Поділ різних рівнів ступенів – Мережа корпоративних подкастів

Вища освіта включає різні типи ступенів. Добре відомим є ступінь бакалавра, який часто є метою для більшості студентів коледжу. Цей текст пояснює характеристики різних ступенів, як-от часові рамки, передумови та переваги їх досягнення. Для початківця коледжу цей посібник повинен дати певне уявлення про ступінь, який підходить вам і вашим прагненням.

Джерело: Unsplash

Диплом доцента

Фраза «асоційований ступінь» не є загальноприйнятою, але в основному вона стосується сертифікації, що пропонується в технічних коледжах, для закінчення якої потрібно близько двох років. Абітурієнту потрібен атестат про середню освіту. Інститути іноді вимагають від студентів-початківців надати результати тестів, а іноді можуть мати мінімальний середній бал.

Асоційовані сертифікати мають вузьку спрямованість і спрямовані на те, щоб підготувати студентів приєднатися до робочої сили вже після завершення. Однак є асоційовані ступені, які студенти можуть використати, щоб закласти основу для сертифіката бакалавра. Це також спосіб досліджувати конкретну сферу без зобов’язань протягом чотирьох років.

Асоційовані сертифікати підходять для ситуацій, коли студент потребує гнучкості, наприклад, для тих, хто має сімейні обов’язки або для тих, хто має працювати під час навчання. Однак вам потрібно 60 кредитних годин, щоб заробити його. Його отримання відкриває шлях до роботи для початківців у таких сферах, як бухгалтерія.

бакалаврат/ бакалавра Ступінь

Сертифікат бакалавра є воротами до багатьох професій, включаючи інженерію, медицину, ІТ та бухгалтерію. Це також забезпечує шлях до аспірантури.

Навчання на бакалавраті займає близько чотирьох років, за винятком медицини та архітектури. Проте онлайн-програми є швидшими, і їх можна навіть завершити за 1-3 роки.

Для зарахування на курси бакалавра потрібен диплом про середню освіту або сертифікат GED. Він також може вимагати мінімальний середній бал, SAT і деякі попередні курси.

Порівняно з асоційованими ступенями навчання на бакалавраті є більш обширним і забезпечує краще розуміння обраної дисципліни. Чотирирічні програми зазвичай складаються приблизно з двох років загального навчання та 2 основних курсових робіт. Студенти також повинні виконати дослідницький проект, папери та практичні вимоги.

Сертифікації бакалавра/бакалавра зазвичай достатньо для посади середнього рівня в більшості галузей і деяких керівних посад.

майстерs Ступінь

Ступінь магістра дозволяє глибше вивчати вибрану тему з більшою детальністю, ніж навчання на бакалавраті. Особам, які навчаються на денній формі навчання, потрібно до 2 років, але тим, хто навчається на неповний робочий день, може знадобитися більше часу.

Власники сертифікатів бакалавра можуть продовжувати свою кар’єру, отримати вищі посади, підвищити зарплату або отримати ступінь доктора.

Ступінь магістра можна розглядати як продовження ступеня бакалавра, де випускник розширює свої знання у вибраній галузі та ще більше звужує свою наукову сферу.

Щоб розпочати навчання в магістратурі, вам потрібна сертифікація бакалавра, а іноді й результати GMAT/GRE. Крім того, отримання ступеня магістра підштовхує людей до вищих адміністративних посад і підвищення зарплати.

Докторська/професійна ступінь

Докторський ступінь є найвищим рівнем освіти для конкретного курсу, але він також займає найдовше, як правило, від 4 до 8 років. Щоб подати заявку на докторський ступінь, вам зазвичай потрібен ступінь магістра на додаток до сертифікату бакалавра. Але в деяких випадках можна вступити на докторантуру відразу після бакалавра.

Вам також знадобляться деякі рекомендаційні листи, наукова дисертація та, ймовірно, допомога з навчанням у докторантурі, оскільки навчання в докторантурі зазвичай дороге. У результаті люди часто шукають стипендії або беруть участь у програмах PhD, які знижують вартість навчання.

Ось кілька прикладів докторських ступенів:

  • Доктор технічних наук (EngD)
  • Доктор медицини (MD)
  • Доктор фармацевтичних наук (Pharm.D.)
  • Доктор педагогічних наук (EdD)

Докторські ступені готують претендентів на посади та кар’єри найвищого рівня; після завершення ви отримуєте звання доктора, незалежно від галузі. Крім того, ті, хто зацікавлений у викладанні своєї галузі знань, можуть стати професорами великих університетів.

Наявність ступеня доктора філософії свідчить про те, що ви знаєте, як зробити внесок у накопичення знань людства. Це також демонструє, що ви можете дотримуватися стандартів вашої академічної сфери та створювати те, про що ніхто раніше не думав. Більше того, це демонструє, що ви знаєте засоби отримання нових знань і що ви зможете продовжувати це робити протягом усієї вашої кар’єри: ​​поповнюючи запас людських знань і додаючи їх належним чином.

Заключні думки

Люди мають різні прагнення, коли мова заходить про науку. Деякі пройдуть весь шлях і отримають ступінь доктора, а інші зупиняться на ступеню Associate або бакалавра. Це важливе рішення, на яке впливають різні фактори. Тому, коли прийде час, вибирайте те, що вам підходить.

Leave a Comment