Позов про расову дискримінацію колишнього керівника служби безпеки McDonald’s стверджує, що генеральний директор підривав його та не допускав його до корпоративного літака

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Майкл Пістер, який обіймав посаду віце-президента з глобальної безпеки, безпеки та розвідки в McDonald’s, поки його не звільнили в 2021 році, подав позов про расову дискримінацію проти компанії та генерального директора Кріса Кемпчінскі.


Тім Бойл | Getty Images

За словами Пістера, Кемпчінський постійно підривав його і навіть забороняв йому літати на приватному літаку компанії. Це сталося після того, як Пістер кинув виклик генеральному директору під час зустрічі в мерії. Зустріч була скликана для обговорення текстового повідомлення, надісланого Кемпчінським меру Чикаго Лорі Лайтфут про пару стрілянин. У ньому, зокрема, було написано: «ps трагічна стрілянина минулого тижня, як у нашому ресторані вчора, так і з Адамом Толдео. В обох випадках батьки підвели дітей, чого, як я знаю, не можна сказати. Ще важче виправити».

Після того, як воно було оприлюднено через кілька місяців, це повідомлення було названо звинуваченням жертви та расистським, а пізніше Кемпчінський сказав, що його словам «не вистачало співчуття та співчуття», які він відчував до скорботних родин.

Business Insider повідомляє, що під час ратуші Пістер сказав: «Ми не можемо зачіпати проблеми насильства в Чикаго, щоб створити враження, що всі батьки, які мають дітей, які стали жертвами збройного насильства, є поганими батьками. Ми повинні мати співчуття та співчуття до більшість сімей, які живуть у складних громадах, наполегливо працюють, щоб забезпечити свою сім’ю та забезпечити її безпеку».

Коментарі Пістера тоді викликали оплески. Однак пізніше він заявив, що відчував дискримінацію та остракізм протягом року, що передував його звільненню. Згідно з позовом, Пістер стверджував, що його критикували за те, що Кемпчінський почувався «небезпечним» у Мехіко та Сан-Паулу.

McDonald’s заперечує графік Пістера та стверджує, що його звільнення було звільнено через проблеми з продуктивністю.

McDonald’s зіткнувся з іншими звинуваченнями в расовій дискримінації з того часу, як Кемпчінський став керувати компанією. У січні 2020 року двоє чорношкірих керівників компанії подали позов про дискримінацію, стверджуючи, що вони зазнали емоційного стресу, приниження та фізичних страждань. У вересні 2020 року суддя відхилив позов проти дискримінації, поданий 52 чорношкірими колишніми франчайзі, вимагаючи 1 мільярд доларів. Позивачі розвернулися та повторно подали змінений позов після звільнення.

Незважаючи на судові позови, McDonald’s стверджує, що звинувачення в расовій дискримінації є необґрунтованими і що компанія віддана різноманітності та рівним можливостям.

Leave a Comment