Покоління Z прагне працювати в індустрії технологій, йдеться у звіті

Покоління Z прагне працювати в індустрії технологій: звіт

Відповідно до звіту, технологічна індустрія продовжує залишатися галуззю вибору для спільноти покоління Z: понад 70% студентів вважають її дуже бажаною та зацікавленою в роботі в галузі технологій.

У звіті під назвою «Покоління Z і міленіали: зміна майбутнього робочої сили», підготовленому Національною асоціацією компаній із програмного забезпечення та послуг (NASSCOM) у партнерстві з Indeed, зазначено, що індустрія технологій продовжуватиме залучати якісних талантів. Насправді 79% опитаної спільноти покоління Z готові витратити більше двох років на свою першу роботу за умови, що роботодавці нададуть їм правильну пропозицію.

Станом на 2021 рік частка міленіалів і покоління Z в Індії становила 52%, що перевищує середній світовий показник у 47%. Очікується, що ця тенденція збережеться до 2030 року, коли частка покоління Z і тисячолітнього населення Індії становитиме 50 відсотків, що перевищує середній світовий показник у 46%.

WNS купує дві компанії

WNS, компанія з управління бізнес-процесами, придбала дві компанії, розташовані у Великобританії та Польщі, відповідно, оскільки вона прагне посилити свої можливості у сфері закупівель високого класу та розширеної аналітики.

WNS придбала The Smart Cube зі штаб-квартирою в Лондоні за 125 мільйонів доларів. Компанія надає цифрові рішення для аналізу ринку та аналітики. У ньому працює понад 800 співробітників.

Компанія BPM також придбала варшавську OptiBuy за 30 мільйонів євро. OptiBuy є постачальником консультаційних рішень для платформи закупівель та впровадження рішень. WNS профінансувала авансові платежі за ці придбання за рахунок готівки в касі та 83 мільйонів фунтів стерлінгів довгострокового боргу.

«Обидві ці компанії володіють унікальними можливостями цифрового/людського інтелекту, які доповнюють існуючі пропозиції WNS щодо закупівель і аналітики, а також взаємодоповнюють одна одну», — сказав Кешав Р. Муругеш, генеральний директор WNS,

ReNew Power підписує угоду на 150 МВт з Microsoft India

ReNew Power, провідна компанія з відновлюваної енергетики, підписала угоду про відновлювану енергетику на 150 МВт з Microsoft India.

У рамках домовленості ReNew буде виробляти 150 МВт чистої енергії з нещодавно введеної в експлуатацію сонячної установки поблизу Біканера. За словами компанії, ця угода означає, що корпорації в усьому світі, включаючи Індію, все більше інтегрують відновлювані джерела енергії у свою діяльність у будь-якій формі, і це партнерство додатково прокладає шлях для інноваційних моделей, які прискорять перехід до енергетики.

Голова та генеральний директор ReNew Power Сумант Сінха сказав: «Це підприємство сприятиме досягненню амбіцій Microsoft щодо переходу на 100% постачання відновлюваної енергії до 2025 року. Зі свого боку, ReNew прагне стати каталізатором глобального енергетичного переходу та продовжуватиме пропонувати інноваційні рішення компаніям для підтримки їхніх кліматичних цілей. »

сонячні панелі

Переможці Airtel IQ Hackathon

Bharti Airtel оголосив переможців першого в історії хакатону «Airtel IQ». Журі оголосило переможцями Green Receipt із Gurugram, Frazor BFSI з Удайпуру та Vizard Info з Делі.

Хакатон було запущено у вересні цього року з метою виявлення та створення нових бізнес-рішень у п’яти ключових секторах економіки, таких як BFSI, роздрібна торгівля та електронна комерція, подорожі та гостинність, edtech та контакт-центр, які потенційно можуть покращити засоби до існування та сприяти сталому економічному зростанню країни.

Airtel

На хакатон надійшло понад 9000 записів, які підтверджують участь від студентів, компаній і незалежних програмістів. Вони були включені до короткого списку на 300 метрів, а потім до 23 у півфіналах, з яких 10 команд були запрошені для участі у двораундовому фіналі.

Переможці отримали 20 лакхів рупій як грошову нагороду, а найкращі ідеї з них мають право на отримання потенційного фінансування від програми прискорення стартапів Airtel. Усі учасники можуть використовувати сильні сторони основної платформи Airtel, зокрема даних, розподілу, мережі та платежів, окрім партнерської екосистеми.