Покращте досвід своїх клієнтів із цією операційною моделлю

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Взаємодія з клієнтами стала одним із головних пріоритетів для організацій, особливо в умовах, коли все більше бізнесу переміщується в Інтернет. Сучасні споживачі роблять покупки однією ногою в магазині та іншою в Інтернеті, але вони очікують однакового досвіду в обох магазинах. Це важке завдання, але не неможливе. Однак створити безперебійну подорож для ваших клієнтів буде неможливо, якщо у вашій організації немає безперебійних команд.

Прийняття внутрішньої моделі доходів (RevOps) допомагає об’єднати ваші команди, які працюють із клієнтами, щоб вони могли зосередитися на наданні унікального, згуртованого досвіду для споживачів, незалежно від того, де та як вони купують. Орендарі RevOps прості: об’єднайте всі ці команди заради спільної цілі отримання прибутку за допомогою комбінації інструментів і процесів, які дозволять їм працювати разом ефективніше. Потім ці інструменти вливаються в покращення аспектів досвіду покупця.

За темою: досвід клієнтів визначатиме успіх вашої компанії

1. Спільні дані покращують персоналізацію та послідовність

Співробітники повинні працювати з однаковими даними, щоб зменшити непорозуміння та плутанину. У традиційній бізнес-моделі дані клієнтів розподіляються між різними відділами. Це означає, що ніхто не може отримати доступ до повної картини шляху клієнта і працює лише з фрагментами. З точки зору клієнта, це може призвести до повторюваних або нерелевантних взаємодій, які не збігаються з тим, що вже відбулося на шляху до покупки, викликаючи розчарування.

RevOps вирішує цю проблему, зводячи всю інформацію про клієнтів у загальнодоступне джерело, яке оновлюється в режимі реального часу. Член команди може шукати клієнта та переглядати кожну його взаємодію з компанією, будь то повідомлення електронної пошти від відділу маркетингу, демонстраційний дзвінок із відділом продажів чи запитання щодо успішного клієнта. Це все в одному місці. Ці об’єднані дані не тільки зменшують кількість повторюваних або нецільових взаємодій, але й дають уявлення про подальші дії. Це гарантує, що клієнт отримує досвід, завдяки якому він відчуває себе більш помітним і почутим.

2. Покращені внутрішні комунікації усувають тертя на шляху клієнта

У розмові між маркетингом і відділом продажів часті скарги на те, що клієнти занадто рано позначаються як потенційні клієнти або можливості, які залишаються без уваги. Хоча неможливо точно передбачити, які клієнти купуватимуть, а які ні, багато внутрішніх суперечок є результатом різних точок зору та підходів до клієнта. Те, як маркетинг кваліфікує потенційного клієнта, може відрізнятися від того, як його визначають продажі, і навпаки.

Завдяки моделі RevOps команди покращили комунікацію та працюють за чітко визначеними процесами. Впровадження моделі RevOps вимагає від команд продажів і маркетингу сісти разом, поділитися унікальними перспективами та досвідом і відобразити весь шлях клієнта до узгоджених умов. Результатом цього є те, що обидві групи озброєні однаковими показниками, щоб кваліфікувати клієнтів на різних етапах шляху покупця, чіткими наступними кроками щодо того, як діяти далі, та інструментами, які запобігають застуді потенційних клієнтів.

Пов’язане: Зведені дані для розуміння всього шляху клієнта

3. Інструменти підтримують співпрацю та спілкування на всьому шляху клієнта

Об’єднаним командам потрібні пов’язані інструменти, щоб підтримувати синхронізацію всіх, і тут на допомогу приходить стек технологій. Одним із клієнтів моделі RevOps є створення централізованого джерела даних, також відомого як «єдине джерело правди». Це серце стеку технологій RevOps. Розміщуючи такі інструменти, як збагачення даних і бізнес-аналітика, компанії можуть максимізувати цінність своїх даних, створюючи детальніші профілі клієнтів, відкриваючи нові можливості для отримання прибутку та одержуючи подальшу корисну інформацію.

Команди, які працюють із клієнтами, також повинні оцінити свої технологічні пакети з огляду на RevOps, гарантуючи, що всі існуючі рішення підтримують підключення, спілкування та співпрацю. Інтеграція є обов’язковою; усі інструменти повинні мати можливість підключатися до централізованого джерела даних і отримувати дані з нього. Це вимагає впровадження загальної моделі даних, щоб усі дані могли читатися та використовуватися іншими рішеннями. Рішення для автоматизації маркетингу та продажів, які працюють на цих спільних даних, дають командам можливість структурувати свої комунікації навколо оновленого шляху клієнта, забезпечуючи послідовне спілкування з клієнтами, одночасно дозволяючи бізнесу масштабуватися.

За темою: досвід роботи з клієнтами: зробити це пріоритетом для зростання доходу

Хоча те, що бачать і чують ваші клієнти під час покупки, є надзвичайно важливим, так само важливі операції за завісою, які підтримують цей досвід. Якщо ваші команди не можуть працювати разом, коли клієнти просуваються через конвеєр продажів, ваш клієнт помітить явні нерівності на дорозі. Крім інвестицій у зовнішні операції та інструменти вашого досвіду, ви також повинні зробити необхідні внутрішні інвестиції. Перехід на операційну модель доходів гарантує, що ваші команди працюватимуть як єдиний фронт, і надає їм можливості лідерства, процеси та інструменти для цього.

Leave a Comment