Поради від десяти найкращих грошових експертів, які допоможуть вам у Новому році

Ця історія спочатку з’явилася на Чорне підприємство


Зображення землі | Shutterstock

2023 рік уже на порозі, оскільки ми знаходимося в грудні, і це буде ще один рік нестабільності з інфляцією, яка продовжує зростати разом із безробіттям, і країна рухається до рецесії.

Якщо ви підприємець-початківець, інвестор або хтось, хто прагне розбагатіти, щоб зробити це правильно, знадобляться дослідження, менталітет суєти та правильна інформація. BLACK ENTERPRISE тут, щоб допомогти вам десятьма порадами від провідних фінансових експертів, які допоможуть вам у новому році.

Визначте свої фінансові цілі

У кожного різні цілі. Будь то відновлення кредиту, накопичення на пенсію, покупка житла чи навчання в коледжі, знати, чим ви хочете займатися в новому році, є першим кроком.

Визначення ваших короткострокових і довгострокових фінансових цілей є першим кроком до їх досягнення, а також убереже вас від встановлення надто високих цілей.

«Одна з труднощів при постановці цілей полягає в тому, що ми думаємо «все або нічого», — сказала NBC Брітні Кастро, сертифікований фінансовий планувальник Mint. «Це екстремальний спосіб мислення, і коли ми робимо такі речі, ми налаштовуємо себе на поразку, тому що не беремо до уваги всі сірі моменти життя».

Бюджет

Другим кроком будь-якого фінансового плану є складання бюджету. Немає значення, які ваші цілі, заощадження, відновлення кредиту чи зміцнення добробуту, ви не можете стати на шлях фінансової свободи без карти, і ви закладаєте цю карту в бюджет.

«Моя найкраща порада щодо відстеження, організації та контролю над своїми фінансами — це створити місячний бюджет або план витрат (для тих, кому слово «бюджет» справді нудне). Важливість створення бюджету важко переоцінити, тому що наявність бюджету допомагає мені», – сказала Естер Мукоро, фінансовий тренер і засновник Money Nuggets, Liberty Paperwork Solutions.

Якщо ви не можете дотримуватися свого бюджету, сплануйте свої витрати

Якщо ви встановлюєте бюджет за бюджетом і постійно переглядаєте їх, можливо, замість цього буде легше створити план витрат.

«Концепція життя за планом витрат, а не за бюджетом може дати вам свободу та душевний спокій», — сказала Bankrate Лорін Гілберт, менеджер із капіталу та генеральний директор WealthWise Financial Services.

Крім того, план витрат дозволяє вам вибрати, на що витратити гроші, замість того, щоб зосереджуватися на тому, що ви не можете купити. Почніть з необхідних витрат, орендної плати, комунальних послуг і заощаджень. Програми для керування грошима також можуть допомогти вам відстежувати речі та здійснювати автоматичні платежі чи перекази.

Регулярно відстежуйте свої облікові записи та покупки

У деякі місяці люди можуть бути ощадливими, тоді як в інші місяці люди можуть трохи перевитрачати, якщо виникають проблеми чи події. Регулярне відстеження ваших рахунків не покаже вам, куди йдуть ваші гроші, але також покаже, що ви знаєте, коли ваші витрати виходять з-під контролю. Крім того, це також може допомогти вам знати, коли настав час відмовитися від витрат і заощадити більше.

«Щоденно перевіряйте баланс свого рахунку та дізнавайтеся, куди насправді йдуть ваші гроші. Це також може допомогти вам побачити, коли ваші кошти стають надто низькими, і вам потрібно обмежити витрати. Я також рекомендую людям відстежувати кожну покупку протягом 30 днів, а також писати Як вони відчували себе після покупки. Багато разів ми витрачаємо бездумно і не обов’язково в рамках наших цінностей. Ця вправа може відкрити очі», – сказала Мелані Локерт, автор і засновник блогу Dear Debt, для Liberty Solutions.

Плануйте щомісячні вихідні без витрат

Один із найкращих способів заощадити гроші – не залишатися вдома. Вихідні без витрат – це чудовий спосіб відпочити своїм рахункам і карткам. Почніть із планування вихідних заздалегідь. Підберіть необхідну їжу та розваги до вихідних. Якщо ви живете у великій агломерації, з’ясуйте, які безкоштовні заходи є у ці вихідні, що приверне ваш інтерес. Інший варіант – залишитися вдома з комфортною їжею, триматися подалі від зимової погоди та дивитися улюблені фільми та шоу

«Я провела свій перший тиждень без витрат кілька місяців тому і заощадила понад 200 доларів», — сказала Емма Ньюберрі у статті, яку вона написала для The Motley Fool.

MoneyGeek також містить список із понад 40 речей, якими ви можете зайнятися у вихідні, щоб заповнити вихідні без витрат.

Збільште свої пенсійні заощадження

Для тих із вас, хто вже добре впорався зі своїм фінансовим планом і чекає на той прекрасний день, який називається виходом на пенсію, збільшення пенсійних заощаджень має першочергове значення, оскільки інфляція спонукає багатьох тих, хто звільнився, повернутися на роботу.

Сьогодні вам потрібно переконатися, що ваших пенсійних грошей вистачить, а непередбачувані обставини не випустять ваші заощадження швидше, ніж ви планували. Лорна Саббіа, керівник відділу рішень щодо пенсійного забезпечення та особистого багатства в Bank of America, пропонує використовувати довгостроковий підхід до ваших пенсійних планів.

«Використовуйте [the new year] щоб підвищити або максимізувати внески до 401(k)s або HSAs, побудуйте цілісні цілі виходу на пенсію (наприклад, «Де я буду жити? Чи буду я працювати? Скільки бюджету на подорожі?) і, незалежно від вашого віку чи етапу життя, значущі кроки для покращення вашого фінансового благополуччя», – сказала Лорна Саббіа, керівник відділу пенсійних і особистих рішень у Bank of America, Bankrate.

Якщо ви інвестуєте, чекайте слушної нагоди

Експерти з фінансів у США продовжують стверджувати, що в якийсь момент у 2023 році настане рецесія, і хоча багато хто цього боїться, Кара Стівенс, економна феміністка розповіла старшому віце-президенту Black Enterprise Альфреду Едмонду молодшому. минулого місяця, що рецесія також приносить можливості.

«Технічно рецесія — це коли економіка не розвивається або має негативне зростання, і зазвичай ви спостерігаєте вищий рівень безробіття, вищі відсоткові ставки та менші споживчі витрати», — сказав Стівенс Едмонду в подкасті «Ваші гроші, ваше життя». «Ширший контекст полягає в тому, що це цикли».

«Для тих із нас, хто розуміє цикли, це чудовий час, щоб скористатися перевагами розпродажів на ринку, тож якщо ви зміните мислення про дефіцит одного на можливість, знаючи, що трапляються спади, а після ведмежого ринку — великий бичачий ринок. після, тому ви хочете мати можливість пережити рецесію, що б не трапилося потім».

Дотримуючись своїх фінансових цілей під час рецесії, ви отримаєте більше можливостей, коли ринок і економіка почнуть відновлюватися.

Пошук капіталу для відкриття чи допомоги вашому бізнесу

Ні для кого не секрет, що темношкірим підприємцям важко знайти капітал. Однак пандемія COVID-19 і рух «Життя темношкірих 2020 року мають значення» призвели до революції в чорному бізнесі.

Отже, якщо ви підприємець-початківець і шукаєте фінансування, зараз є безліч місць, куди ви можете подати заявку на фінансування. Lendistry, єдина загальнонаціональна фінтех CDFI та єдина афроамериканська кредитна компанія для малого бізнесу, виділяє 200 мільйонів доларів малому та мікробізнесу в Нью-Йорку. Black Cooperative Investment Fund (BCIF) надає мікропозики малому бізнесу в Південній Каліфорнії.

«Ми вважаємо себе, мабуть, одним із найбільших афроамериканських постачальників капіталу в США», — сказала Еверетт Сендс BLACK ENTERPRISE. «І після Джорджа Флойда для мене як генерального директора було дуже важливо те, що ми отримали можливість сісти за стіл і допомогти вплинути або додати свій голос, коли різні клієнти почали створювати програми, такі як Насівний фонд штату Нью-Йорк. “

Крім того, темношкірі знаменитості, зокрема легенда тенісу Серена Вільямс, репер Jay-Z і продюсер Фарелл Вільямс та інші, надають позики малим підприємствам меншин і жінкам.

Тримайтеся подалі від ризикованих інвестицій

Технологічна галузь стала однією з найбільш перевірених і надійних інвестицій за останні роки завдяки зростанню Amazon, Apple і Google. Криптовалюта також розглядається як швидкий спосіб збільшити ваші облікові записи.

Однак наразі технологічна галузь звільняє тисячі працівників по всій країні. У той же час багато тих, хто вкладав гроші в криптовалюту, втратили їх на нерегульованому ринку, включаючи деяких відомих знаменитостей і спортсменів, які брали гроші в біткойнах.

Інвестиції в безпечніші райони не є надійними, але це сфери, де інвестиції та світ зростають. Зелена енергетика є сферою, інвестиції в яку зараз перевищують прогнози через зростання вартості енергії в усьому світі. Крім того, існує кілька секторів зеленої енергетики, включаючи сонячну, вітрову, гідроелектростанцію та геотермальну енергію, які розвиваються у всьому світі, в тому числі в США.

«Розширення можливостей для малих і недостатньо забезпечених виробників є ключовою метою Partnerships for Climate-Smart Commodities. Малі та недостатньо забезпечені виробники безпосередньо стикаються з наслідками зміни клімату, маючи обмежені ресурси, і найбільше виграють від використання зростаючого ринку попит на сільськогосподарську продукцію, вироблену в екологічно безпечний спосіб. Наша мета полягає в тому, щоб розширити ринки для кліматично розумних товарів і забезпечити, щоб дрібні та недостатньо забезпечені виробники скористалися перевагами цих ринкових можливостей», – міністр сільського господарства Том Вілсак. йдеться в релізі USDA.

Пам’ятайте, що управління грошима – це марафон, а не спринт

Будь-яка форма управління грошима, незалежно від того, велика чи мала, потребує часу. Рим був побудований не за один день, і ваші фінансові цілі також не будуть досягнуті за один день. Вам знадобляться місяці і, можливо, навіть роки, щоб ви економили, економно витрачали й жертвували.

Якщо вам здається, що скласти бюджет і обмежити свої витрати надто складно, згадайте, якою є мета та як далеко ви її досягли. Крім того, обов’язково відзначайте невеликі віхи на шляху до вашої мети, це підтримає вас мотивацією дістатися до фінішу.

Пам’ятайте, що це заради вашого фінансового майбутнього та свободи, тому залишайтеся налаштованими та пам’ятайте про свою мету, тому що коли ви нарешті досягнете цієї мети, ви зрозумієте, що це було не так важко, як здавалося в той перший день.

Leave a Comment