Поради щодо соціальних мереж | Coterie Insurance

«Я просто не розумію, як соціальні мережі допоможуть мені охопити мою ідеальну аудиторію».

Платформи соціальних медіа мають можливості пошукової системи, а також можливість індексувати публікації та профілі в Google. У цій публікації ми поділимося порадами щодо маркетингу в соціальних мережах для страхових агентів: хеш-теги, місцезнаходження, теми (абсолютно новий випуск у жовтні 2022 року) і додавання тегів є чудовими інструментами, які не лише допомагають знайти ваш вміст, але й відкривають його. взаємодіяти з** (лайкнути, коментувати та ділитися).

**ЗАРУЧЕННЯ: Вміст важливий, але є соціальні (він же взаємодія з користувачами) є однією з головних цілей соц.медіа.

Алгоритм:

Алгоритм Instagram постійно оновлюється. Він часто змінюється, але основна увага завжди полягає в тому, щоб показати користувачам вміст, який вони хочуть бачити на основі того, з чим вони регулярно взаємодіють.

Іноді це означає, що вони надають перевагу певному вмісту над іншим. Наприклад, Reels сприятливі порівняно з фотографіями, але це не означає, що вміст ваших фотографій не буде розміщено в стрічках.

Міфи:

Підніміть руку, якщо ви читали статті з підказками на кшталт «ви повинні зробити це, щоб досягти успіху в Instagram» або «зробіть x, щоб отримати 1000 підписників». Потрапити в ці заголовки легко, але ваша стратегія залежить від вас, і ви вирішуєте, як виглядатиме успіх ваших платформ соціальних мереж.

Ось 5 міфів, які варто витерти зі своєї пам’яті:

1. «Публікувати кілька разів на день — єдиний спосіб досягти успіху».
2. «Якщо у мене немає тисяч підписників, мій вміст не бачать».
3. «Ви не можете конвертувати потенційних клієнтів, не показуючи рекламу в соціальних мережах».
4. «Моя аудиторія не в соціальних мережах».
5. «Хештеги більше не працюють».

З чого почати з хеш-тегів, місць розташування, тем і тегування вмісту в Instagram:

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook, щоб отримати безкоштовний організатор вмісту, який допоможе вам розмістити ваші улюблені хештеги.

Коли прийде час опублікувати допис (котушку, відео, фото, карусель), ось запитання, над якими слід подумати:

1. Чи цей вміст я хочу мати обмежену кількість очей? (АКА: Чи важливо включати хештеги в цю публікацію?)

2. Чи є сенс додавати місцезнаходження до моєї публікації (чи додасть це цінності?)

3. Чи є люди, яких слід позначити тегами в цьому дописі, щоб віддати їм належне, показати їхню участь у певній якості або привернути їхню увагу до вмісту?

4. Які 3 теми я повинен додати до публікації?

Важливо: Теми можна знайти в області підписів публікації під або над підказкою позначити людей. Якщо ви не бачите його, переконайтеся, що ваш додаток оновлено. Якщо це не спрацює, не хвилюйтеся, оскільки функція все ще розгортається.

Використовуючи найкращі хештеги:

Завжди запитуйте: «Про що мій контент?» і «Кого я намагаюся досягти?»
Ці 2 запитання допоможуть вам визначити, з якими хештегами ви хочете, щоб ваш вміст був пов’язаний.

Якщо вам легше запам’ятати, коли і навіщо використовувати хештеги, сприймайте їх як «категорії з можливістю пошуку». Якщо ви публікуєте поради щодо страхування малого бізнесу, які категорії, на вашу думку, слід використовувати, щоб ваш допис побачили люди, яким ваші поради будуть корисні?

Давайте поміркуємо.

Ви можете використовувати:
#новийпідприємець #підприємець #поради по страхуванню #політикавласника бізнесу

Зверніть увагу: коли ви розмістите їх у своєму підписі, Instagram покаже вам, скільки разів цей хештег використовувався. Пошук хеш-тегів із «1000+» або «1000-10000» — чудовий варіант. Однак є деякі хештеги, як-от «#instagood», які отримують 100 публікацій за хвилину, що не сприятиме тому, щоб ваш вміст побачив цінний споживач.

Навіщо вам використовувати місцезнаходження або тегувати інший профіль:

Місцезнаходження:

Якщо ви намагаєтеся зв’язатися з окремими людьми в певному місці, вам слід вказати місто та регіон. Вам не завжди потрібно це робити, але, скажімо, ви незалежний агент, який обслуговує лише штат Нью-Джерсі, було б доцільно вказати місцезнаходження як «Нью-Джерсі» в повідомленнях «продажі». Завжди використовуйте найкращий розсуд для цього. Вам не потрібно занадто думати, як використовувати ці інструменти.

Позначення профілів:

Ви публікуєте спільний вміст? Подяки членам команди? Відгуки клієнтів та їхній бізнес? Якщо так, цей вміст ідеально підходить для використання функції тегів, яку має Instagram. Якщо власник бізнесу, який написав для вас відгук, має бізнес-профіль в Instagram, ви повинні позначити його! Ви навіть можете надіслати їм повідомлення в Instagram із проханням поділитися публікацією!

Використання хештегів і місцеположень для взаємодії з користувачами:

Причина, по якій ви використовуєте хештеги та місцезнаходження, полягає в тому, щоб ваш ідеальний клієнт міг знайти ваш вміст, люди, які могли б скористатися вашими послугами, або хтось, кому потрібна освіта, яку ви надаєте. Отже, давайте перевернемо це та знайдемо людей, з якими можна взаємодіяти, на основі хештегів, які вони використали б для охоплення їх ідеал клієнт.

Наприклад: якщо ви хочете співпрацювати з малими підприємствами або профілями власників малого бізнесу, поставте себе на їхнє місце. Які хештеги вони б використали?

Для студії йоги, розташованої у Філадельфії, Пенсильванія, вони могли б використовувати:
#phillyyoga або #yogainphilly

Як щодо агента з нерухомості в Нешвіллі, Теннесі:
#nashvillehome #homesweetnashville

Знайшовши ідеальні хештеги, знайдіть їх у своєму профілі Instagram і переконайтеся, що ви знаходитесь на вкладці «Останні» після пошуку хештегу. Опинившись там, ви можете поставити лайк, залишити коментарі та навіть підписатися на облікові записи на цій сторінці.

Станемо соціальними!

Ось кілька інших статей щодо маркетингу в соціальних мережах:
1. Поради щодо соціальних мереж для страхових агентів: основи
2. Поради щодо соціальних мереж для страхових агентів: вибір правильних платформ
3. Відео YouTube – Як досягти успіху в соціальних мережах
4. Подкаст Coterie Insurance, і я цитую: Епізод з Віані Баттерфілд, власником страхового агентства Butterfield Insurance у Флориді

Leave a Comment