Порівняння Bookkeeper360 і Bookkeeper.com 2023

Bookkeeper360 і Bookkeeper.com — це віртуальні бухгалтерські послуги, які дозволяють вам передати бухгалтерію та інші фінансові завдання аутсорсингу, поєднуючи автоматизацію бухгалтерського програмного забезпечення з підтримкою спеціаліста з бухгалтерського обліку. Bookkeeper360 чудово підходить для стартапів і підприємств на стадії зростання, які використовують Xero, тоді як Bookkeeper.com краще для компаній, які хочуть керувати власним обліковим записом QuickBooks Online за допомогою бухгалтерської служби.

Хто повинен використовувати кожен

  • Малі підприємства, які використовують бухгалтерське програмне забезпечення Xero: Bookkeeper360 є платиновим партнером Xero та чудовим рішенням для підприємств, які вже використовують програмне забезпечення Xero.
  • Стартапи та підприємства на стадії зростання: Масштабованість і настроюваний план Bookkeeper360 робить його чудовим варіантом для таких типів бізнесу. Додаткові послуги включають рішення щодо нарахування заробітної плати та кадрових ресурсів (HR), консультації фінансового директора та податкову декларацію.
  • Підприємства, які використовують облік за принципом нарахування: Bookkeeper360 пропонує бухгалтерський облік за принципом нарахування, який включає відстеження запасів, доходи майбутніх періодів і нараховані витрати.
  • Малі підприємства, які потребують лише періодичної бухгалтерської допомоги: Розрахунковий варіант Bookkeeper360 ідеально підходить, якщо ви не очікуєте потреби в щомісячному чи щотижневому обслуговуванні.

Відвідайте Bookkeeper360

Щоб перевірити, чи він справді підходить для вашого бізнесу, прочитайте наш огляд Bookkeeper360.

Бажаєте дізнатися більше про провідні бухгалтерські рішення для малого бізнесу? Ознайомтеся з нашими добірками найкращих програм для бухгалтерського обліку малого бізнесу.

Кому слід використовувати альтернативу

  • Користувачі QuickBooks Online, яким потрібна розширена комунікація: Bookkeeper.com працює з QuickBooks, але QuickBooks Live забезпечує більш персоналізовану взаємодію з вашим спеціальним бухгалтером, включаючи можливість спілкуватися за допомогою одностороннього відеодзвінка.
  • Малі підприємства з обмеженим бюджетом: Бухгалтерія Merritt — чудовий варіант, якщо ви шукаєте доступну та прозору ціну, яка не залежить від численних змінних.
  • Користувачі FreshBooks: Bench співпрацює з FreshBooks для надання основних бухгалтерських послуг. Додаткові послуги також доступні за окрему плату, такі як ведення бухгалтерського обліку, податкове консультування та подання декларацій.

Для отримання додаткової інформації про типи допоміжних бухгалтерських послуг, доступних для малого бізнесу, прочитайте наш путівник щодо найкращих онлайн-бухгалтерських послуг.

Bookkeeper360 проти Bookkeeper.com: ціни

Дві служби мають дуже різні плани обслуговування. Три рівні підписки Bookkeeper360 відрізняються за ціною залежно від щомісячних витрат вашої компанії та від того, чи ведеться вона бухгалтерський облік за касовим методом чи методом нарахування. Якщо вам потрібні більше, ніж просто базові послуги, ви можете додати будь-яке рішення Bookkeeper360, яке включає консультації фінансового директора та послуги з нарахування заробітної плати.

Щодо консультаційних послуг фінансових директорів, Bookkeeper360 надає бізнес- і фінансові плани, прогнози та прогнози, коучинг для підприємців, корпоративне управління та стратегію розміщення капіталу. Він також надає безкоштовну консультацію та персоналізовану пропозицію, і немає еквівалентної пропозиції від Bookkeeper.com.

Bookkeeper360 пропонує кілька різних послуг і рішень для власників бізнесу, і загальна вартість залежить від вибраних послуг. Залежно від потреб вашого бізнесу, ви можете вибрати з тарифних планів, які пропонуються для окремих послуг Bookkeeper360, або ви можете працювати безпосередньо з його командою, щоб налаштувати план обслуговування.

Тим часом Bookkeeper.com пропонує чотири плани передплати, вартість яких різниться залежно від кількості щомісячних транзакцій або частоти обслуговування. Для будь-яких додаткових послуг, таких як розрахунок заробітної плати або підготовка податків, ви можете запитати індивідуальну пропозицію відповідно до розміру та потреб вашого бізнесу. На жаль, безкоштовної пробної версії немає.

Bookkeeper360 проти Bookkeeper.com: особливості

Послуги, які пропонують обидва постачальники, дуже схожі, але Bookkeeper360 дозволяє більше налаштовувати свої функції, а також план оплати за використання. Він також має облік як за принципом нарахування, так і за готівкою, тоді як Bookkeeper.com пропонує лише облік за готівкою.

Bookkeeper360 пропонує можливість створити свій власний індивідуальний план, і тому вибрані вами функції залежать від конкретних потреб вашої компанії та бізнес-стратегії. До них входять практичне ведення бухгалтерського обліку, податкові послуги, консультаційна підтримка фінансових директорів та управління заробітною платою/персоналами.

Усі плани супроводжуються вашим власним спеціальним бухгалтером, який буде вашим контактним пунктом. Ми рекомендуємо Bookkeeper360 як найкращий онлайн-сервіс бухгалтерського обліку для користувачів Xero через його статус платинового партнера Xero. Однак він також надає консультаційні послуги для бізнесу, які доступні всім, а не лише користувачам Xero.

Тим часом Bookkeeper.com — це універсальне рішення для всіх типів завдань малого бізнесу, від оплати рахунків і виставлення рахунків клієнтам до управління заробітною платою. Для універсальності, простоти використання та масштабованості це чудовий варіант. Він керує вашими обліковими записами за допомогою QuickBooks Online або QuickBooks Desktop. Ми вибрали його як найкращу бухгалтерську онлайн-службу для компаній, яким потрібна бухгалтерська фірма з повним спектром послуг — вона ідеальна для компаній, які бажають передати бухгалтерію аутсорсингу.

Bookkeeper360 проти Bookkeeper.com: простота використання

Bookkeeper360 надає безкоштовні консультації для зацікавлених власників бізнесу, під час яких ви можете отримати персоналізовану ціну перед тим, як скористатися послугою. Тим часом одна чудова функція Bookkeeper.com — це безкоштовні фінансові консультації та навчання програмному забезпеченню з усіма планами обслуговування.

Bookkeeper360 пропонує можливість отримати доступ до екрана вашого бухгалтера під час зустрічей, тоді як Bookkeeper.com використовує захищений онлайн-портал для полегшення зустрічей, який дозволяє завантажувати документи та обмінюватися інформацією.

Додаток Bookkeeper360 (Джерело: Bookkeeper360)

Після вашої безкоштовної консультації першим кроком після реєстрації в Bookkeeper360 є зустріч із вашим спеціальним бухгалтером по телефону. Вони працюватимуть з вами, щоб визначити стратегію обслуговування, яка відповідає вашим потребам. Вони також допоможуть вам вирішити, чи є якісь додаткові послуги, які вам можуть знадобитися, як-от розрахунок заробітної плати або податкова декларація, і допоможуть вам підключити Bookkeeper360 до вашої бухгалтерської системи, чи то QuickBooks, чи Xero. Потім ви використовуватимете хмарну систему Bookkeeper360 для співпраці зі своїм бухгалтером і керування своїми фінансами.

Клієнтський портал Bookkeeper.com.

Клієнтський портал Bookkeeper.com (Джерело: Bookkeeper.com)

Після реєстрації на Bookkeeper.com ви матимете доступ до свого облікового запису QuickBooks, щоб мати змогу контролювати дії, які виконуються від вашого імені. Ви також матимете доступ до актуальних фінансових звітів. Під час процесу реєстрації ваш бухгалтер переконається, що ваші банківські рахунки підключено до QuickBooks, щоб він міг завантажити ваші звіти та класифікувати їх у QuickBooks.

Bookkeeper360 проти Bookkeeper.com: інтеграції

Bookkeeper360 надає своїм користувачам доступ до Marketplace, який аналізуватиме ваші фінанси та даватиме рекомендації щодо сторонніх програмних продуктів, які можна інтегрувати з Bookkeeper360. Здається, Bookkeeper.com не інтегрується з будь-якими іншими програмами, окрім QuickBooks Online, але QuickBooks Online інтегрується із сотнями програм.

  • Інтеграції Bookkeeper360: QuickBooks Online, Xero, Gusto, Bill, A2X, Ramp, Divvy, Heartland, Brex і Critical Financing
  • Інтеграції Bookkeeper.com: QuickBooks онлайн

Bookkeeper360 проти Bookkeeper.com: мобільний додаток

Хоча Bookkeeper360 не має мобільного додатка, він має інтеграцію, яка працює як з QuickBooks, так і з Xero, щоб дозволити вам відстежувати свої цілі та переглядати свої фінансові дані, включаючи системи показників і показники. Bookkeeper.com наразі не пропонує мобільних програм, крім мобільних програм, які постачаються з підпискою QuickBooks Online або Xero, як і Bookkeeper360.

Bookkeeper360 проти Bookkeeper.com: підтримка клієнтів

Якщо вам потрібно зв’язатися зі своїм бухгалтером Bookkeeper360, він доступний у будь-який час по телефону, електронною поштою чи в чаті. Ви можете щомісяця призначати телефонні зустрічі для перегляду фінансових звітів, і ваш бухгалтер також надасть вам доступ до свого екрана, щоб ви могли переглядати свої книги.

Інтеграція Bookkeeper360 (його на веб-сайті називають додатком) із Xero дозволяє вам контролювати свої фінансові дані та відстежувати свої цілі. Ви також маєте доступ до повної команди експертів з бухгалтерського обліку, включаючи бухгалтерів, сертифікованих бухгалтерів (CPA) і консультантів.

З іншого боку, ви будете взаємодіяти зі своїм бухгалтером Bookkeeper.com через безпечний онлайн-портал, який дозволяє завантажувати документи та обмінюватися інформацією. Угоди вашої компанії також доступні на порталі, і ви можете запросити зустріч зі своїм бухгалтером.

Bookkeeper.com навіть пропонує безкоштовні фінансові поради та навчання програмному забезпеченню як частину свого пакету, що може бути корисним, коли ви тільки починаєте. Є команди бухгалтерів і зареєстрованих агентів (EA), які допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, пов’язані з бізнесом.

Часті запитання (FAQ)

Який рівень підтримки пропонує Bookkeeper360?

Bookkeeper360 пропонує підтримку електронною поштою, телефоном і чатом.

Скільки стягує Bookkeeper.com?

Bookkeeper.com пропонує чотири плани передплати, ціна яких коливається від 399 до 799 доларів на місяць, залежно від кількості щомісячних транзакцій і частоти обслуговування. Якщо вам потрібні додаткові послуги, такі як розрахунок заробітної плати або підготовка податків, ви можете запросити індивідуальну пропозицію відповідно до розміру та потреб вашого бізнесу.

Чи підтримує Bookkeeper360 облік за принципом нарахування?

Так, Bookkeeper360 підтримує як касовий облік, так і бухгалтерський облік за принципом нарахування.

Нижня лінія

Залежно від бюджету вашої компанії та конкретних потреб ви зможете визначити, Bookkeeper360 чи Bookkeeper.com є кращим рішенням для вас. Bookkeeper.com добре підходить для власників бізнесу, яким потрібна допомога у вирішенні їхніх бізнес-завдань, з фінансовими консультантами, доступними як частина послуги, тоді як Bookkeeper360 є оптимальним для стартапів і компаній на стадії зростання, які використовують Xero або QuickBooks Online і потребують не лише бухгалтерська служба.

Leave a Comment