Послухайте генерального директора та засновника Ecobee на спеціальній прямій трансляції TechCrunch на CES • TechCrunch

Ecobee розпочав роботу в 2007 році, коли підключені термостати були зовсім іншим продуктом і не схожим на те, що доступно сьогодні. Ecobee випустила свій розумний термостат у 2008 році, забезпечивши сучасні можливості підключення та зручність використання пристрою. Я радий провести спеціальну подію irl TechCrunch Live на CES 2023. Ми знімаємо в LVCC Grand Concourse в перший день CES, і сподіваюся, що ви зможете зупинитися, щоб подивитися.

Стюарт Ломбард сидить зі мною, щоб поговорити про ріст і розвиток свого стартапу ecobee. Він заснував компанію у 2007 році разом із канадцями, щоб покращити споживання енергії домогосподарствами. Він зібрав 159 мільйонів доларів для фінансування зусиль і продав компанію за 750 мільйонів доларів.

На TechCrunch Live ми проводимо розмови з успішними засновниками, які пішли цікавим шляхом, а подорож Lombard сповнена перипетій. У 2007 році компанія зібрала $2,23 мільйона серії A, випустила свій перший продукт у 2008 році, а потім у 2011 році їй довелося боротися за увагу після випуску елегантного термостата Nest Learning Thermostat. Ecobee продовжував це робити. У 2021 році компанія Generac Power Systems купила ecobee за 750 мільйонів доларів.

Цей TechCrunch Live буде знятий на CES 2023, і його участь безкоштовна. Дивіться трансляцію на стенді №60488, розташованому в LVCC Grand Concourse, об 11:00 у четвер, 5 січня. Захід також транслюватиметься в прямому ефірі на TechCrunch.com, YouTube, Facebook і Twitter.

TechCrunch Live повертається до свого звичайного щотижневого розкладу, починаючи з лютого, із Сарою Тейвел із Benchmark і генеральним директором і співзасновником Cambly Саміром Шаріффом.

Leave a Comment