Посібник із реклами TikTok: як заробити на платформі

Пам’ятаєте 2012? Реклама на Facebook була в зародковому стані, і бренди, які почали експериментувати з платформою, спостерігали стрімке зростання протягом наступного десятиліття.

10 років потому ми знову на початку рекламного ренесансу – цього разу на TikTok.

TikTok перевищив позначку в мільярд користувачів лише за 5 коротких років (порівняно з 8 для Facebook, Instagram і YouTube), і рекламодавці поспішають заробити на цьому. Понад 50% користувачів TikTok 1B мають 30 років і більше, тому ви не можете виправдовуватися, що це лише для підлітків.

Але не хвилюйтеся, ви не запізнилися до гри. Скористайтеся перевагами аудиторії в Інтернеті, яка найшвидше зростає, за допомогою реклами TikTok. Нижче ми розповімо про основи реклами TikTok і допоможемо вам дізнатися мову платформи, щоб ви могли охопити свою ідеальну аудиторію.

Що таке реклама TikTok?

Реклама TikTok – це відео, створені брендами, які охоплюють певну аудиторію за допомогою платформи TikTok. По суті, реклама TikTok дозволяє охопити онлайн-аудиторію, яка швидко зростає, за допомогою коротких, привабливих і розважальних відео.

Досить просто. То чому б не скопіювати свою рекламу на Facebook або YouTube у TikTok?

Звичайно, це заощадило б час, але було б марною тратою грошей. TikTok — це соціальна платформа, заснована на природі короткого відео Vine (пам’ятаєте це?), творчому вираженні Instagram і караоке-машині. Якщо ви не були на платформі, просто подивіться нижче на різницю між одним із наших дописів у TikTok і тим, що ми публікуємо в LinkedIn.

@foundr

Надішліть це тому, хто має це побачити ✨

♬ оригінальний звук – Foundr Magazine

Зрозуміти?

Яка різниця між рекламою TikTok і рекламою Facebook?

Є 4 основні відмінності між рекламою TikTok та рештою пакету. Однак ми не очікуємо, що вони зміняться найближчим часом, оскільки вони були відмінними рисами платформи (інші просто намагаються не відставати).

 1. Все про звук: Оригінальні та перероблені звуки є ключовим інгредієнтом популярності TikTok.
 2. Жага швидкості: Прокрутка TikTok є найшвидшою з усіх соціальних мереж. Перемагає швидкість.
 3. Поважайте аспект: Рідне співвідношення сторін TikTok робить його ексклюзивним, тож ви не можете використовувати його для інших платформ.
 4. Вам не цікаво?: TikTok – це спочатку розважальна платформа. На відміну від інших платформ, вона все ще багато інвестує в підтримку творців і вмісту, який розважає. Ваша реклама має починатися із залучення аудиторії, а не з рекламної презентації.

Детальніше: Reels проти TikTok: яка платформа найкраща для вашого бізнесу?

Незважаючи на те, що зараз реклама TikTok має величезний потенціал, конкуренція зростає, і у вас є навіть менше часу, ніж у Facebook чи Instagram, щоб зупинити прокручування.

Скріншот курсу реклами засновника tiktok
Як використовувати TikTok для бізнесу

Можливо, ви вже використовуєте TikTok, щоб швидко посміятися перед сном або як спосіб розважити друзів на вечірці, але як це перетвориться на бізнес?

Ми ставили те саме питання про Facebook у 2012 році та Instagram у 2015 році. Але TikTok збирається зробити це ще жорсткішим. Чудові зображення продукту, які так добре вписуються в Instagram, і рекламні відео-листи, які ви розміщуєте на своїй бізнес-сторінці Facebook, не працюватимуть у TikTok. Натомість ви конкуруєте з творцями найцікавішого контенту на планеті. І краще, щоб ваші речі були хорошими.

А тепер, перш ніж найняти сценаристів комедій для роботи над вашою рекламою TikTok, почніть із таких запитань про свій бізнес:

 • Чи є цікаве візуальне представлення мого бізнесу або продуктів?
 • Чи можу я показати свій продукт або послугу в дії?
 • Яка моя ніша? Чим ця ніша цікава?
 • Як засновник, чи я вже маю особистий бренд в Інтернеті?

Чудовим прикладом бренду електронної комерції, який ефективно використовує TikTok, є Hismile. Вони збалансували свою звичайну та рекламну стратегію, створюючи візуально креативний бренд, який відповідає платформі.

HIsmile tiktok реклама

Користуючись TikTok, не потрібно змінювати вашу особистість як компанії, а натомість виходити з того, що робить його цікавим. Ось кілька прикладів того, як використовувати TikTok для бізнесу:

 • Обговоріть проблему, з якою стикається ваш бізнес.
 • Надавайте поради, підказки чи хаки у своїй бізнес-ніші.
 • Розкажіть своїй аудиторії про продукт або послугу.
 • Продемонструйте шокуючий результат до та після використання вашого продукту.
 • Демонструйте свій бізнес-бренд для найму та розвитку талантів.
 • Репостити та повторно ділитися клієнтами, які використовують ваш продукт або послугу (Ocean Spray, хтось?).
 • Використовуйте тенденції, пов’язані з вашим брендом або бізнесом.

Іноді використання TikTok для бізнесу не означає розміщення оригінального контенту, а використання його як інструменту, щоб слухати клієнтів, використовувати тенденції та залучати нову аудиторію. Але тим часом давайте не будемо чекати, щоб стати наступним Ocean Spray, а працюватимемо над тим, щоб ділитися своїми повідомленнями через рекламу TikTok.

Кнопка «Створіть свій бізнес».

Менеджер реклами TikTok

Так само, як менеджер реклами Facebook, менеджер реклами TikTok (бізнес-менеджер) є вашою базою для структурування кампаній, які ефективно охоплюють аудиторію. Ваш менеджер реклами TikTok – це парасолька, де ви можете мати кілька рекламних облікових записів.

Під кожним обліковим записом вам потрібно буде встановити окремий піксель TikTok, щоб приписувати рекламу вашому сайту та відстежувати користувачів, які заходять через платформу. Якщо ви користуєтеся Shopify, менеджер реклами TikTok має піксельну інтеграцію, яка полегшує його налаштування.

Після встановлення пікселя завантажте розширення Chrome «ТікТок піксельний помічник», щоб ви могли перейти на будь-яку сторінку, і воно повідомить вам, яка подія запускається.

Рекламні кампанії TikTok

У кожному обліковому записі ви можете створювати рекламні кампанії. TikTok пропонує 3 цілі для кожної кампанії з допоміжними цілями під кожною.

 1. обізнаність: Досяжність
 2. Розгляд: Трафік, встановлення програми, перегляди відео, залучення потенційних клієнтів, взаємодія зі спільнотою
 3. Перетворення: Перетворення

Мета реклами TIktok

Рекламний бюджет TikTok і фаза навчання

Налаштування правильного бюджету для вашої першої реклами в TikTok може бути складним завданням. Насправді ви хочете переконатися, що у вас достатньо, щоб почати. Ось кілька запитань, які варто поставити перед тим, як почати витрачати гроші на рекламу TikTok:

Який ваш загальний маркетинговий бюджет?
Скільки ви готові заплатити за нового клієнта?

Ось простий крок за кроком процес, щоб розпочати роботу на гарній основі:

На етапі навчання TikTok дізнається з вашої реклами про вас, вашу аудиторію тощо. Це дозволяє TikTok знати, кому показувати вашу рекламу. Коли ви подолаєте поріг у 50 подій за 1 тиждень, ви «виходите» з фази навчання.

Професійна порада: Будь-яка зміна, яку ви вносите до свого оголошення, призведе до скидання фази навчання, незалежно від того, наскільки вона мала. Тому не змінюйте оригінальне оголошення (якщо воно конвертується), натомість створіть його дублікат і внесіть зміни в копію.

Налаштування реклами TikTok

Коли ви налаштуєте рекламу TikTok, ви помітите набір інструментів, які допоможуть налаштувати вашу рекламу. Коли ви входите в систему вперше, вони не будуть заповнені, але з часом кожен інструмент буде заповнений попередніми кампаніями, з яких ви можете отримати джерело. Вам потрібно буде переглянути кожен об’єкт, перш ніж опублікувати оголошення.

 • Події: Вибір мети рекламної кампанії.
 • Творчі: Де ви завантажуєте свій вміст і налаштовуєте його для TikTok.
 • Аудиторія: Ваші налаштовані аудиторії або аудиторії з TikTok для ваших кампаній.
 • Каталог: Де ви завантажуєте свої товари, які можна придбати.
 • Коментарі: Як ви можете керувати залученням аудиторії до своїх оголошень.

Детальніше: 14 потужних маркетингових стратегій TikTok, які допоможуть вам розвиватися

4 поради щодо реклами TikTok для початківців

Менеджер реклами TikTok крок за кроком допоможе вам налаштувати рекламу, а довідковий центр TikTok містить відповіді на поширені запитання та підтримку клієнтів. Але вони не розкажуть усіх стратегій успіху, тож ось 4 поради, які допоможуть вам стати на правильну ногу.

№1 Метод TACOS

Експерт TikTok Херардо Перес отримав 11,2 мільйона лайків, понад 100 мільйонів переглядів і має понад 323 000 підписників. Ось його перевірений метод для новачків на платформі.

 • Цільова аудиторія (Tortilla): Визначте, для кого ваш продукт, і дослідіть їхні тенденції. Знайдіть 2-4 хештеги, які відповідають вашому продукту, і подивіться, як люди реагують на вміст.
 • Реклама (Авокадо): Аудиторія також використовує TikTok як платформу для відкриття. Реклама доводить, що працює для повідомлень про ваш продукт і може призвести до зростання продажів.
 • Creative (Carne): Загальні принципи рекламного креативу застосовуються до реклами TikTok, але дуже важливо мати сильний гачок. Кнопка CTA з’являється лише через 3-4 секунди після відтворення відео, тому привабливий початок є ключовим фактором ефективності оголошення.
 • Органічний вміст (цибуля): Підібраний канал органічного вмісту підтримуватиме вашу рекламу, тож коли аудиторія перейде до вашого профілю, буде єдиний голос бренду. Крім того, органічний вміст – це простий спосіб перевірити креатив.
 • Секретні техніки (сальса): Якщо ви знайшли повідомлення про продукт або рекламний матеріал, який працює, спробуйте переказати його 10 різними способами.

Ви можете дізнатися про інші секрети «сальси» Герардо, подивившись наш безкоштовний тренінг із реклами TikTok.

Засновник курсу tiktok метод тако

№2 Створюйте TikToks, а не рекламу

Креатив – це головне, що ви можете контролювати у своїх кампаніях. Усе інше залежить від вашої аудиторії та платформи. Отже, створюйте TikToks, а не рекламу. Це головна відмінність TikTok від інших платформ.

#3. Повторне використання аудиторій, не творче

Не використовуйте повторно свої оголошення з інших платформ. TikTok винагороджує рідний вміст, і ви будете оштрафовані, якщо переробите старі відео Instagram Reels або Snapchat. Якщо ви вважаєте, що ваша ідея працюватиме на різних платформах, обов’язково завантажте необроблені відеофайли в TikTok і відредагуйте їх у програмі.

Що ви можете перепрофілювати, так це аудиторії. Отримайте дані зі списку електронної пошти або бази даних клієнтів та імпортуйте їх у свій менеджер реклами TikTok. Звідти ви можете націлюватися на наявну аудиторію або створювати подібні аудиторії, щоб охопити цільових клієнтів.

№4 Тримайте витрати на низькому рівні…Поки що

Недорогі кампанії чудові, коли ви починаєте, оскільки ви дозволите платформі оптимізуватись для бажаної події та витратити ваш бюджет.

Але в довгостроковій перспективі це може бути не у ваших інтересах продовжувати кампанії з найменшою вартістю. Натомість ваші кампанії з найнижчими витратами мають бути спрямовані на пошук цільових показників CPA та виграшних оголошень.

Коли ви наберете обертів за допомогою свого креативу, повільно збільшуйте свої бюджети та експериментуйте з A/B-тестуванням.

Творчий центр реклами TikTok

Якщо ви шукаєте натхнення для реклами TikTok, відвідайте Творчий центр реклами TikTok. Додайте сайт у закладки у своєму браузері, оскільки ви захочете повертатися туди щодня, щоб дізнатися про нові тенденції TikTok і які типи реклами працюють.

Крім того, TikTok Ads Creative Center має музичну бібліотеку, з якої ви можете брати для своїх відео. Радимо уникати використання захищеної авторським правом музики для своїх оголошень. Останнє, чого ви бажаєте, — це звукозаписний лейбл, який стукає у ваші двері з проханням грошей. Жодна ROAS цього не варта.

Тож відвідайте Творчий центр реклами TikTok і перегляньте запропоновані безкоштовні звуки, які ви можете використовувати, або, ще краще, створіть власні.

Отже, ви готові почати використовувати рекламу TikTok?

Ви тільки почали працювати з рекламою TikTok, і вам ще багато чого потрібно навчитися. Прискоріть своє оволодіння платформою за допомогою нашого безкоштовного тренінгу з реклами TikTok. Ви отримаєте перевірені фреймворки Херардо Переса, щоб налаштувати рекламну стратегію TikTok, яка максимізує ваші витрати на рекламу та створює ваш бренд на платформі.

Майстер-клас «Як запускати рекламу в tiktok».

Leave a Comment