Почніть робити покупки в Sam’s Club, щоб отримати повсякденні товари для свого бізнесу

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Незалежно від того, заповнюєте свою офісну кухню чи наповнюєте шафу основними канцелярськими приладдям, ви можете знайти кращу ціну на оптові товари, роблячи покупки в складському магазині, як-от Sam’s Club. Порівняно з більшістю мережевих продуктових магазинів, у Sam’s Club ви можете заощадити до 40%, і прямо зараз ви можете отримати однорічне членство Plus зі знижкою 36%.StackCommerce

Використовуйте Sam’s Club для свого бізнесу.

Членство в клубі Сема — це довгострокова інвестиція, яка може почати економити гроші вашого бізнесу під час першої поїздки за покупками. Якщо вам потрібна офісна електроніка, наприклад принтери, комп’ютери та сканери, перегляньте розділ електроніки Sam’s Club. Можливо, вам доведеться замовити технічну підтримку, але ви все одно можете заощадити на самій техніці. Вони пропонують повні пропозиції як особисто, так і в Інтернеті, і ви можете організувати доставку прямо до свого офісу.

Взявши під контроль пристрої та запаси, зосередьтеся на їжі та напоях. Святкування на робочому місці та нескінченна кількість закусок і напоїв можуть підвищити моральний стан співробітників, але це недешево. Традиційне харчування може коштувати до 40 доларів на людину. Отримання повсякденних закусок і товарів для вечірок у клубі Sam’s допоможе вам максимально використати свій бюджет відділу кадрів. Купуйте обіди для команди, паперові тарілки, пластиковий посуд і напої в Sam’s, а потім вкладіть ці заощадження в покращення бізнесу іншими способами.

Послуги Sam’s Club ще різноманітніші, ніж асортимент продуктів. Обслуговуйте шини свого автомобіля, коли ви робите покупки, і займайтеся особистими дорученнями, як-от отримання рецептів, полірування ювелірних виробів, замовлення нових окулярів тощо.

Оскільки це членство в Sam’s Club Plus, крім чудової вартості, є додаткові переваги. По-перше, ви можете зайти перед натовпом завдяки ранньому розкладу покупок для учасників Plus, а ми всі знаємо, що час — це гроші. Ви також отримаєте безкоштовну доставку відповідних онлайн-замовлень, безкоштовне самовивезення з вулиці, повернення 2% готівки від Sam’s Cash за відповідні покупки та інші ексклюзивні пропозиції Plus.

Продукти, автосервіс, канцтовари та інше.

Незалежно від розміру вашої компанії чи офісу, вам завжди знадобляться такі речі, як папір для принтера та кава, але ви можете придбати їх та багато іншого за набагато меншу суму, якщо будете робити покупки в Sam’s Club. Отримайте однорічне членство в Sam’s Club Plus зі знижкою 36% всього за 70 доларів США.

Ціни можуть бути змінені.

Leave a Comment