Почніть із Coterie Insurance | Coterie Insurance

Ви, як зайнятий страховий агент або брокер, швидше за все маєте телефонні дзвінки, електронні листи та клієнтів, які потребують вашої допомоги. Економія часу – це не просто прагнення, це необхідність. Coterie допомагає вам заощаджувати час за допомогою нашої інформаційної панелі, яка потребує лише двох частин інформації, щоб почати прив’язану пропозицію. Дізнайтеся більше про те, чому ваші клієнти отримають вигоду, коли ви почнете співпрацювати з Coterie Insurance.

Потужність інформаційної панелі Coterie полягає в її здатності отримувати дані з існуючих джерел для автоматичного введення для перегляду, позбавляючи вас від ручного введення даних. Насправді з Coterie агенти та брокери здатні заощадити до 75% часу, який вони б витратили на певні завдання.

Чому агенти та брокери повинні починати зі страхування Coterie?

Наш досвід дає змогу агенту чи брокеру генерувати індивідуальну цінову пропозицію для конкретної компанії ще до того, як зв’язатися з цією компанією, оскільки ми надаємо необхідну інформацію для гарантування ризику. Коли агенти звертаються до компанії з пропозицією, вони можуть надати прив’язану цінову пропозицію.

Запропонувати потенційним клієнтам жорсткий номер, який вони можуть переглянути, набагато ефективніше, ніж просто зателефонувати з можливою пропозицією страхового покриття. Підприємство, ймовірно, швидко потребує страхування, і йому потрібна прив’язана пропозиція, щоб відповісти «так» або «ні».

Пропустіть процес встановлення фактів

Coterie дозволяє агентам і брокерам легше, ніж будь-коли, пропустити повз процесу встановлення фактів, коли пропонують невелику комерційну страховку. Більше не потрібно телефонувати потенційному клієнту, щоб оцінити його потенційну зацікавленість в отриманні страхового покриття для малого бізнесу, а потім поступово виявляти потенційні потреби цього клієнта та скільки він може дозволити собі заплатити за своє покриття.

Коли агенти спочатку починають із Coterie Insurance, вони можуть пропустити багато з тих ранніх запитань. Система збирає доступну інформацію, щоб розробити індивідуальну цінову пропозицію для будь-якого конкретного бізнесу на основі того, скільки покриття їм імовірно потрібно та скільки вони потенційно можуть дозволити собі за це заплатити.

Майбутнє страхового покриття

Якщо у вас ще не було можливості зробити це, будь ласка, зв’яжіться з нами та дізнайтеся, чому вам варто розпочати роботу з Coterie Insurance. Ви будете раді, що знайшли час, щоб отримати необхідну інформацію для початку.

Leave a Comment