Правила вільного вигулу яєць можуть бути скасовані, щоб допомогти британським фермерам конкурувати з ЄС

Яйця, які знесли кури, які місяцями тримали вдома безперервно через пташиний грип, можуть продаватися на вільному вигулі згідно з потенційним послабленням правил.

Це відбувається в той момент, коли фермери, які займаються виробництвом яєць у Великобританії, борються з найбільшим за всю історію спалахом пташиного грипу, що викликає побоювання дефіциту.

Відповідно до змін, які розглядають міністри, може бути пом’якшено визначення вільного вигулу, тобто кури, які утримуються в корівниках протягом тривалого часу, можуть відповідати новим критеріям.

У поточному стані, якщо птах знаходиться в приміщенні більше 16 тижнів, його не можна визначити як вільного вигулу.

Департамент з питань навколишнього середовища, продовольства та сільських справ (Defra) розглядає зміни, щоб допомогти британським фермерам конкурувати з їхніми колегами в Європі, повідомили джерела в Уайтхоллі. Daily Telegraph.

Роздрібні торговці та готельні компанії цього року були змушені змінити свої ланцюжки поставок, щоб впоратися зі спалахом.

Згідно з офіційними даними, опублікованими минулого місяця, в результаті спалаху пташиного грипу загинуло близько 3,8 мільйона птахів, і є побоювання, що грип може поширитися цієї зими.

Представники яєчних ферм заявили, що для британського бізнесу критично важливо, щоб країна була на одному рівні з ЄС.

Роберт Гуч, виконавчий директор Британської асоціації виробників яєць вільного вигулу, раніше сказав: «Дуже необхідно, щоб Сполучене Королівство приєдналося до ЄС, інакше роздрібні торговці будуть імпортувати яйця, позначені як яйця вільного вигулу, від курей із домашніх курей у ЄС у разі Епідемія штучного інтелекту, коли їх немає на ринку Великобританії».

Правила, які діють в Англії та Уельсі, наразі означають, що птахів потрібно розміщувати, щоб захистити їх від пташиного грипу та зупинити поширення хвороби.

Виробники яєць спостерігали різке зростання собівартості протягом останнього року, коли компанії раніше закликали супермаркети підняти ціни та перекласти підвищення на виробників.

За даними Британської асоціації виробників яєць на вільному вигулі, годівля курей зросла щонайменше на 50 відсотків за останній рік, а витрати на паливо зросли на 30 відсотків.

Голова правління NFU з птахівництва Джеймс Моттерсхед сказав: «Британський птахівничий сектор пережив безпрецедентний рік із рекордними рівнями пташиного грипу (AI), який руйнує сімейні ферми по всій країні.

«Ми побачили, як суворі заходи біозахисту можуть допомогти зменшити ризик штучного інфікування, і ми закликаємо всіх птахівників залишатися пильними, незалежно від того, чи є ви професійним птахівником чи тим, хто тримає невелику кількість курей у своєму саду».


Leave a Comment