Правоохоронні органи США звинуватили SBF у шахрайстві, оскільки він очікує екстрадиції після арешту на Багамах • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Привіт, Crunchianistas!

Сьогодні Хадже вальсує по дому зі свічкою в руках, святкуючи святу Люсію. Чесно кажучи, не тому, що він дуже в захваті від традиційного скандинавського свята чи захоплення від свічок і булочок з шафраном, а тому, що він відвідує своїх батьків, а там відключили електроенергію. Це означає всі види хвилювань у холодному, замерзлому європейському грудні –7°C. Тим часом Крістін відпочиває, як лиходій, у 80-градусну спеку. На щастя, це за Фаренгейтом, інакше ми б спостерігали досить сильний дискомфорт.

Гаразд, досить про погоду на вулиці. Давайте подивимось, у який бік дме вітер в інших місцях, наприклад у світі технологій. — Крістін і Він прийшов

TechCrunch Топ 3

  • Торгівля костюмами в смужку: Після багатьох розмов про те, чому Сем Бенкман-Фрід не опинився за ґратами раніше за свою причетність до краху FTX, Даррелл повідомляє, що SBF був заарештований на Багамах за звинуваченнями в шахрайстві, висунутими кількома державними установами США. Ми впевнені, що це тільки початок.
  • Не дозволяйте їм втекти: Якщо це непросто, клієнти збираються рухатися далі. Ось чому TheyDo хоче, щоб компанії володіли подорожами своїх клієнтів і допомагає великим компаніям організовуватися з урахуванням клієнтів, Майк звіти.
  • Синій, сірий і золотий, боже!: Ви, мабуть, помітили, що Twitter останнім часом став більш яскравим. Це навмисне. Ми також не можемо встигати за цим, тож, на щастя, маємо Іван щоб зрозуміти, що означають усі ці галочки та значки. Більше новин із галочкою в розділі Big Tech.

Стартапи та VC

Після семирічної перерви Ngrok сьогодні оголосив, що залучив 50 мільйонів доларів у раунді серії A під керівництвом Lightspeed Venture Partners за участі Coatue. Шрів розповідає Кайл що зі свіжим капіталом Ngrok розширить свою діяльність і «зробить постійні інвестиції», щоб покращити пропозицію основного продукту.

Будівельна галузь, яка коштує трильйони доларів, не відома своєю ефективністю, її звинувачують у тому, що вона не йде в ногу з часом і ігнорує оцифрування на користь застарілих інструментів, Павло звіти. Існує багато доказів того, що все змінюється, незліченна кількість стартапів збирає великі суми готівки, щоб допомогти будівельній галузі модернізуватися. Саме на цьому тлі німецька компанія венчурного капіталу Foundamental сьогодні оприлюднила свій новий фонд, орієнтований на 85 мільйонів доларів США для стартапів у галузі будівельних технологій у всьому світі та спираючись на ранній успіх, який вона досягла завдяки своєму першому фонду 65 мільйонів доларів, який закрився ще у 2019 році.

А ми маємо для вас ще п’ять:

3 методи оцінки нових стартапів штучного інтелекту до отримання прибутку

Кредити зображення: Чарльз Тейлор / EyeEm (відкриється в новому вікні) / Getty Images

Метод Беркуса, оцінка системи показників і венчурний капітал є найбільш часто використовуваними системами для визначення вартості стартапів до отримання прибутку, але коли справа доходить до штучного інтелекту, чи корисні традиційні критерії?

«Штучний інтелект може масштабуватися набагато швидше, ніж інші технології, тому те, що працює на стадії бета-версії або мінімально життєздатного продукту, може не спрацювати, коли продукт ШІ масштабується для мільйонів користувачів», — каже Райан Е. Лонг, головний юрист Long & Associates.

Лонг визначає деякі обмеження використання традиційних засобів для оцінки «прототипів або нових стартапів зі штучним інтелектом» у статті, яка визначає регуляторні проблеми та ділиться тактикою, спрямованою на «мінімізацію кількості невизначених змінних».

Тепер ще три від команди TC+:

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Big Tech Inc.

Оновлення iOS 16.2 від Apple тепер доступне для всіх користувачів, а також iPadOS 16.2 і macOS Ventura 13.1, Іван пише. Він ознайомився з усіма основними функціями оновлення, зокрема покращеним шифруванням даних iCloud, живими діями на головному екрані, функцією караоке для Apple Music і новим додатком Freeform для спільної роботи.

Говорячи про Apple, Зак витратив деякий час на відстеження інформації від гіганта споживчих технологій, написавши, що він підтвердив, «що оновлення програмного забезпечення iPhone, яке воно випустило два тижні тому, виправило вразливість безпеки нульового дня, яку, за його словами, зараз активно використовували».

А ми маємо для вас ще п’ять:

  • До побачення, галочка: Крістін щойно отримала бажаний блакитний чек у Twitter минулого року після 10-річних спроб, і тепер він зникає. Ребекка пише, що Twitter видалить усі застарілі перевірки «за кілька місяців». Крістін сфотографувала свій профіль для нащадків, щоб показати, що свого часу вона була помітною.
  • До побачення, світ віртуальної реальності: Шанувальникам «Світу Заходу» потрібно найближчим часом влаштувати вечірку з випивкою, тому що шоу разом з іншими незабаром може бути видалено з HBO Max, пише Лорен.
  • Привіт, нова оцінка: Важко знати, скільки коштують приватні компанії, тому може бути приємно, коли одна компанія каже нам. І хоча висока оцінка була метою на 2021 рік, компанії були більш реалістичними у 2022 році. У цьому випадку, Ромен пише про те, чому Checkout‏‎.com знизив свою внутрішню оцінку.
  • Привіт компенсації: Підприємство Uber з доставки їжі розрахувалося з понад 4000 звільненими кур’єрами в Іспанії та погодилося виплатити вихідну допомогу тим, хто звільнений напередодні закону про трудову реформу країни, Наташа Л звіти.
  • До побачення і привіт: Павло пише, що Microsoft припинить роботу звукової програми Soundscape 3D, але випустить код у форматі з відкритим кодом для розробників.

Leave a Comment