Практичні поради щодо боротьби з розливами нафти

Якщо ваш бізнес зберігає масло, ви повинні бути готові до нещасних випадків. Навіть невеликий витік може призупинити роботу, пошкодити ваше майно та завдати шкоди навколишньому середовищу.

ICE Cleaning — спеціалізована клінінгова компанія, яка може ліквідувати розливи нафти у воді, на ґрунті чи на твердій поверхні. Його техніки можуть бути на місці за 60 хвилин у разі надзвичайної ситуації.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як ви повинні реагувати на розлив нафти.

Відповідайте негайно

Якщо ви виявили витік масла, необхідно діяти швидко. По-перше, зателефонуйте на гарячу лінію Сполученого Королівства з питань забруднення за номером 0800 80 70 60, щоб повідомити про інцидент і отримати пораду, що робити.

Далі зупиніть потік масла, будь то підставка відра під місце витоку або закриття клапанів і кранів. Розлив також потрібно локалізувати та всмоктати, щоб зупинити його поширення.

Ви не повинні намагатися це робити самостійно, оскільки вплив нафти дуже небезпечно. Масло містить токсичні хімікати та виділяє пари, які можуть викликати нудоту, головний біль, втому та проблеми з диханням. Тривалий вплив підвищує ризик більш серйозних проблем зі здоров’ям, таких як пошкодження органів і рак.

Лише професіонали із засобами індивідуального захисту та підготовленими з усунення нафти повинні підходити до місця витоку. Натомість вам слід звернутися до свого постачальника палива, щоб отримати конкретну пораду щодо вашої ситуації.

Потім ви повинні повідомити свою страхову компанію про розлив, щоб вимагати відшкодування вартості втраченого масла та повідомити їм, що вам потрібні професійні послуги з прибирання.

Не прибирайте самі

Нафту дуже важко видалити без відповідного обладнання, продуктів і спорядження. Це пов’язано з тим, що масло залишає сліди на кожній поверхні, з якою воно контактує, тому необхідно ретельно очистити всю область.

Якщо ви очистите його неправильно, ви також можете погіршити ситуацію, наприклад, змиваючи його в каналізацію або використовуючи миючі засоби. І те, і інше може призвести до серйозного забруднення. Лише професійні очисники зі спеціальною підготовкою можуть безпечно та ефективно видалити всі сліди масла.

Зупиніть забруднення водопостачання

Якщо олія вбирається в землю або ґрунт, потрібно переконатися, що вона не поширюється на фундаменти будівель або джерела ґрунтових вод. Залучіть професійних прибиральників, спеціально навчених очищенню, видаленню та утилізації бруду, забрудненого нафтою.

У той момент, коли стався розлив або витік нафти, ви повинні найняти професійну допомогу, щоб мінімізувати шкоду вашій компанії та навколишньому середовищу. Техніки ICE Cleaning мають повний дозвіл працювати з будь-якою оливою та утилізувати її, і вони доступні по всій країні.

Детальніше про спектр послуг ICE Cleaning можна дізнатися тут.


Leave a Comment