Президент Мурму запустить портал EV yatra в День енергозбереження

У середу президент Друпаді Мурму запустить портал EV yatra та мобільний додаток, який полегшить навігацію в автомобілі до найближчого громадського зарядного пристрою для електромобілів.

Президент також привітає переможців Національної премії з енергозбереження та Національної премії з енергоефективності за інновації на заході з нагоди Дня енергозбереження, йдеться у повідомленні Міненерговугілля у вівторок.

Бюро енергоефективності (BEE) розробило мобільний додаток для полегшення навігації в транспортному засобі до найближчого громадського зарядного пристрою для електромобілів і веб-сайт для поширення інформації про різноманітні ініціативи на центральному та державному рівнях для просування електронної мобільності в країні.

BEE також розробила веб-портал, щоб дозволити операторам зарядних пунктів безпечно реєструвати свої деталі оплати в національній онлайн-базі даних.

Щороку 14 грудня відзначається День енергозбереження, щоб продемонструвати досягнення нації в енергоефективності та енергозбереженні.

Р. К. Сінгх, міністр енергетики Союзу, нових і відновлюваних джерел енергії, разом із Крішаном Палом, державним міністром енергетики та важкої промисловості, і Алоком Кумаром, секретарем міністерства енергетики, також будуть присутні на заході.