Президент Toyota продовжує наполягати на тому, що люди ненавидять електромобілі, незважаючи на епічні списки очікування • TechCrunch

Президент Toyota Акіо Тойода ні для кого не приховує, що він дуже, дуже не любить електромобілі. Цими вихідними він запропонував цей останній внесок:

«Люди, задіяні в автомобільній промисловості, переважно становлять мовчазну більшість», — сказав Тойода журналістам у Таїланді, повідомляє The Wall Street Journal. «Ця мовчазна більшість задається питанням, чи справді можна мати електромобілі як єдиний варіант. Але вони вважають, що це тренд, тому не можуть говорити вголос».

Він може бути правий! Я зовсім не здивуюся, якщо більшість керівників автомобільних компаній не люблять електромобілі. Зрештою, застаріла автомобільна промисловість затягнула ноги на електромобілі. У тих випадках, коли вони мали перспективні продукти, вони залишали їх в’янути на виноградній лозі. В інших випадках продукція, яка сходила з конвеєра, явно була мінімально необхідною для дотримання закону. Ймовірно, вони віддадуть перевагу продовженню виробництва бензинових і дизельних транспортних засобів, і якщо вони зникнуть, принаймні матимуть якусь альтернативу акумуляторам, які стали головним болем для всієї галузі, оскільки ланцюжки постачання відчувають дедалі більші труднощі.

Електрична непоступливість Toyota може вразити декого дивним. Компанія стала піонером масового гібридно-електричного силового агрегату, який дебютував на Prius і поширився по всьому модельному ряду. Завдяки цьому він майже напевно накопичив десятиліття досвіду роботи з електродвигунами, акумуляторними блоками та системами керування акумуляторами, які також є ключовими компонентами трансмісії електромобілів.

Але хоч гібриди могли здатися значним проривом, вони не були радикальним зрушенням для галузі, яка звикла змінювати двигун внутрішнього згоряння до нудоти, щоб компенсувати його недоліки. Гібридизація додала електродвигуни, щоб рухати автомобіль і допомагати на низьких швидкостях, де двигуни на викопному паливі є найменш ефективними; це не допомогло усунути двигун внутрішнього згоряння.

Ряди кожного старого автовиробника заповнені інженерами-механіками, багато з них є експертами в тому, щоб отримати додаткові десяті відсотка з технології двигунів внутрішнього згоряння. Хоча вони можуть бути достатньо здібними, коли справа доходить до проектування електричних силових агрегатів, це не є їхньою основною компетенцією. Перехід на електромобілі поставив би інженерів-електриків на місце водія.

З цієї точки зору використання Toyota гібридних технологій слід розглядати не як сходинку до електричного майбутнього, а як ще одну спробу продовжити панування двигуна внутрішнього згоряння.

Leave a Comment