Президент Toyota ставить під сумнів стрімке впровадження електромобілів

Нещодавні коментарі президента Toyota Акіо Тойоди, здається, відображають зміни в автомобільній промисловості. Тойода зазначив, що мовчазна більшість представників автомобільної промисловості сумнівається, чи варто використовувати виключно електромобілі (EV).

Коментарі Toyoda наближаються до щорічного огляду автомобільної промисловості KPMG, який показав, що керівники автомобільних компаній менш оптимістично налаштовані щодо впровадження електромобілів, ніж рік тому. Звіт KPMG показує, що зростання інфляції та ланцюжка поставок посилили занепокоєння, і більшість з них негативно оцінюють темпи впровадження електромобілів.

Нещодавно генеральний директор Mercedes Benz Ола Калленіус зазначив, що майбутнє за електромобілем і світ незабаром перейде в електричне майбутнє.

(Чоловік чекає, поки його електромобіль зарядиться; зображення – Freepik)

Прогноз президента Toyota щодо впровадження електромобілів

Тойода висловив сумнів щодо того, як швидко автомобільні компанії зможуть перейти на виробництво лише електромобілів, а також щодо зростання вартості сировини.

«Люди, задіяні в автомобільній промисловості, переважно становлять мовчазну більшість», — сказав пан Тойода журналістам під час візиту до Таїланду. «Ця мовчазна більшість задається питанням, чи справді можна мати електромобілі як єдиний варіант. Але вони вважають, що це тренд, тому не можуть говорити вголос».

Поки General Motors і Honda встановили терміни для завершення переходу на електромобілі, Toyota ще не визначила дату. І Тойода пояснює чому. Toyota прийняла змішаний підхід, створюючи автомобілі з водневими двигунами, а також гібриди та електромобілі.

Він розповів, що вважає, що автовиробники не повинні обмежуватися лише одним варіантом, оскільки правильна відповідь щодо того, як рухатися вперед, досі незрозуміла.

Для більшості виробників автомобілів транспортні засоби, що працюють на викопному паливі, все ще є основною частиною бізнесу. Різкий поворот до електромобілів обтяжує більшість автовиробників, і Toyoda хоче, щоб автовиробники переходили повільно.

Керівники автомобільних компаній очікують, що поширеність електромобілів деякий час може бути нерівномірною, і що моделі, що працюють на викопному паливі, поряд з гібридами та гібридами, що підзаряджаютьсятриватиме багато років.

Toyoda вважає, що навіть гібридні транспортні засоби зараз можуть мати великий впливФокус у масовому прийнятті цих транспортних засобів. Він також припустив, що змішаний склад може бути кращим для різних автомобілів. Крім того, він підкреслив той факт, що електромобілі чистіші залежно від того, де і як виробляється електроенергія.

Почуття Toyoda щодо електромобілів повторили багато інших представників японської автомобільної промисловості.

У 2021 році Японський автовиробник оголосив про плани витратити до 35 мільярдів доларів на лінійку електромобілів до 2030 року. Обережний підхід президента викликав занепокоєння деяких інвесторів, які вважають, що автомобільна компанія може відстати від своїх аналогів у запуску повноцінних моделей електромобілів.

Опитування KPMG Auto і майбутнє

З більш ніж 900 керівників автомобільних компаній, які взяли участь у щорічному глобальному опитуванні KPMG, міжнародна консалтингова та бухгалтерська фірма повідомляє, що 76% стурбовані тим, що інфляція та високі процентні ставки негативно вплинуть на їхній бізнес наступного року. Тільки в США цей показник склав 84%.

Хоча перспективи залишаються похмурими 50% керівників переконані, що темпи впровадження електромобілів з часом покращатьсяособливо в США.

Щорічне опитування KPMG щодо автомобілів у 2022 році також виявило, що керівники очікують, що до 2030 року близько 50% усіх продажів нових автомобілів будуть повністю електричними. Більшість компаній запровадили процеси для досягнення цієї віхи.

«Здається, загальний оптимізм щодо електромобілів є більшим, ніж навіть 12 місяців тому. Ймовірно, це пов’язано з мільярдами доларів нещодавно вкладеного капіталу та зграєю нових автомобілів, які надходять на ринок. Тим не менш, наше опитування демонструє дуже широкий діапазон думок щодо частки ринку в 2030 році», – сказав Гері Сілберг, глобальний керівник автомобільного відділу KPMG.

Для багатьох потенційних покупців електромобілів доступ до зарядних станцій під час тривалих подорожей залишається проблемою. Краща мережа зарядних пристроїв для електромобілів і доступні транспортні засоби можуть сприяти поширенню впровадження електромобілів.

У 22-му щорічному Global Automotive Executive Survey, проведеному KPMG, більшість керівників автомобілебудівних компаній оптимістично налаштовані, що автомобільна промисловість побачить прибуткове зростання в наступні п’ять років, тоді як близько 38% глибоко стурбовані впливом зростання витрат на прибуток.

Хоча впровадження електромобілів, здається, зростає, висока інфляція та зростання вартості сировини в поєднанні з проблемами ланцюга постачання можуть призвести до зниження рівня впровадження. Тільки час покаже, як економічний клімат у поєднанні зі зміною обізнаності сформує автомобільну промисловість.

Leave a Comment