Прогноз страхування малого бізнесу на 2023 рік

Завершуючи рік, ми дивимось у 2023 рік. Читайте далі, щоб дізнатися, як, на нашу думку, економіка, інфляція та проблеми з ланцюгом поставок вплинуть на малий бізнес у новому році та про які тенденції варто пам’ятати у 2023 році. страхування малого бізнесу.

Економіка

Незважаючи на постійні загрози загрозливої ​​рецесії та продовження сповільненого зростання, економіка зберігається. Федеральна резервна система нещодавно заявила, що планує призупинити підвищення процентних ставок у новому році. Це чудова новина для малого бізнесу, оскільки очікується, що витрати на запозичення грошей та здійснення інвестицій зменшаться. Для малих підприємств, яким довелося скорочувати витрати, а іноді й працівників, щоб підтримувати ринковий паритет, тепер вони можуть очікувати певного вирівнювання в новому році.

У важкі економічні часи багато малих підприємств прагнуть скоротити витрати, наприклад страхування. Однак економія щомісячних премій у короткостроковій перспективі може мати величезні негативні наслідки в довгостроковій перспективі. Страхування захищає від непередбачених втрат і є ключовою частиною розумної фінансової стратегії для власників малого бізнесу.

2023 рік у трендах страхування малого бізнесу

Економічна невизначеність минулого року ускладнила деяким страховим компаніям малого бізнесу передбачити, які продукти та послуги трубопроводів будуть найбільш важливими для клієнтів у новому році. Клієнти можуть очікувати змін у наданні страхування через ініціативи щодо вбудовування страхування в користувацький досвід товарів і послуг; отже, усунення збоїв і створення більш бездоганного досвіду купівлі страхування. Окрім розширення вбудованого страхування, ми бачимо на горизонті кілька інших тенденцій.

автоматизація

Автоматизація стане ключовим трендом у страховій галузі в 2023 році. Автоматизація допоможе страховикам оптимізувати свою діяльність, зменшити витрати та підвищити ефективність. Використання штучного інтелекту та технологій машинного навчання дозволить страховикам краще визначати ризики, формувати точні ціни та краще обслуговувати клієнтів.

Цифровізація

Цифровізація й надалі залишатиметься основною тенденцією у 2023 році, оскільки страховики відмовляться від традиційних процесів, заснованих на паперових документах, і переходять на цифрові рішення. Цифровізація забезпечить клієнтам кращий досвід, а також дозволить страховикам збирати та аналізувати дані більш ефективно, щоб краще розуміти потреби клієнтів.

Прийняття рішень на основі даних

Прийняття рішень на основі даних стане ключовим трендом у 2023 році, оскільки страховики прагнуть приймати більш обґрунтовані рішення. Страховики повинні будуть збирати та аналізувати дані, щоб краще розуміти потреби клієнтів, визначати ризики та точно оцінювати продукти. Використання аналітики та прогнозних моделей допоможе страховикам приймати кращі рішення.

Клієнти малого бізнесу також можуть краще розуміти свої страхові ризики, оскільки все більше страховиків прагнуть співпрацювати з постачальниками послуг, щоб надавати найкращі поради протягом усього життєвого циклу полісу. Краще, більш відповідальне використання технологій і даних також на горизонті, оскільки все більше страховиків прагнуть диверсифікувати та демістифікувати інформацію про джерела даних і вдосконалити технологію за лаштунками.

Загалом, враховуючи зміни в економіці, інфляції та змінах пропозиції, які очікуються наступного року, страховики, такі як Coterie Insurance, зосереджуються на задоволенні страхових потреб малого бізнесу в міру його розвитку. Прогнози щодо страхування малого бізнесу на 2023 рік залишаються хорошими, оскільки розробляються нові інновації.

Leave a Comment