Прогноз — це гібридна суміш хмари для банків

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Банки переходять у хмару в рамках своїх зусиль з цифровізації більш цілеспрямовано та швидше, ніж будь-коли. Вони нарешті трансформуються з давно утримуваних монолітних систем і позбавляються побоювань щодо дотримання нормативних вимог, безпеки та наявності навичок і вітають трансформацію та переваги, які приносить хмара.

Роблячи це, банки можуть використовувати найновіші хмарні технології в поєднанні з навичками домену, які вони накопичували протягом багатьох років, щоб досягти успіху у вирішенні складних завдань, які постають перед фінтех-компаніями нового віку, які народилися в хмарі. Вони матимуть доступ до гнучкої та масштабованої ІТ-інфраструктури, побудованої на гнучких принципах, які дозволять їм задовольняти потреби сучасних банківських операцій і клієнтів, що постійно змінюються, шляхом швидкого впровадження інноваційних персоналізованих пропозицій.

Проблеми, пов’язані з перевантаженням під час пікових сезонів, підуть у минуле, оскільки динамічна еластична масштабованість хмари та швидке надання ємності допомагають банкам справлятися з піковими транзакційними навантаженнями, не впливаючи на якість чи безперебійність обслуговування клієнтів. У той же час, експлуатаційні витрати на інфраструктуру неминуче зменшаться разом із управлінням та обслуговуванням.

Публічна чи приватна хмара?

Вирішивши використовувати хмару, банки постають перед наступним питанням: яку модель розгортання вибрати? Що працює краще: одиночна хмара чи хмара ploy; державний чи приватний?

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

У нещодавньому дослідженні впровадження хмарних технологій ми виявили, що 41% банків користуються приватною хмарою, тоді як 28% використовують публічну хмару. Обидві моделі мають свої переваги та недоліки. Модель загальнодоступної хмари чудово підходить у ситуаціях, коли масштаб, гнучкість, обчислення на вимогу та еластичне масштабування є найважливішими. Затримка, керування, резидентність даних та інші сфери відповідності можуть спричинити проблеми тут.

З іншого боку, модель приватної хмари є кращим варіантом, коли безпека, контроль, відповідність і налаштування перекривають інші вимоги. Однак вони можуть зіткнутися з проблемами сумісності з певними застарілими програмами та розширенням ємності.

Або поєднання обох?

Це одна з причин, чому банки зараз більш піддатливі до поєднання двох моделей. Навіть великі та середні фінансові установи, які раніше обирали лише приватну хмару, тепер відкриті для використання загальнодоступної хмари для розміщення своїх менших, непрофільних програм. У згаданому раніше дослідженні 31% респондентів використовували гібридний підхід: виграшну комбінацію локальних, приватних і загальнодоступних хмарних моделей, яка обіцяє масштабованість, ефективність і технологічні можливості, які витримують випробування часом.

Тут банки можуть вибрати для себе застарілі системи, які не готові до хмарних технологій. Паралельно їхні особи, які приймають технологічні рішення, можуть розробити ідеальне поєднання додатків, які можна розподілити між приватними та публічними хмарами залежно від сценаріїв використання, які найбільше відповідають їхнім потребам.

Поки вони приймають ці рішення, також важливо оцінити додаткові переваги багатохмарної організації. Банківські установи можуть пом’якшити ризик прив’язки до постачальника та перемикатися між постачальниками хмарних послуг, щоб бездоганно відповідати вимогам бізнесу та ринку. Вони можуть вибрати найбільш підходящого постачальника хмарних послуг для кожного робочого навантаження та мати більше можливостей для узгодження умов, оскільки мають багато постачальників.

Це також підготує їх до майбутнього, оскільки очікується, що правила набудуть чинності, що змусить банки використовувати кілька постачальників хмарних технологій. Звіт Google Cloud за 2021 рік відображає цю зміну в мисленні: 88% респондентів прийняли мультихмарну стратегію.

Значення гібридної мультихмарної технології в цифровій трансформації

Такий підхід є найбільш життєздатним для модернізації та перспективності. Тим не менш, банки обов’язково стикаються зі складнощами, які можуть вплинути на сумісність і безперебійність у хмарному середовищі. Існують невід’ємні проблеми, такі як рівень додатків і даних, які розподіляються в різних хмарних середовищах. Інші фактори, такі як неоднорідність моделей і відсутність стандартизованих інструментів реплікації даних між постачальниками хмарних послуг, також призведуть до скомпрометованих результатів.

Тому ми рекомендуємо банкам використовувати хмарні, незалежні від хмари рішення, які можна легко вставити в багатохмарне налаштування. Це дозволяє їм знайти найкращого постачальника та конфігурації даних, які забезпечують безперебійну роботу. Крім того, вони можуть обрати розгортання в контейнерах, щоб забезпечити автоматизовану розробку додатків, що сприяє загальній ефективності.

Безперечно, банки можуть багато виграти від переходу на хмару за допомогою гібридного мультихмарного підходу. Однак замість того, щоб повністю витрачати свої інвестиції в хмару, їм слід розумно ступати по шляху змін, ретельно плануючи оптимізувати численні переваги, які він надає. Тоді вони зможуть прагнути отримати більші переваги, окрім економічності, стійкості бізнесу, розширеної аналітики та можливості швидше розгортати, автоматизувати та впроваджувати інновації.

Озброївшись таким чином, вони можуть зосередитися на пропонуванні оптимальної взаємодії з клієнтами під час навігації через навантаження транзакцій у величезному масштабі.

Каламбур Венкатраман — досвідчений технічний керівник, який працює віце-президентом відділу архітектури продукту в EdgeVerve.

DataDecisionMakers

Ласкаво просимо до спільноти VentureBeat!

DataDecisionMakers — це місце, де експерти, включно з технічними спеціалістами, які працюють з даними, можуть ділитися інформацією та інноваціями, пов’язаними з даними.

Якщо ви хочете прочитати про передові ідеї та актуальну інформацію, найкращі практики та майбутнє даних і технологій обробки даних, приєднуйтесь до нас у DataDecisionMakers.

Ви навіть можете подумати про те, щоб написати власну статтю!

Докладніше від DataDecisionMakers

Leave a Comment