Програми без коду розкривають секрет для підвищення продуктивності вашого бізнесу

Створення різних робочих процесів, автоматизація дій і розробка додатків без будь-якого коду стало можливим лише завдяки AppSheet від Google.

AppSheet – це програма, яка надає a платформа розробки без коду для програмне забезпеченнядозволяючи користувачам створювати мобільнийпланшет і веб-додатки використовуючи такі джерела даних, як Диск Google, DropBox, Офіс 365 та інші хмарні платформи електронних таблиць і баз даних.

Суджата ДусіКерівник інженерного забезпечення Google Workspace, Google Cloud, Індія, провів майстер-клас на нещодавно завершеному TechSparks 2022 на тему «AppSheet – база розробки без коду».

Платформу AppSheet можна використовувати для широкого набору бізнес-випадків, включаючи управління проектами, управління взаємовідносинами з клієнтами, польові перевірки та персоналізовану звітність. «Загальна ідея полягає в тому, що будь-хто повинен мати можливість створювати програму замість того, щоб покладатися на певну команду, набір розробників або конкретну команду, яка може створювати програми та проходити певні процеси, щоб допомогти вам із потрібними інструментами для роботи,» – пояснила Суджата.

Сучасні тенденції та виклики

Завдяки гібридній моделі організації хочуть інвестувати в трансформацію для полегшення своїх співробітників, а працівники більш схильні використовувати технології в культурі гібридної робочої сили. Часто, коли кінцеві користувачі незадоволені наявними інструментами, вони починають використовувати інші інструменти, доступні на ринку, які некеровані та не контролюються організацією, що призводить до великої кількості тіньових ІТ-систем у системі. Це також викликає проблеми з безпекою, оскільки деякі інструменти можуть бути навіть не схвалені або підтверджені адміністраторами.

Ще одна ключова проблема — величезна кількість часу, який витрачається на розробку рішення. Оскільки кінцеві користувачі повністю залежать від інструментів, які розробляються всередині компанії, час, витрачений на написання коду, його перегляд і остаточну розробку програми, призводить до низької продуктивності та неефективності. Це, у свою чергу, призводить до іншої основної тенденції купівлі нових рішень, коли організація в кінцевому підсумку купує багато однозначних рішень для проблеми.

«AppSheet дає змогу вашим кінцевим користувачам створювати необхідні інструменти в дуже легкий і найшвидший спосіб для будь-якого пристрою, який вони використовують. Це може бути мобільний телефон або ноутбук, і все одно створити програму для цього конкретного інтерфейсу. І не тільки для себе, але й для всієї організації,» сказала Суджата.

Як працює AppSheet

Оскільки дані є відправною точкою створення будь-якої програми, AppSheet спеціалізується на підключенні та використанні даних, які вже існують, і усуває повторне створення даних. Хоча дані можуть бути присутніми в електронній таблиці, базі даних, SAP, AppSheet допомагає підключити програму до джерела даних, щоб ви не створювали дані заново. Потім ви можете негайно налаштувати його за допомогою опцій швидкого перетягування та легких змін у програмі та створювати програму, яку ви бажаєте. «Це полегшує вам виконання завдань, автоматизуючи ці робочі процеси та завершуючи завдання швидше,» додала Суджата.

Будь то інтеграція з простими базами даних, такими як електронна таблиця у формі аркуша Google, аркуша Excel або Excel у Dropbox, а також із складними системами, такими як BigQuery, SQL, MySQL або API та іншими платформами, такими як Apigee та Salesforce, процес інтеграції AppSheet бездоганний. «Де б не були ваші дані, це допоможе швидко експортувати їх у вашу програму. Тож час виконання роботи та її завершення стає дуже швидким,» додала Суджата.

Як почати?

AppSheet за замовчуванням доступний безкоштовно для всіх користувачів gmail.com. Щоб почати, користувачам потрібно зайти на AppSheet.com і ввійти за допомогою свого ідентифікатора gmail.

Існує кілька різних способів створення програм. Можна імпортувати наявний набір даних у програму, є розширення на аркушах, які можна використовувати для швидкого створення програм, і навіть наявні шаблони можна використовувати для створення програм.

Доступність різноманітних способів створення додатків забезпечує легкість для кінцевого користувача, що робить цю платформу без коду, яку можна використовувати для створення додатків. «Ви навіть можете почати лише з ідеї. Ви можете ввести параметри програми, яку хочете створити, і AppSheet надасть вам пропозиції, як-от з’єднувачі, які ви можете використати, і почати роботу. І саме тому ми щиро віримо, що не лише розробники, а будь-хто, хто може створити програму у вашій організації,» сказала Суджата.