Пропонуючи цю вигоду, ви можете залучити й утримати ключових талантів, але ось що ви повинні знати спочатку

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

План некваліфікованої відкладеної компенсації (NQDC) є чудовим способом для роботодавців залучити та утримати ключових талантів. Це також представляє потенційно величезну можливість економії податків для високооплачуваних працівників. Однак вам потрібно багато знати про ці плани, перш ніж прийняти рішення взяти в них участь. Отже, давайте розберемося з основами.

План некваліфікованої відкладеної компенсації (NQDC) дозволяє працівникам заробити свою зарплату, потенційні бонуси та інші форми компенсації за один рік, але отримати ці заробітки в наступному році. Це також відстрочує прибутковий податок на компенсацію. Це допомагає забезпечити дохід у майбутньому, і є можливість зменшити суму прибуткового податку, що підлягає сплаті, якщо працівник перебуває в нижчій податковій категорії на момент відстрочки платежу.

Варто зазначити, що податкове законодавство вимагає, щоб ці плани NQDC були в письмовій формі. Потрібна документація про суму, що виплачується, графік платежів і те, яка подія, що стане причиною виплати компенсації, буде в майбутньому. Також має бути твердження від працівника про їхній намір відкласти компенсацію на рік.

За темою: чи правильно ваш бізнес наближається до оцінки 409A?

Пенсійне планування

План NQDC — це договірна додаткова вигода, яка часто включається як частина загального компенсаційного пакету для ключових керівників. Він може служити важливим доповненням до традиційних інструментів пенсійних заощаджень, таких як індивідуальні пенсійні рахунки — IRA та плани 401(k).

Подібно до 401(k), ви можете відкласти компенсацію в плані, відкласти податки на будь-які прибутки, доки ви не зробите зняття в майбутньому, і призначити бенефіціарів. На відміну від плану 401(k) або традиційного IRA, для NQDC немає обмежень щодо внесків, хоча ваш роботодавець може встановити власні обмеження. Таким чином, ви потенційно можете відкласти всі свої річні бонуси, щоб доповнити свою пенсію. Ми бачили, як компанії також дозволяють вам відкладати до 25-50% вашої базової зарплати.

Роботодавці: Візьміть на замітку

Плани NQDC також приносять деякі переваги для роботодавців. Плани є недорогими зусиллями. Після початкових юридичних і бухгалтерських зборів щорічні платежі не потрібні. Немає непотрібних документів до державних органів, таких як Служба внутрішніх доходів.

Оскільки плани не є кваліфікованими, на них не поширюється Закон про пенсійне забезпечення працівників (ERISA). Це забезпечує більшу гнучкість як для роботодавців, так і для працівників. Роботодавці можуть запропонувати плани NQDC, щоб вибрати керівників і співробітників, які отримають від них найбільшу користь.

Компанії можуть налаштувати плани щодо цінних членів своєї робочої сили, створюючи стимули для цих працівників залишатися в компанії. Наприклад, відстрочені виплати працівника можуть бути анульовані, якщо цей працівник вирішить покинути компанію до виходу на пенсію. Ми називаємо цю стратегію підходом «золотих наручників».

За темою: чому хороші працівники звільняються — і що ви можете з цим зробити

Співробітники: Прийміть до відома

Для високооплачуваних працівників соціальне забезпечення та 401(k) можуть замінити лише певну частину вашого доходу на пенсії. Ви потенційно можете створити основну частину своїх пенсійних заощаджень за допомогою свого плану NQDC. Існує також бонус зменшення вашого річного оподатковуваного доходу шляхом відстрочення вашої компенсації. Це вводить в дію ідею перебування в нижчій категорії податків, зменшуючи суму податків, які вам доведеться сплачувати. Багато роботодавців навіть стимулюють це, пропонуючи якусь пару.

Терміни оплати

Час, коли ви берете розподіл NQDC, важливий, оскільки вам потрібно буде передбачити свої потенційні потреби в грошових потоках і податкові зобов’язання далеко в майбутньому.

Плани відстроченої компенсації вимагають від вас попереднього вибору того, коли ви отримаєте кошти. Наприклад, ви можете призначити виплати до виходу дитини на пенсію або під час вступу дитини до коледжу. Крім того, кошти можуть надходити відразу або серією платежів. У цих планах часто є величезна гнучкість.

Отримання одноразової виплати дає вам негайний доступ до ваших грошей після події, що підлягає розподілу (часто вихід на пенсію або звільнення). У той час як ви можете вільно інвестувати або витрачати гроші, як забажаєте, ви будете зобов’язані сплачувати регулярні податки на прибуток із усієї одноразової суми та втратите перевагу відстроченого сплати податків. Якщо ви вирішите брати гроші частинами, залишок може продовжувати зростати до відстрочених податків, і ви розподілите свій податковий рахунок на кілька років.

За темою: Найкращі пенсійні плани – розподілені за рейтингами

Ризики

План NQDC пов’язаний з деякими ризиками. Коли ви берете участь у кваліфікованому плані, ваші активи відокремлюються від активів компанії, і 100% ваших внесків належать вам. Оскільки план згідно з Розділом 409A є некваліфікованим, ваші активи прив’язані до загальних активів вашого роботодавця. У разі банкрутства працівники з відстрочками стають незабезпеченими кредиторами компанії і повинні стати в чергу за забезпеченими кредиторами в надії отримати виплату.

Таким чином, ви повинні розглянути, яка частина вашого багатства — включаючи зарплату, бонуси, опціони на акції та обмежені акції — вже пов’язана з майбутнім здоров’ям і успіхом однієї компанії. Додавання відкладеної компенсації може призвести до більшого ризику, ніж це прийнятно для вашої особистої ситуації.

Перш ніж вибрати участь у плані NQDC, вам слід поговорити зі своїм фінансовим консультантом і податковим спеціалістом. Ви дійсно хочете змоделювати, як і коли ви отримаєте ці виплати. В ідеалі ви плануєте з достатньою передбачливістю, щоб компенсувати цю подію податку на прибуток після виходу на пенсію зняттям коштів з брокерського рахунку або Roth IRA або 401(k). Ви також захочете звернути увагу на вплив високого доходу на оподаткування Medicare Part B — якщо ви думаєте, що тут багато рухомих частин, ви маєте рацію! При належному виконанні ви справді зможете розробити унікальний план, який буде адаптований до вашої конкретної життєвої ситуації та майбутніх цілей.

Будь-яке обговорення податків призначене лише для загальних інформаційних цілей, не претендує на те, щоб бути повним або охоплювати кожну ситуацію, і не повинно розглядатися як юридична, податкова чи бухгалтерська консультація. Клієнти повинні за необхідності звертатися до своїх кваліфікованих консультантів з питань права, оподаткування та бухгалтерського обліку.

Leave a Comment