Психічне здоров’я: 66% аналітиків кібербезпеки зазнали виснаження цього року

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Кібербезпека – це гра з високими ставками. Оскільки середня вартість витоку даних становить 4,35 мільйона доларів, аналітики безпеки знаходяться під постійним тиском, щоб захистити критичні активи даних, і часто доводиться брати на себе провину, якщо щось піде не так. Разом ці фактори є ідеальним рецептом для кризи психічного здоров’я.

Сьогодні постачальник послуг безпеки програм Promon оприлюднив результати опитування 311 професіоналів з кібербезпеки, проведеного на цьогорічній виставці Black Hat Europe на початку цього місяця. Шістдесят шість відсотків респондентів стверджують, що зазнали вигорання цього року. Опитування також показало, що 51% повідомили, що працюють понад чотири години на тиждень понад години, передбачені контрактом.

Понад 50% відповіли, що робоче навантаження було найбільшим джерелом стресу на їхніх посадах, за ними 19% назвали проблеми з управлінням, 12% вказали на складні стосунки з колегами, а 11% припустили, що це пов’язано з недостатнім доступом до необхідних інструментів. Лише 7% пояснюють стрес недоплатою.

Перш за все, дослідження підкреслює, що очікується, що аналітики з кібербезпеки справлятимуться з некерованим навантаженням, щоб не відставати від загроз, що змушує їх працювати понаднормово та негативно впливає на їхнє психічне здоров’я.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Необхідність підтримуйте психічне здоров’я з поглядом на безпеку

Це дослідження відбувається не тільки в той момент, коли розрив у кібернавиках продовжує зростати, але й у зв’язку з тим, що організації продовжують виокремлювати окремих осіб і команди як відповідальних за порушення. Більшість (88%) фахівців із безпеки повідомляють, що вважають, що культура звинувачення певною мірою існує в галузі, причому 38% у США вважають таку культуру «дуже поширеною».

Зважаючи на те, що так багато фахівців із безпеки несуть відповідальність за порушення, не дивно, що багато хто вдається до понаднормової роботи, щоб спробувати забезпечити безпеку своїх організацій — дорогою ціною для власного психічного здоров’я.

«Наше дослідження під час цьогорічної Black Hat Europe проливає світло на деякі з основних недоліків, які ми бачимо в індустрії кібербезпеки в цілому», — сказав Ян Відар Крей, віце-президент з розробки Promon. «Не секрет, що робота в цій галузі важка, і для багатьох вона вимагає багато наполегливої ​​роботи, а також часто понаднормової роботи».

З огляду на те, що сучасне корпоративне середовище чинить надзвичайний тиск на команди безпеки, CISO та інші виконавчі керівники повинні робити більше, щоб підтримувати аналітиків на передовій.

«Знаючи, що ці роботи часто пов’язані зі стресом, компаніям потрібно докладати більше зусиль, щоб підтримати своїх співробітників із самого початку, і переконатися, що вони знають, куди їм звернутися, якщо ситуація почне ставати надзвичайною, — сказав Крей.

Організаціям потрібно не тільки пропонувати фахівцям з кібербезпеки більше підтримки для балансу між роботою та особистим життям, вони повинні прийняти мислення «безпека насамперед», коли всі рівні організації беруть на себе відповідальність за її загальну безпеку, а не просто покладають тягар на жменька аналітиків.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment