Підвищення маркетингу може бути ключем до подолання економічних спадів

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


На TechCrunch Disrupt 2022 у Сан-Франциско віце-президент LinkedIn з управління продуктами Гянда Сачдева розпочала сесію під назвою Маркетинг у будь-яку погоду: прийняття правильних рішень у погані часи стверджуючи: «…правда полягає в тому, що скорочення маркетингових витрат під час економічного спаду є справді поганою ідеєю».

Ця частина бізнес-мудрості могла здатися лідерам у натовпі парадоксальною: реакція більшості компаній — це скорочення маркетингу, але Сачдева виступав за його збільшення в найбурхливіші часи, з якими стикається компанія. Однак історичні дані доводять, що компанії, які витрачають більше на маркетинг під час економічного спаду, в кінцевому підсумку розвиваються — навіть після рецесії.

«Існує понад 100 років досліджень на цю тему, які показують, що компанії, які збільшили свої маркетингові витрати під час спаду, були тими, хто виріс у роки після рецесії», — запевнив Сачдева.

Ось три концепції, які лідери — незалежно від того, на якій стадії перебуває їхній бізнес — повинні використовувати для ефективного виходу на ринок під час економічного спаду. Використовуючи поєднання маркетингових тактик, будь-яка компанія може сильно вийти з економічної нестабільності.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Створіть нову компанію

Сачдева процитував нещодавній звіт LinkedIn, який виявив, що навіть у складних економічних реаліях дух підприємництва живий і здоровий. У звіті встановлено, що за перші 10 місяців 2022 року було створено 274 000 нових компаній, 226 000 людей стали першими засновниками, а 1,1 мільйона працівників приєдналися до цих стартапів.

Кількість співробітників стартапів також зросла в чотири рази за останні три роки під час економічно неоптимальних часів. Хоча це виглядає нелогічно, історія підтверджує ці показники. Насправді General Electric, IBM, HP, Salesforce, Microsoft, Airbnb, Uber і Venmo були започатковані під час економічних спадів і перетворилися на гігантів, якими ми їх знаємо сьогодні.

Чому похмурі економічні прогнози стимулюють нові бренди? Дослідження, проведене Інститутом маркетингових наук (MSI), пояснило, що рецесії зосереджують увагу покупців на меншій кількості якісних запусків бізнесу. Це пояснюється тим, що додаткова невизначеність у такі часи, як правило, створює найкращий продукт компанії: капіталу мало, що робить поле для помилок дедалі меншим. Цей рецепт створив одні з найбільш впізнаваних брендів у світі.

Перезапустіть, удосконаліть і активізуйте маркетингову діяльність

Існуючі бренди мають власний набір проблем, зокрема те, як дивитися на створення контенту в бурхливих економічних умовах. Як маркетологи ми зазвичай настільки хороші, наскільки хороші наші новітні ідеї та наскільки добре ми можемо їх реалізувати. Однак маркетинг рецесії перевертає це з ніг на голову. Сачдева припускає, що це може бути найкращий час, щоб подвоїти раніше успішні творчі активи. Розробка нових матеріалів вимагає часу, енергії та ресурсів, які можуть надмірно обтяжувати компанію, яка намагається втриматися на плаву.

«Старий креатив не зношується; це зношується, — сказав Сачдева. Це також дозволяє уникнути компаній, які використовують неперевірені креативні концепції, які можуть бути невдалими, таким чином витрачаючи час і гроші.

Тверде вкорінення в бренд, який споживачі вже знають і люблять, також зміцнює існуючу органічну присутність компанії. Це особливо доречно, коли бюджети обмежені. Сачдева згадав про те, щоб підбадьорити наявних шанувальників за допомогою «форматів підвищеної уваги», таких як інформаційні бюлетені, подкасти та відеоподії в прямому ефірі. Це активізує спільноту у важкі часи, що допоможе створити базу для покращення ситуації. Ця тактика знижує ефективну ціну за охоплення та змушує маркетингові гроші йти далі.

Продавайте своїм майбутнім покупцям

Незалежно від економічного ландшафту успішні підприємства завжди звертаються до своїх майбутніх споживачів. Будь-який професійний маркетолог відчуває це щодня. За словами Тай Хіта, директора із залучення ринку LinkedIn, 95% покупців B2B та B2C не готові купувати продукти чи послуги.

Це означає, що навіть під час економічного процвітання компанії постійно продають потенційним клієнтам. За словами Сачдеви, це «правило 95-5» стає «правилом 99-1» під час спаду. Кількість майбутніх покупців, які не є ринковими, зростає на 4%, оскільки все більше людей відкладають рішення про покупку. Ось чому Сачдева застерігає лідерів від зосередження на короткостроковій перспективі в цей час, оскільки короткострокові можливості продажу завжди невеликі.

Натомість найкраща стратегія — це стимулювати маркетинг, який продовжує обслуговувати збільшений пул можливостей довгострокового зростання. Це гарантує, що замість того, щоб заморозити маркетинг, підприємства зосереджені на тому, як люди дізнаються про бренди, коли вони будуть готові робити покупки. Що, як показує історія, найкраще досягається завдяки постійним маркетинговим зусиллям, орієнтованим на майбутнє.

Пітер Велтман – стратег зі зв’язків з громадськістю та комунікацій, засновник Man of the World Media.

DataDecisionMakers

Ласкаво просимо до спільноти VentureBeat!

DataDecisionMakers — це місце, де експерти, включно з технічними спеціалістами, які працюють з даними, можуть ділитися інформацією та інноваціями, пов’язаними з даними.

Якщо ви хочете прочитати про передові ідеї та актуальну інформацію, найкращі практики та майбутнє даних і технологій обробки даних, приєднуйтесь до нас у DataDecisionMakers.

Ви навіть можете подумати про те, щоб написати власну статтю!

Докладніше від DataDecisionMakers

Leave a Comment