Підвищення рівня задоволеності клієнтів: 4 простих поради – Enterprise Podcast Network

Цілеспрямоване та співчутливе обслуговування клієнтів – це те, що визначає та має здатність формувати чудовий досвід клієнтів. Імовірність того, що досвід клієнта запам’ятається набагато краще, коли враховуються всі його потреби, сумніви та вагання, експоненціально зростає.

Зупиніться і подумайте на секунду: у скількох ресторанах ви були за рекомендацією своїх колег по роботі, друзів або родини? Усі компанії повинні намагатися пропонувати першокласні послуги, оскільки маркетинг із вуст в уста залишається ключовим інструментом для залучення нових клієнтів для компаній.

Джерело: Unsplash

Ось чотири простих поради щодо підвищення рівня задоволеності клієнтів вашого бізнесу.

1. Відстеження рівня продуктивності кол-центру

Якщо ваша компанія має спеціалізований колл-центр, призначений для відповідей на будь-який запит вашого клієнта, стандартною практикою має бути оцінка того, чи відповідають ваші агенти та представники стандартам, і підвищення коефіцієнтів конверсії до позитивних відсотків. Відстеження показників за допомогою аналітики даних має вирішальне значення в будь-якому бізнесі, щоб переконатися, що кожна особа досягає своїх цілей.

Двома найважливішими показниками, які відстежують контакт-центри, є швидкість, з якою ці запити обробляються, і рівень обслуговування, що надається клієнтам. Вимірювання рівня обслуговування кол-центру для оцінки його ефективності є корисною стратегією для визначення того, чи потребує переоцінки чи оновлення метод обслуговування клієнтів у вашому бізнесі.

2. Збирайте відгуки клієнтів

Якщо ви не бажаєте дізнатися, як ваші клієнти ставляться до них, немає сенсу витрачати час на підвищення рівня задоволеності клієнтів. Однак не дивуйтеся, коли ваш бізнес буде вбитий у Google Reviews.

Таким чином, дайте їм можливість обміркувати свій досвід як клієнтів за допомогою опитувань і винагородіть їх дотепною знижкою або рекламною акцією за це. Надаючи їм можливість бути почутими (за допомогою стимулів), ви створюєте можливості для вдосконалення та показуєте своїм клієнтам, що ваша компанія цінує їхній бізнес.

3. Широка багатоканальна підтримка

Сучасна компанія повинна мати професіоналів з обслуговування клієнтів на всіх платформах, незалежно від того, чи є ваш бізнес у гастрономічному чи роздрібному секторі. Мати спеціальну групу реагування на таких каналах було б доцільно, якщо ваш бізнес має ресурси для впровадження стійкої, уважної багатоканальної підтримки:

  • Активна взаємодія в соціальних мережах з підписниками та споживачами
  • Телефонна лінія з виділеним графіком
  • Адреса електронної пошти, що запам’ятовується, за якою клієнти можуть безпосередньо ставити запитання
  • Функція живого чату на веб-сайті вашої компанії

У будь-якому випадку переконайтеся, що пріоритети ваших каналів залежать від вашого розуміння цільової аудиторії. Як правило, молоді покупці віддають перевагу взаємодії з вашим брендом у соціальних мережах, таких як Instagram і Tiktok; мами-футболістки зазвичай віддають перевагу живому чату на Facebook; літні клієнти можуть віддати перевагу уважній телефонній лінії.

4. Прискорити процес купівлі

Згідно з концепцією миттєвого задоволення, поточне середовище обслуговування клієнтів вимагає, щоб сучасні споживачі хотіли отримати свої продукти якомога швидше, без будь-яких проблем. Таким чином, необхідно вжити заходів для прискорення процесу купівлі, щоб уникнути їх неспокійності та нетерпіння.

Незалежно від того, скорочується час завантаження на веб-сайті вашої компанії, пропонуються варіанти самообслуговування через зручний розділ із поширеними запитаннями (FAQ) або просто підвищується помітність вашої компанії в Інтернеті, щоб її було легше знайти для споживача, існує кілька способів, за допомогою яких бізнес-лідери можуть вирішити цю проблему!

Заключні думки

Рівень задоволеності клієнтів може збільшити або знизити прибуток вашої компанії; погані можуть позбавити вас бізнесу, тоді як хороші враження можуть ще більше підвищити присутність вашого бізнесу серед конкурентів. Незважаючи на це, будьте впевнені, що постійно випереджаєте останні тенденції, коли йдеться про задоволеність клієнтів.

Leave a Comment