Підрозділ Reliance Retail запускає бренд FMCG «Independence» у Гуджараті

Підрозділ FMCG Reliance Consumer Products Ltd, який підтримує Reliance Retail Ventures, у четвер запускає в Гуджараті місцевий бренд споживчих товарів, виготовлений для Індії, «Independence».

Відповідно до офіційного релізу, Independence пропонує широкий асортимент продуктів у кількох категоріях, включаючи основні продукти, оброблені харчові продукти та інші продукти першої необхідності.

«Я радий оголосити про запуск нашого власного FMCG-бренду Independence, який пропонує широкий вибір високоякісних і доступних продуктів, включаючи харчові олії, бобові, зернові, упаковані харчові продукти та інші товари щоденного попиту», — сказав Іша Амбані, директор, Reliance Retail Ventures Ltd.

Випускниця Єльського університету та колишній консультант McKinsey & Co, Іша розпочала електронну комерцію Reliance у роздрібній торгівлі одягом, запустивши портал онлайн-покупок Ajio у 2016 році.

Окрім Ajio, Reliance Retail керує анонімною бізнес-мережею через Jio Mart, Netmeds, Zivame та інші онлайн-канали. Вона стверджує, що управляє понад 16 500 магазинами та партнерами з понад двома мільйонами продавців у продуктових магазинах, електроніці, одягу, аптеках, нижній білизні, домі та меблях, красі та особистої гігієни. Він повідомив про консолідований оборот у 199 704 крор рупій (26,3 мільярда доларів) і чистий прибуток у розмірі 7 055 крор рупій (931 мільйон доларів) за рік, що закінчився 31 березня 2022 року.

У заяві для преси Reliance Retail зазначено, що Reliance Consumer має на меті підготуватися до національного розгортання Independence, який буде безпосередньо конкурувати з такими компаніями, як Unilever та ITC, і планує розвивати Гуджарат як штат «виходу на ринок» для створення досконалість у виконанні свого бізнесу FMCG.

Крім того, він має намір зробити «Незалежність» започаткованим рухом для розширення можливостей усіх зацікавлених сторін, таких як споживачі, виробники, дистриб’ютори та кирани в Індії. Reliance Consumer також співпрацює з торговими партнерами, такими як виробники та магазини Kirana, щоб створювати якісні продукти та надавати їм додаткові можливості для бізнесу.