Підсумок року: 2022 — Дякую. Лист наприкінці року і чому… | від Dave Schools | грудень 2022 р

зображення із середнім логотипом і логотипом довідника підприємця, під яким написано «Огляд року 2022»
Довідник підприємця. Лист на кінець року

Шановна спільнота Entrepreneur’s Handbook!

Як і багато хто з вас, я щороку ставлю перед собою цілі, включно з довідником підприємця.

Минулого року ми з командою поставили перед публікацією такі цілі:

  1. Досягніть 275 тисяч підписників
  2. Отримайте 5 мільйонів переглядів у всіх ресурсах
  3. Запустіть подкаст «Посібник підприємця» та програми громадських заходів
  4. Опублікуйте статтю разом із засновником Medium Евом Вільямсом
  5. Створіть курс Knowable
  6. Зміцнюйте наше партнерство з Medium

Я радий повідомити, що ми досягли всього цього, за вирахуванням цілі щодо кількості підписників (у середині року Medium очистив неактивні облікові записи, що скоригувало наші цифри), на додаток до несподіваної ініціативи: запуску Crypto Handbook.

Усе це було б можливим без сильної спільноти, що оточує Посібник підприємця, якій я глибоко вдячний і хочу подякувати:

  1. редактор Стівен Мур ведучий і продюсер подкастів Амардіп ПармарВи — дві абсолютні потужні компанії з чудовим мисленням і чітким спілкуванням, які допомогли сформувати EH таким, яким він є сьогодні. Дякую вам обом за чудову роботу.
  2. Тоні Стабблбайн, Скотт Лемб, і Середній за те, що ми є чудовими партнерами та створюємо та захищаємо фантастичну платформу для публікації нашого вмісту.
  3. Наші читачі. Дякуємо, що продовжуєте читати та слухати Посібник підприємця. Ваші відгуки та підтримка були надзвичайно цінними та надихали нас підтримувати редакційну якість, яку ми зберігаємо з початку роботи вісім років тому.
  4. Наші письменники. Дякуємо за співпрацю з Entrepreneur’s Handbook для публікації ваших історій. Для мене велика честь працювати з кожним із вас, і я люблю читати ваші роботи. Я з нетерпінням чекаю, що у 2023 році я прочитаю більше від вас.

Особлива подяка деяким із наших постійних учасників і авторам наших найбільших історій року: Артур Хейс, Рейчел Грінберг, Аарон Дінін, доктор філософії, Піт Сена, Джозеф Маверікс, Ел Анані, Ді Сі Палтер, Майкл Лім, Джон Брозіо, Тім Деннінг.

Дивлячись у 2023 рік, я в захваті від нашого зростання, нашої ніші та нашої команди. Довідник підприємця й надалі залишатиметься публікацією номер один на Medium, де можна знайти надихаючі історії з практичними висновками для підприємців.

Ми продовжуватимемо розширювати площі нашого бренду та залучати спільноту за межі Medium, але з радістю збережемо Medium як домівку для нашого вмісту.

Нещодавно простір стартапів отримав цікавий поворот. Бульбашка венчурного капіталу лопнула. Оцінки знижуються. Фінансування ретельно перевіряється. Високі процентні ставки відвертають увагу інвесторів від ризикованих стартапів до більш традиційних інвестицій. Рецесія стискає бюджети, змушуючи всіх міцніше стискати свої гаманці.

Саме для таких умов було створено Посібник підприємця. Так ми починали. Довідник публікує уроки про те, як розпочати малий бізнес, як почати роботу, як перетворити ідеї на дохід, як створити MVP та перевести їх від нуля до одиниці.

Якщо колись був час прочитати та вивчити Посібник підприємця, то це наступного року. Це буде важкий рік, але я з нетерпінням чекаю подвоїти нашу місію — допомагати підприємцям досягати успіху, незважаючи ні на що.

Давайте зробимо цей рік чудовим.

Дякую, що прочитали.

-Дейв, Стівен і Амар

Leave a Comment