Підтримуючи Nithin Kamath від Zerodha, цей розумний прилад задовольняє потреби індійської кухні

Уявіть, що ви готуєте пасту для вечірки. Ви починаєте збирати інгредієнти за кілька годин наперед. Ви витрачаєте ще годину, щоб приготувати соус і нарізати овочі, стежачи за киплячою пастою. Нарешті, після кількох кроків, ви поєднуєте соус і пасту, готуєте гарнір і починаєте накривати страву.

Що робити, якщо у вас є прилад, щоб усе це робити? Від подрібнення та пасерування овочів до приготування свіжого соусу без грудочок в одній каструлі, де можна приготувати ідеальну страву за 40 хвилин.

Щоб запропонувати цю зручність, стартап із споживчого обладнання Up із Бенгалуру створив розумний підключений пристрій під назвою DelishUp, який люди без досвіду роботи на кухні можуть використовувати для приготування безпроблемних поживних страв.

«Розумні телевізори та телефони — лише вершина айсберга підключених технологій, які революціонізують індійські будинки. Ми інвестуємо в апаратне забезпечення, програмне забезпечення та хмарні технології, щоб забезпечити надзвичайні можливості в індійських домівках через наші підключені пристрої», — говорить Махек Моді, співзасновник і генеральний директор Up.

Раніше Махек працював керівником апарату компанії з питань мобільності Атер Енергіяа співзасновник Мохіт Шарма очолив інженерну команду стартапа з виробництва напоїв Чаайос.

Up (юридично Up⤴️), створений командою з 28 учасників, є розумним кулінарним помічником, мета якого – спростити щоденне приготування їжі. Наразі він зібрав 1,3 мільйона доларів від інвесторів, у тому числі під керівництвом Nithin Kamath Rainmatter Capitalта співзасновники Ather Energy, Неакадеміятак само, як Стенфордські ангелиі Підприємці Індії. Рано Тесла інвестор Тім Дрейпер також брав участь у раунді.

Розумний підключений пристрій

Розумні пристрої, які використовують Bluetooth і Wi-Fi, можуть бути зручними та заощаджувати час. Цими пристроями можна керувати за допомогою смартфонів. DelishUp — це поєднання розумної кухні, яка використовує попередні налаштування для завдань приготування, інтегрованої ваги, що полегшує приготування їжі для однієї-чотирьох осіб, і сенсорного екрана, який надає доступ до рецептів і допомагає керувати пристроєм.

Розумна ємність для приготування їжі контролює функції подрібнення, перемішування та приготування їжі, що робить споживачів безладними та безпроблемними. Він використовує різні швидкості леза, щоб налаштувати подрібнення для різних рецептів і овочів. Його функція автоматичного перемішування ефективно перемішує та перемішує їжу. Його система нагріву може контролювати температуру для приготування на пару, кип’ятіння, повільного варіння, пасерування та смаження їжі, і все це в одній баночці, яка одночасно служить кадаї, воком, сковородою та плитою.

Сенсорний екран надає користувачам доступ до понад 100 вбудованих рецептів, включаючи різноманітність каррі, соусів, страв із рису та страв міжнародної кухні, які можна приготувати з легкодоступних інгредієнтів. Він також відображає макроси та калорії для всіх страв.

Прилад має модульну конструкцію, що означає, що компоненти можна розділяти для обслуговування або ремонту. Up запропонує обслуговування на дому в Бенгалуру, а споживачі також зможуть отримати технічне обслуговування механічних частин через експертів з обслуговування Urban Company.

Прилад виробляється в Індії та має річну гарантію. Термін служби продукту становить не менше десяти років, за словами Маека, щодня готують дві страви.

вгору

Кредит інфографіки: Up

Практичний біг

Пристрій пройшов бета-тестування та використовувався в понад 250 будинках Бенгалуру. Під час особистого тестування DelishUp дав позитивні результати щодо зручності використання, кількості та смаку, за винятком двох випадків.

В одному випадку під час приготування матар панір панір не зберіг форму кубика, його подрібнили та змішали з густою підливою. Мохіт розповів ВашаІсторія що компанія тепер вирішила проблему за допомогою оновлення по повітрю (OTA).

Окрема спроба приготувати панір-бір’яні виявилася невдалою, оскільки прилад не завершив приготування страви. Це сталося через внутрішнє оновлення рецепту під час приготування, зазначив Мохіт. Він додав, що компанія прагне постійно вдосконалювати існуючі рецепти на основі відгуків користувачів і внутрішнього тестування.

За винятком цих двох спроб DelishUp виправдав свої вимоги. Прилад значно спростив приготування макаронних виробів як з червоним, так і з білим соусом, скоротивши час і зусилля. Смак відповідав ресторанному стилю приготування.

Це, безперечно, полегшує приготування їжі вдома для людей, які мають певні навички чи ні, але вимагає людської присутності та участі на різних етапах (більше участі в першій половині) процесу приготування. Це не автоматичний пристрій для приготування їжі, у який люди можуть завантажити всі інгредієнти для страви та очікувати, що вона приготується сама. Махек каже, що компанія випробувала такий автоматичний варіант, але виявила, що люди, які готували, хотіли брати участь у процесі.

Ще одним аспектом використання кухонного приладу є процес його очищення. DelishUp пропонує режим промивання, у якому після додавання води та рідкого мила баночка самостійно очищається зсередини. Однак ступінь очищення залежить від посуду, оскільки в деяких випадках їжа, що застрягла на дні банки, вимагає ручного очищення навіть після автоматичного промивання. Банки можна очистити вручну, знявши лезо, і люди також можуть придбати додаткові банки.

вгору

Кредит зображення: Ishan Patra

Конкурентне середовище

Махек каже, що Up конкурує з фірмами доставки їжі, такими як Swiggy. «Люди часто замовляють ззовні, і ми хочемо це змінити. Ми хочемо, щоб люди харчувалися здоровіше, вдома і готувати з цього продукту однозначно дешевше», – додає він.

«Більшість наших споживачів, які думають про покупку продукту, ледь не порівняли нас із цим», — пояснює Мехак, мабуть, упевнений у цінності продукту.

Up також конкурує з Nosh, автономним кулінарним роботом від Euphotic Labs, і Nymble, компанією, яка створює роботизованих помічників для кухні. Обидві фірми розташовані в Бенгалуру.

За даними дослідницької компанії Technavio, ринок розумних підключених кухонних приладів зросте на 10,67 мільярда доларів у період з 2021 по 2026 рік із середньорічним зростанням 22,26% протягом прогнозованого періоду.

DelishUp планується запустити в січні 2023 року за 24 999 рупій, а деякі перші покупці можуть скористатися ним за 17 999 рупій через веб-сайт. Компанія очікує продати близько 1500 одиниць за перші шість місяців і досягти позначки в 3000 через 18 місяців. Він буде доступний на сайтах електронної комерції, включаючи Amazon і Flipkart пізніше цього року.

Користувачі також можуть розраховувати на полегшені та професійні версії DelishUp. У той час як легший варіант міг би мати більш мінімалістичний дизайн, професійний варіант мав би більше функціональності, різні банки та аксесуари, а також, можливо, супутню мікрохвильову піч або сковороду.

Up також має намір створювати більше розумних підключених приладів, таких як холодильники та мікрохвильові печі, для сучасних будинків.