Піонер у сфері елітної нерухомості трансформує галузь за допомогою унікального маркетингового підходу – Мережа підкастів для підприємств

Гарольд Кларк, засновник і генеральний директор Harold X Clarke Advisors, глобальної фірми з продажу та маркетингу для 0,001% найбільших у світі заможних покупців житла та забудовників на ринку надрозкішної нерухомості, приєднується до Enterprise Radio.

Цей епізод Enterprise Radio створено спільно з Real Estate Channel.

Слухай ведучий Ерік Дай і гість Гарольд Кларк обговорюють наступне:

  1. Як почалася ваша кар’єра в індустрії елітної нерухомості?
  2. Розкажіть нам про вашу підприємницьку подорож із заснування трьох компаній: Luxury Big Island Гарольда Кларка, Elysian Key і Harold X Clarke Advisors. Як кожен із них задовольнить потребу клієнтів на Гаваях?
  3. Ви згадали, що ви та ваша команда видалили всі списки з MLS. Незважаючи на те, що MLS є однією з найпоширеніших служб лістингу у світі та маркетинговим інструментом для більшості експертів галузі, чому ви вирішили зробити цей крок?
  4. Над яким поточним проектом ви зараз працюєте? Як ваш останній проект вплине на розвиток Гаваїв?
  5. Ви обговорюєте, що розкішна нерухомість – це не матеріальна нерухомість з оздобленням чи зручностями, тож що таке продаж елітної нерухомості?

З 2006 року Гарольд Кларк трансформує ринок елітної нерухомості. Як засновник і генеральний директор Harold X Clarke Advisors, глобальної торговельної та маркетингової фірми, Гарольд тісно співпрацює з 0,001% найбільших у світі заможних покупців житла та забудовників на ринку надрозкішної нерухомості. Гарольд заснував Harold X Clarke Advisors, щоб задовольнити потреби цих людей, співпрацюючи з найкращими світовими розробниками. Маючи майже два десятиліття досвіду, Гарольд використовує найкращі практики управління фінансами та капіталом, а також галузеві знання, щоб надавати клієнтам перспективні бізнес-послуги, які забезпечують максимальну обережність, конфіденційність і достовірність.

До заснування Harold X Clarke Advisors у 2018 році Гарольд працював засновником і генеральним директором Luxury Big Island by Harold Clarke і Elysian Key, двох приватних консалтингових компаній у сфері нерухомості, які керували портфелями та сприяли придбанню 0,001% найбільших світових компаній особи з чистим капіталом.

Наразі Гарольд очолює відділ продажів і маркетингу The Residences at Mandarin Oriental у Гонолулу, чудового розкішного будинку з 99 резиденціями, розташованого на вершині єдиного готелю Mandarin Oriental на Гаваях. Відкритий у 2025 році 37-поверховий будинок у курортному стилі стане флагманом Північної Америки для бренду Mandarin Oriental.

Гарольд знає, що «розкішна нерухомість» — це не оздоблення, зручності чи дизайн, а те, як будинок може підвищити якість життя. Клієнти Гарольда постійно наголошують, що вони найбільше хочуть проводити більше часу з коханими та відчувати радощі життя, і саме це він забезпечує. Ось що таке «розкіш».

Веб-сайт: https://haroldclarkeadvisors.com


Люди також слухали це: З віком приходить мудрість для нового покоління лідерів

Leave a Comment