Після бурхливого року гравці edtech вирушать у гібридний світ у 2023 році

Оскільки гравці edtech демократизували навчання після спалаху COVID-19, онлайн-навчання стало більш центральним у житті людей. Після періоду інтенсивного буму, спричиненого пандемією, цей рік виявився бурхливим для сектору електронних технологій. Від фінансування зимових і зростаючих звільнень до кількох починаючих стартапів, які закривають магазини, компанії в сфері edtech були під тиском, щоб підтримувати свої доходи та зростання.

У сценарії після пандемії багато компаній прийняли гібридну модель. Гравці Edtech також звернули увагу на гібрид після того, як відчули падіння попиту, оскільки школи та коледжі почали відкриватися поетапно, що змусило багато компаній звільнити свою робочу силу, щоб зменшити операційні витрати.

«Компанії зазнали серйозних наслідків і були змушені оптимізувати відтік грошових коштів. Хоча наміри інвесторів інвестувати в edtech-компанії зазнали різкого регресу, розмова тепер перейшла до економіки одиниці, прибутковості та стійкого відтоку грошових коштів порівняно з TAM [total addressable market] раніше», – каже Фалгун Компаллі, співзасновник upGrad.

Складне середовище

Крішна Кумар, засновник і генеральний директор Simplilearnкаже: «Коли edtech робив заголовки, багато гравців хотіли вийти на ринок edtech, вважаючи, що це наступний «золотий гусак». У процесі деякі з них прийняли поспішні рішення, такі як надмірне наймання, інвестиції та партнерства».

Але, згідно з даними, у 2022 році edtech спостерігав значне падіння збору коштів на 39%. Tracxn. Однак гіганти, здається, залишилися неушкодженими. Близько 70% фінансування edtech за рік надійшло від п’яти раундів понад 100 мільйонів доларів, зібраних BYJU’Sоновлення, ВЕСТИі Фізика Валла(PW).

Незважаючи на вплив на фінансування edtech, BYJU’S зібрав понад 1,2 мільярда доларів, що становить майже 50% від загального фінансування, отриманого в секторі, згідно з Tracxn.

У той час як BYJU’S очолив список стартапів, які зібрали найбільше фінансування у 2022 році, edtech decacorn вирішив звільнити співробітників, щоб підвищити прибутковість. Інші єдинороги edtech у K-12 та онлайн-простір підготовки до іспитів, такі як Unacademy та Ведантутакож були змушені скоротити свою робочу силу під час фінансової зими.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, цього року індійські стартапи звільнили понад 17 000 співробітників, у тому числі понад 8 000 співробітників у секторі електронних технологій і 2 500 співробітників найдорожчого індійського стартапу BYJU’S.

У той час як кілька edtech фірм звільнили співробітників, деякі стартапи, такі як SuperLearn, Qin1, Lido Learning, Udayy і Crejo.Fun, були змушені закритися.

«Ми вважаємо, що надлишковий багаж кількох добре фінансованих стартапів уже скинутий. Ми можемо не побачити тип і масштаб звільнень у 2023 році, як у 2022. Новий рік стане роком зростання для більшості edtech-компаній», — говорить Шантану Рудж, засновник і генеральний директор TeamLease Edtech.

Рахул Махешварі, партнер at збиткові інвестиціїV3 Ventures, що підтримується, каже, що звільнення можуть статися в компаніях, де економіка підрозділу не має сенсу або є питання щодо стійкості компанії чи цього конкретного сегмента.

У наступному році кількість звільнених може зменшитися, а наймання – зрости. За словами Манана Хурма, засновника та голови правління, у другій половині 2023 року стратегічне та продумане наймання в цифрові компанії, включно з edtech, швидше за все, набере обертів. CueMath.

«Для edtech-компаній найм кваліфікованих та якісних спеціалістів відповідно до бізнес-моделі компаній і амбіцій щодо зростання відкриє нові можливості роботи як у метро, ​​так і в містах рівня II і III», — додає Хурма.

Зміна часу

У 2022 році сектор електронних технологій пережив бурхливий період, що негативно вплинуло на компанії, особливо на ті, що обслуговують сегмент K-12.

«Навчаючись на своїх помилках і глибше розуміючи настрої клієнтів та інвесторів, бренди edtech, які обслуговують K-12, тепер несуть більшу відповідальність за повернення довіри та блиску до галузі», — каже Хурма.

«Ми передбачаємо, що у 2023 році з’явиться попит на нові програми та навички, і edtech-компанії повинні мати сильні продуктові та технічні команди, щоб ефективно проводити курси. Персоналізація та налаштування під час навчання будуть надзвичайно важливими в наступному році», – каже Кумар із Simplilearn.

У той час як BYJU’S зробив ставку на 600 мільйонів доларів на сегмент навичок, придбавши Great Learning у 2021 році, PhysicsWallah планує розвивати свої заняття, пов’язані з навичками, щоб розширити свою вертикаль підвищення кваліфікації PW Skills.

Unacademy і Simplilearn також досліджують нові сегменти, такі як платформи, орієнтовані на роботу. У той час як перший планує запустити новий продукт, NextLevel, щоб протистояти соціальній мережі LinkedIn, що належить Microsoft, другий нещодавно запустив SimpliRecruit, платформу для рекрутерів.

У міру того, як ці сегменти ростуть, один простір, який, за словами Махешварі, був недостатньо охоплений, це рання освіта. «Мені дуже приємно бачити, як компанії будують у цьому просторі».

Гібрид або Фігітал

Пандемія сприяла прийняттю онлайн-навчання, але коли все повертається до нормального стану в епоху після пандемії, edtech компанії бачать гібридне майбутнє. Онлайн-програвачі, такі як BYJU, Unacademy, Vedantu та PW, тепер увійшли в офлайн-простір, і очікується, що до них приєднається більше компаній.

«Як малі, так і великі edtech-компанії почали зосереджуватися на створенні правильної інфраструктури та інструментів, щоб запропонувати учням і навчальним закладам гнучкість для плавного переходу між двома різними способами доставки», — зазначає Компаллі з upGrad.

Деякі гравці edtech експериментують з офлайн-режимами навчання, однак, це все ще тільки зароджується, каже Кумар. «Simplilearn продовжить роботу з онлайн-середовищем підвищення професійної кваліфікації, оскільки нашим учням дуже комфортно користуватися гнучкістю та середовищем у класі, яке ми створюємо для них віртуально. Ми не маємо наміру повертатися в офлайн-режим», — додає він.

У червні PhysicsWallah став 101-м єдинорогом Індії після того, як зібрав 100 мільйонів доларів у першому раунді фінансування. На початку цього року компанія вийшла на офлайн-простір разом із PW Vidyapeeth.

Нещодавно засновник і генеральний директор PW Алах Панді сказав, що edtech не обов’язково повинен бути онлайн, він також може бути офлайн і гібридним, оскільки головною метою є надання якісної освіти з використанням технологій.

Чисто онлайн-ігри з використанням більшої кількості офлайн-засобів і чистих офлайн-онлайн-інструментів продовжуватимуться, оскільки найкраща «фізична» комбінація для кожного сегмента ринку все ще розвивається, каже Ручір Лахоті, керуючий партнер, МегаДельта Капітал.

«Ми все ще перебуваємо на ранніх стадіях таких гібридних або фізичних моделей – ці фізичні моделі та методики вдосконалюються, щоб забезпечити правильне поєднання та своєчасне втручання, щоб отримати найкращі результати та найкращі економічні результати», – каже Лаготі.

У 2023 році спостерігатиметься зростання попиту з боку батьків на особисті заняття, каже Khurma з Cuemath. Буде цікаво побачити, як гравці edtech далі використовують технологію для розробки більш персоналізованих підходів до навчання та моніторингу результатів для оцінки прогресу студентів, додає він.

Хурма також заявляє, що в наступному році гравці edtech запровадять багатоканальний спосіб навчання, який має стати майбутнім освіти.

Умови фінансування

«Спочатку пандемія, а потім перебудова після пандемії змінили багато припущень для бізнес-моделей, а отже, і для інвесторів. Інвестори також намагаються визначити, що є потенційно «правильною» моделлю в кожному сегменті edtech, щоб побудувати свою інвестиційну тезу», — каже Лаготі.

Він додає, що в деяких сферах, куди вже інвестовано значні гроші, страх перед тим, що їх нові інвестиції будуть витіснені добре фінансованими стартапами, залишається загрозою. Хоча інвестори були обережними у 2022 році, у наступному році деякі тези про «прибуткове зростання» будуть реалізовані, нові моделі впроваджуватимуться, а інвестори почнуть вибірково робити більше ставок у цьому просторі.

Засновникам необхідно зосередитися на перегляді своїх бізнес-моделей, переосмислити свої показники успіху та працювати над інтерналізацією ключових понять, таких як позитивне зростання EBITDA та стійкий CAC (вартість залучення клієнтів), за словами Ніхіла Баршикара, засновника та генерального директора компанії Імартікус Навчання. Він додає, що засновники повинні використовувати заплановані дослідження та аналіз даних, щоб зрозуміти життєвий цикл учня від придбання, визначити потреби кінцевого користувача під час навчання та розміщення та досягти масштабу.

«Хоча я вірю, що компанії з вищої освіти та підвищення кваліфікації стануть основною ставку інвесторів у 2023 році, K12 побачить певну консолідацію з точки зору поглинань і злиттів», — говорить Баршикар.

«Незважаючи на фінансування взимку 2022 року, спільнота венчурного капіталу все ще відкрита для вигідних покупок та інвестицій. У міру стабілізації сектора у 2023 році почнуть надходити інвестиції», – додає він.