Рада GST декриміналізує певні правопорушення, подвоює ліміт для судового переслідування до 2 рупій

Рада GST погодилася декриміналізувати певні правопорушення та подвоїла поріг для судового переслідування до 2 крор рупій, заявив міністр доходів і зборів Санджай Малхотра.

Рада могла прийняти рішення лише щодо восьми з 15 пунктів порядку денного через брак часу, сказала міністр фінансів Нірмала Сітхараман, додавши, що не розглянуті пункти включають один, що стосується створення апеляційних трибуналів для GST.

Питання механізму боротьби з ухиленням від сплати податків у панмасалі та гутка підприємства також не могли бути прийняті.

Ніяких нових податків не було введено, сказав Сітхараман під час обговорень на 48-му засіданні Ради GST.

Рада, за її словами, роз’яснила, що таке позашляховик і стягує податок на такі категорії автомобілів.

Малхотра сказав, що податок на товари та послуги в онлайн-іграх і казино не обговорювався, оскільки звіт Групи міністрів (GoM) під головуванням головного міністра Мегхалаї Конрада Сангми з цього питання надав свій звіт лише кілька днів тому.

Він додав, що звіт уряду навіть не був розповсюджений серед членів Ради GST.

Крім того, він сказав, що Рада погодилася підвищити поріг судового переслідування до 2 мільйонів рупій з нинішніх 1 крор рупій.

Крім того, GST на лушпиння бобових було зменшено до нуля з 5%.

Рада податку на товари та послуги є найвищим органом, що приймає рішення в рамках однонаціонального режиму податку на товари та послуги (GST). Його очолює міністр фінансів Союзу, а всі штати та UT представлені в цьому органі.