Рекордна кількість британців подає податкові декларації на Різдво

У той час як більшість домогосподарств проводили свята, бенкетуючи та відвідуючи родичів і друзів, інші, очевидно, вирішили, що Різдво – це сезон, щоб наздогнати адмінку: цього року 22 000 британців подали податкові декларації під час святкових канікул.

Останні дані HMRC свідчать про те, що на Різдво 3275 людей зробили перерву в їжі пирогів з фаршем і перегляду спеціального серіалу «Хлопчики місіс Браун», щоб оприлюднити свої останні доходи.

Це більше порівняно з 2021 роком, коли було 2828 повернень, і 2020 роком, коли їх було 2700.

Великий ажіотаж 25 грудня був в обідню пору, між полуднем і 12:59. Протягом цього вікна було отримано 319 повернень, тобто час, коли більшість із нас готується знести тарілку з індичкою та паростками.

Загалом у період з 24 по 26 грудня 22 060 осіб зайшли в Інтернет, щоб подати свою форму за 2021-22 податковий рік.

HMRC додав, що 141 вирішив подати декларацію між 23:00 і 23:59 напередодні Різдва, можливо, допомагаючи їм насолоджуватися святковими святами, знаючи, що їхня податкова декларація безпечно перебуває в руках урядового департаменту.

Кінцевий термін подання та сплати будь-яких податкових зобов’язань за 2021-22 податковий рік – 31 січня 2023 року, і HMRC закликає клієнтів подавати свою податкову декларацію вчасно, інакше вони можуть зіткнутися зі штрафом, який може включати початковий штраф у розмірі 100 фунтів стерлінгів, навіть якщо немає податку платити.

Міртл Ллойд, генеральний директор відділу обслуговування клієнтів HMRC, сказала: «Ми вдячні тим клієнтам, які вже подали свої податкові декларації.

«Для всіх, хто ще не почав, допомога доступна на gov.uk. Просто знайдіть слово «самооцінка», щоб дізнатися більше».

Зареєструйтеся в Business Today
Безкоштовна щоденна розсилка
Налаштуйтеся на робочий день – щоранку ми надамо вам усі необхідні ділові новини та аналітику

Примітка про конфіденційність: інформаційні бюлетені можуть містити інформацію про благодійні організації, онлайн-рекламу та вміст, фінансований сторонніми сторонами. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу Політику конфіденційності. Ми використовуємо Google reCaptcha для захисту нашого веб-сайту, і застосовуються Політика конфіденційності та Умови використання Google.
Людина, яка переглядає веб-сайт HMRC щодо самооцінки та заповнення вашої податкової декларації
HMRC блокує платників податків із їхніх онлайн-акаунтів
Читати далі
Ті, хто не може сплатити свій податковий рахунок повністю, можуть отримати підтримку та поради на gov.uk.

HMRC може допомогти, організувавши доступний план оплати, відомий як «час до оплати».

Люди також повинні знати про ризик стати жертвою шахраїв, оскільки злочинці часто надсилають фальшиві електронні листи та текстові повідомлення, які збігаються з податковими термінами.

Leave a Comment