Рекордна кількість громадських зарядних пристроїв для електромобілів, встановлених у Великобританії у 2022 році

Британські компанії встановили рекордну кількість громадських зарядних пристроїв для електромобілів протягом 2022 року, змагаючись за домінування на швидкозростаючому та потенційно прибутковому ринку.

За даними Zap-Map, компанії з обробки даних, протягом року до 22 грудня у Великій Британії було встановлено понад 8700 громадських зарядних пристроїв, в результаті чого їх загальна кількість перевищила 37 000. Це означає зростання на 30% у порівнянні з минулим роком, повільніше, ніж 38% річне зростання продажів електромобілів з акумуляторами протягом року до листопада.

Уряд Бориса Джонсона оголосив про мету створити 300 000 загальнодоступних зарядних пристроїв до 2030 року, коли буде заборонено продаж нових бензинових або дизельних автомобілів. Зростання кількості встановлених зарядних пристроїв на 30% у порівнянні з минулим роком було б достатнім, щоб досягти цільового показника, хоча це означало б, що до 2025 року кількість щорічних установок збільшиться більш ніж вдвічі до 19 000, а потім прискориться.

За словами Бена Нельмеса, виконавчого директора мозкового центру New Automotive, незважаючи на масштаби виклику, багато хто в галузі вважає ціль у 300 000 реалістичною. Компанії зарядних пристроїв мають більше інвестицій, ніж вони можуть вкласти в роботу, але проблеми можуть залишатися там, де місцева влада діє повільно, сказав він.

Кріс Пейтман-Джонс, виконавчий директор Connected Kerb, яка планує встановити 190 000 вуличних зарядних пристроїв до 2030 року, сказав, що очікує подальшого значного збільшення кількості зарядних пристроїв протягом 2023 року, але «набагато більше потрібно зробити, якщо країна хоче Готовий до електромобілів до 2030 року».

За його словами, місцева влада повинна встановити «сотні, навіть тисячі зарядних точок у своєму районі, а не лише кілька», тоді як центральний уряд також відіграє певну роль у таких місцях, як сайти NHS.

«Масштаб залишається найбільшою проблемою, яка стоїть перед індустрією електромобілів, але встановлення в правильних місцях, де є найбільша потреба, також має вирішальне значення», — сказав він. «Співпраця між центральним урядом, місцевою владою, підприємствами та операторами зарядних точок є необхідною умовою для розблокування фінансування, необхідного для повного переходу, так само, як і завоювання сердець і розумів місцевих громад про переваги електромобілів».

Деякі власники електромобілів повідомили про черги за зарядними пристроями між Різдвом і Новим роком, в один із найбільш завантажених періодів для далеких поїздок. Однак Мелані Шаффлеботем, співзасновник і головний операційний директор Zap-Map, сказала, що швидкісні та надшвидкісні зарядні пристрої «в дорозі» «розвиваються досить добре» з майже 1000 доповнень протягом 2022 року.

Швидкі та надшвидкісні зарядні пристрої здатні видавати понад 25 кіловат (кВт) і понад 100 кВт потужності відповідно, додаючи до 200 миль заряду протягом півгодини.

Надшвидкий ринок залучив значне фінансування від таких компаній, як автовиробник Tesla, Instavolt і нафтові компанії Shell і BP. Оплата в дорозі забезпечує постійний потік користувачів, які готові платити більше за швидше поповнення, а також зацікавлену аудиторію для магазинів і ресторанів на послугах.

Проте Шаффлеботем сказав, що кількість повільніших вуличних зарядних пристроїв зростає «досить швидко, але нерівномірно», частково через дуже різні підходи місцевої влади.

У 2022 році з’явилося 7000 нових «повільних» або «швидких» зарядних пристроїв потужністю до 22 кВт. Вуличні зарядні пристрої, які можуть дешево заряджати протягом ночі, матимуть вирішальне значення для мільйонів домогосподарств, які не мають приватних парковок поза вулицями.


Leave a Comment