«Ресурси — це не головна відмінність, а ваша культура», — каже автор Деніел Строд про сприяння інноваціям

Даніель Строд є глобальним директором із культури та стратегії в Banco Santander, що базується в Мадриді. Він є автором Культурна перевага: розширення можливостей ваших людей для впровадження інновацій (дивіться огляд моєї книги тут).

Дивитися також YourStory’s Розділ «Книжковий огляд» із висновками з понад 350 книг про творчість, підприємництво, інновації, соціальне підприємництво та цифрову трансформацію.

Деніел є хранителем загальної організаційної культури — Сантандерського шляху. Він є ад’юнкт-професором Школи гуманітарних наук і технологій IE, а також часто виступає на галузевих конференціях.

Він приєднується до нас у цьому інтерв’ю про те, як лідери створюють культурний напрямок, творче мислення, культуру інновацій у всьому світі та поради для підприємців-початківців.

Деніел Строд

Відредаговані уривки нижче:

ВашаІсторія [YS]: За той час, що відбувся після публікації вашої книги, які помітні нові приклади інновацій ви зустріли?

Деніел Строд [DS]: Дійсно, світ так швидко змінюється. Головною новиною сьогодні є публічний випуск Chat GPT від Open AI. Це бот зі штучним інтелектом, який відповідає на запитання або дані, які ви йому надсилаєте, і все це онлайн.

Він використовується для написання есе та віршів, узагальнення документів, висвітлення конкретних частин дослідження, розробки нових продуктів і всього іншого. Я закликаю всіх піти і пограти з ним, якщо вони ще цього не зробили (менш ніж за тиждень він отримав мільйон користувачів).

[YS]: Як сприйняли вашу книгу? Які незвичайні відповіді та реакції ви отримали?

[DS]: Дуже добре прийнято; Я був дещо шокований, побачивши інтерес до книги з усіх куточків світу. Це справді підкреслило мені, що культура — це дуже глобальна проблема, яка є головною проблемою майже всіх компаній у світі.

Було приємно почути деякі відгуки та отримати повідомлення від усіх, навіть від більш незвичайних. Була одна людина, яка зв’язалася зі мною, сказавши, що їм настільки сподобалася книга, що вони замовили примірник у твердій обкладинці, щоб помістити її в рамку на стіні свого офісу. Це, можливо, було надмірно, але змусило мене сміятися!

[YS]: Розкажіть нам про «Шлях Сантандера» та про те, як він допомагає створити культуру інновацій.

[DS]: Це наш спосіб робити речі, і в ньому є деякі дуже специфічні речі, які заохочують до інновацій. Наприклад, дозволити кожному «висловитися», що є однією з основних форм поведінки.

Висловлюватися дуже важливо для інновацій, тому що без можливості людей поділитися своїм голосом і отримати його почутим, ви втрачаєте таке багате джерело розуміння. Кожен має відчувати вільність висловлюватися та ділитися, не боячись, тому що коли вони це роблять, найкращі ідеї спливають на поверхню.

3

[YS]: З якими типовими проблемами стикаються підприємці, розширюючи свої компанії? Як вони можуть зберегти свої ранні інноваційні переваги?

[DS]: Їхня перевага полягає в тому, що найчастіше культурний напрямок визначає засновник або команда засновників. Отже, якщо ви хочете інновацій, ви повинні визначити цей напрямок подорожі та впровадити його у свою культуру.

Коли ви розширюєтеся, ваше завдання — підтримувати цю культуру живою та переконатися, що кожен новий працівник знає цю культуру та живе в ній. Це важко, тому що ви швидко ростете та розширюєтеся, що часто супроводжується високою ротацією, але вам потрібно знайти час, щоб поширювати культуру, яку ви хочете, і наслідувати її, тому що якщо ви цього не зробите, ніхто інший не зробить цього.

Культуру не можна передати аутсорсингу, це відповідальність і робота лідера.

[YS]: Чи існує таке поняття, як «ідеальний вік» для новатора, чи творча помилка може вразити вас будь-коли? Як людям залишатися відкритими для прийняття інноваційної кар’єри пізніше в житті?

[DS]: Немає ідеального віку. Діти є найкращими природними новаторами, оскільки вони не бояться невдач і люблять досліджувати. Коли ми дорослішаємо, ми втрачаємо ці м’язи, і зазвичай нам кажуть, що не варто ризикувати та пробувати щось нове.

Але будь-хто може впроваджувати інновації, якщо зосередиться на формуванні мислення про зростання. Спосіб мислення, за якого ви вірите, що можете вчитися та здобувати нові навички, отримувати новий досвід, пробувати нові ідеї та можливості, не боячись невдачі, вчитися на помилках і вдосконалюватися наступного разу, а також постійно кидати собі виклик, щоб розвиватися. Якщо у вас таке мислення, ви будете на шляху до більшої інноваційності.

4

[YS]: З ваших мандрівок світом, який ви бачите зв’язок між національною культурою та інноваціями? Які країни та культури є найбільш інноваційними?

[DS]: Безумовно, залежно від культури всередині країни існує зв’язок з інноваціями. Існують різноманітні дослідження, які розглядають такі речі, як обсяг досліджень і розробок, скільки нових патентів зареєстровано, кількість працівників із певними навичками тощо. Ви, як правило, досить послідовно бачите, що Швейцарія, Швеція, Сінгапур і Гонконг посідають високі позиції щодо інновацій.

Це можна простежити за культурними наслідками, такими як уряди, які надають підтримку (шляхом грантів, субсидій або податкових пільг) компаніям для витрат на дослідження, найму міжнародних талантів і законодавства, яке вони діють.

[YS]: Одна справа — зазнати невдачі з продуктом, і набагато важливіша — зазнати невдачі з компанією. Як інноваторам слід перегрупуватися в цих двох ситуаціях?

[DS]: Звичайно, ніхто не хоче зазнати невдачі. І в обох випадках важливо, щоб речі не терпіли невдачу заради невдачі. Я часто використовую слово «експерименти», а не «невдачі», це тонка, але важлива відмінність.

Якщо ви вчитеся тому, що експериментували, пробували щось, але це не вийшло, ви, швидше за все, приймете навчання, ніж коли думаєте, що зазнали «невдачі».

Це нормальна людська упередженість, про яку ми всі повинні пам’ятати. Я б сказав кожному, хто зазнав відмови, невдачі або невдалого експерименту, що світ продовжується, і ви, як інноватор, це ваша відповідальність, і знайте, що це добре проторений шлях.

WD-40, чудова нафтова компанія, є хорошим прикладом. Він отримав свою назву від 39 невдач, які він зазнав під час створення продукту, перш ніж досягти чарівної формули «Витіснення води» з 40-ї спроби. Продовжувати йти!

2

Деніел Строд

[YS]: Які три основні фактори успіху для спільної роботи уряду та промисловості та розвитку інновацій у своїх країнах?

[DS]: Ось три речі, які я б запропонував.

Сильне лідерство: Лідери повинні надати ресурси, бачення та культуру, яка створює інновації. У цьому випадку уряд і лідери галузі повинні працювати разом, щоб визначити пріоритетні сфери для інновацій.

Чіткі цілі та завдання: Має бути дуже чітке узгодження та напрям руху між сторонами, з чіткими способами вимірювання прогресу.

Ефективне спілкування: Оскільки уряди та промисловість повинні співпрацювати один з одним, хороша комунікація та співпраця є ключовими. Потрібні регулярні канали спілкування, дуже прозорі та відкриті. Щоб створити довіру, ми гарантуємо, що всі сторони об’єднаються одна з одною, працюючи над спільною метою.

[YS]: Про що буде ваша наступна книга?

[DS]: Я ще не дуже про це думав! Мене цікавить популярна культура (наприклад, як формуються спільноти навколо кросівок), а також Web 3, тому, можливо, одна з цих двох тем.

Поп-культура тісно пов’язана з культурою та поведінкою, а Web 3 досить чітко пов’язана з інноваціями. Можливо, злиття цих двох ідей. Я подумаю!

[YS]: Яке ваше напутнє послання до підприємців-початківців у нашій аудиторії?

[DS]: Це може зробити кожен і кожен. Ресурси – це не відмінність, а ваша культура. Тому зосередьтеся на створенні культури, яка допоможе вам процвітати.

[YS]: Будь-які інші коментарі чи зауваження, які ви хотіли б додати?

[DS]: Завітайте, будь ласка, на danielstrode.com, щоб отримати додаткову інформацію та мій щоденний допис у блозі з корисними підказками та підказками щодо створення культури інновацій!