Розвиток лідерства для спортивного тренера – Корпоративна мережа подкастів

Лі Пові та Міріам Глез, співзасновники Coaches Soul, компанії, яка надає спортивним тренерам підтримку, коучинг, розвиток спільноти та лідерства, необхідні для досягнення успіху, приєдналися до Enterprise Fit Radio.

Слухай ведучий Ерік Дай та гості Лі Пові та Міріам Глез обговорюють наступне:

  1. У чому різниця між навчальним курсом і трансформаційним досвідом?
  2. Що таке лідерство?
  3. Які нові способи тренери можуть шукати підтримки, щоб уникнути ізоляції?
  4. Що таке вигорання і як ми шукаємо його ознаки?
  5. Чим займається Coaches Soul, що відрізняється від навчання, яке ви можете отримати від спортивної федерації?

Міріам Глез та Лі Пові спільно заснували Coaches Soul у 2021 році після того, як відчули самотність і виснаження, пов’язані з роботою професійного спортивного тренера. Міріам Глез — колишня дворазова олімпійка з синхронного плавання, яка увійшла в корпоративний світ, а потім повернулася до спорту як тренер, а потім менеджер програми синхронного плавання національної збірної США. Лі Пові — попередній член юніорської національної збірної Великобританії з велоспорту на треку, який після кар’єри в сфері нерухомості став професійним тренером з велоспорту на треку, створивши та тренуючи Олімпійську програму розвитку велоспорту США.

Приносячи знання та досвід з поєднання участі, тренерського досвіду та знайомства з корпоративним світом, Міріам та Лі раді працювати зі спортивними тренерами в усіх спортивних дисциплінах і на всіх рівнях, щоб допомогти їм розвивати та відточувати свої лідерські навички, комунікацію , і мотиваційні техніки. Підтримуючи їх емоційно та в їхніх подорожах до самосвідомості.

Веб-сайт: https://www.coachessoul.com

Посилання на соціальні мережі:
LinkedIn: https://linkedin.com/company/coaches-soul
Facebook: https://facebook.com/Coachessoul


Люди також слухали це: Matrix від VirnetX забезпечує захист віддаленої робочої сили

Leave a Comment