Розвиток розробки платформ, можливість для стартапів • TechCrunch

Обіцянка підвищення ефективності розробників, а не штату

Більше половини Професійні розробники мають CI/CD, DevOps і інструменти й послуги автоматизованого тестування, доступні в їхніх організаціях, показало опитування розробників Stack Overflow у 2022 році.

Однак Stack Overflow зазначає, що лише 38% із 34 906 респондентів повідомили, що мають портал для розробників, щоб полегшити пошук інструментів і послуг. Так само інструменти спостереження за даними доступні лише для меншості розробників.


Біржа досліджує стартапи, ринки та гроші.

Читайте його щоранку на TechCrunch+ або отримуйте інформаційний бюлетень The Exchange щосуботи.


Ці висновки показують, що найкращі практики, які стали нормою для стартапів і технологічних компаній, набувають поширення в широкому масштабі, але також і те, що є ще багато можливостей для прогресу в покращенні ефективності та робочого середовища розробників.

«Це якесь божевілля, що наявні інструменти CI/CD, функція DevOps і автоматизоване тестування є єдиними категоріями, які перевищують 50%», — сказав TechCrunch партнер Boldstart Ventures Шомік Гош. “Це означає [that] Для більшості стартапів і технологічних компаній більше половини розробників (імовірно, в інших галузях) досі не мають цих основних будівельних блоків».

Leave a Comment