Розробка бутильованої води для Gen-Zers – Enterprise Podcast Network


Ерін Кемпбелл, директор з маркетингу GEN Z, водопровідної компанії, яка сподівається залишити після себе більше щастя і менше всього іншого, приєднується до Green Business Podcast Show.

Слухай ведучий Ерік Дай і гість Ерін Кемпбел обговорюють наступне:

  1. Чи можете ви розповісти нам про воду GEN Z і чим вона відрізняється від інших компаній, що займаються розливом води в пляшках?
  2. Коли мова заходить про переробку, чи можна переробити 100 відсотків продукту?
  3. Звідки береться вода і чи вона очищена, чи додані добавки, електроліти чи мінерали?
  4. Ваш веб-сайт дуже унікальний, що лежить в основі дизайну веб-сайту?
  5. Ваші пляшки зроблені з алюмінію, чому це краще для навколишнього середовища, ніж пластик? І яка різниця між пляшками GEN Z та багаторазовими пляшками для води?

Ерін КемпбеллЯ є директором з маркетингу компанії GEN Z, що займається водопостачанням.

Більшу частину останніх двох десятиліть Ерін присвятила розкриттю людської сторони комерції — пошуку ефективних способів мотивації членів команди, розвитку бізнесу клієнтів і завоювання споживачів.

Завдяки її зануренню в ідею та психологію покупців, науку прийняття рішень, комерційну стратегію, роздрібні медіа та дані про покупки, її важливий висновок є дещо суперечливим для такої лівої сфери мозку: вона зрозуміла цінність святкування емоцій.

Чим більше вона дізнавалася про те, як працює мозок, тим ясніше вона розуміла, що жодне рішення не приймається без впливу емоцій — свідомо чи підсвідомо — і більшість рішень приймаються не тільки під впливом цих емоцій, але й підживлюються ними. Нашими рішеннями керує не розум. Замість того, щоб ігнорувати цю сторону людяності чи применшувати її, Вона цікавиться тим, як ми можемо використати її для прийняття всебічних, інтуїтивно зрозумілих, чуйних рішень і розробки ідей, які ведуть до інновацій та зв’язку.

Вона самодіагностована особистістю, наркоманка, і могла б цілими днями займатися споживчою психологією. Вона зробила саме це протягом свого 15-річного перебування в світі агентств. Але коли перед нею випала неймовірна нагода, вона вирішила покинути свою затишну посаду та піти у невідоме, запустивши з нуля новий бренд CPG, що привело її до GEN Z.

Веб-сайт: https://drinkgenz.com

Посилання на соціальні мережі:
Instagram: https://instagram.com/drinkgenz
Twitter: https://twitter.com/drinkgenz
TikTok: https://tiktok.com/@drinkgenz


Люди також слухали це: Зустрічайте Дока Райта, людину, про яку найбільше говорять у деревообробній промисловості

Leave a Comment