Ролики, публікації в стрічці чи історії? • TechCrunch

Настав час переглянути як ви використовуєте рекламні інструменти Instagram для свого бізнесу. З постійним розвитком платформи, новими місцями розміщення реклами та змінами алгоритмів, оголошення, підписи та CTA, які працювали в минулому, можуть не забезпечувати таку саму CPC, охоплення та залучення в найближчому майбутньому.

Бренди все більше хвилюються, куди витрачати свої основні маркетингові бюджети в соціальних мережах. Понад 50% маркетингових бюджетів у соціальних мережах витрачається неефективно через погані креативи, змішані повідомлення, обмежені типи реклами та невдалі рекламні підписи.

У цій статті я хочу дізнатися, як ми оптимізували рекламні стратегії в Instagram для GLAM LAB London, що дозволяє незалежним професіоналам краси у Великобританії реєструватися та перераховувати свої послуги, які клієнти можуть замовляти. Метою маркетингової кампанії в Instagram було підвищення обізнаності про сервіс і залучення потенційних клієнтів.

Тест 1

Зображення чи відеореклама?

Спочатку я вагався щодо тестування графічних оголошень, щоб просто побачити, як вони працюють, і порівняти їх із ефективністю нашої відеореклами.

Швидке дослідження показало, що відеореклама викликає втричі більше залучення, ніж інші формати. Я все ж провів швидку кампанію протягом кількох днів із графічною рекламою, серед інших форматів, і виявив, що алгоритми Instagram неохоче просувають графічну рекламу:

Кредити зображення: ГЛАМЛАБ

Тому я вирішив натомість використовувати відеорекламу. Я почав із двох відеокреативів, які стали вірусними в Instagram Reels (зібрали 21 000 і 5 000 переглядів), щоб перевірити алгоритми та цілі. Ми запустили одне шестисекундне відео дівчини, яке спочатку показало її без макіяжу, а потім перейшло до її пост-макіяжу під музику, і 13-секундне відео, на якому клієнтка бореться з макіяжем і врешті замовила наші послуги.

Я використав загальний опис оголошення із закликом до дії, щоб замовити послугу на нашому веб-сайті, орієнтуючись на загальну аудиторію — жінок із Лондона віком 18–55 років. Я вибрав усі три місця розміщення реклами в Instagram (Котушки, Історії та публікації в стрічці), і середні результати були такими:

Кредити зображення: ГЛАМЛАБ

Я вже чув, що Instagram Reels може бути дорожчим за інші місця розміщення, але не очікував такої великої різниці. Ті самі об’яви можуть працювати майже вдвічі дешевше, якщо їх використовувати на різних місцях розміщення оголошень.

Тест 2

Leave a Comment