Різдвяні рекламні ідеї для вашого бізнесу

Сезон відпусток надає брендам і рекламодавцям унікальну можливість продавати свою продукцію готовій до магазинів аудиторії. Більшість людей відкладають бюджети на різдвяний сезон, коли вони готуються до Таємного Санти, вечірок наприкінці року тощо.

Користуючись перевагами цих етапів, компаніям можна отримати уявлення про поведінку споживачів, їхні потреби та популярність продуктів. Компанії оптимізують свої веб-сторінки, збільшують присутність у соціальних мережах і проводять спеціальні знижки.

Згідно з державний діячпід час Різдва продажі різко зростають у всіх областях. Під час опитування 85% респондентів зазначили, що святкуватимуть Різдво.

Майже третина всіх роздрібних продажів у США припадає на трохи більше ніж місяць навколо Різдва в США. (Дівчина тримає в одній руці табличку «Розпродаж», а в іншій подарунок; авторство зображення – Freepik)

Ідеї ​​для різдвяних акцій і святкових кампаній

Останнє опитування Deloitte у святкових роздрібних магазинах у 2022 році показало, що цього сезону американці, як очікується, витратить близько 1455 доларів кожен. Це дає величезну можливість для брендів заробити на споживчих витратах.

Святковий контент надає чудові можливості для унікальних маркетингових тактик, які привернуть увагу та підвищать залучення до вашого бренду. Ми перерахували кілька ідей щодо того, як підприємства можуть скористатися святковим сезоном для просування своїх товарів.

1. Влаштуйте різдвяний конкурс рефералів/кешбек

Схема рефералів на відпустку або кешбек працює як чудова рекламна діяльність для вашого бренду. Це збільшує вашу присутність у соціальних мережах, а також сприяє рекламі з уст в уста. Оскільки святкові розпродажі становлять майже 20% річних продажів, важливо збільшити рекламну діяльність.

Коли компанії пропонують привабливі святкові призи за рекомендацію, клієнти візьмуть на себе зобов’язання популяризувати бренд і сприятимуть збільшенню прибутку та залучення.

Деякі бренди пропонують знижки, коли хтось завантажує їхній додаток за допомогою коду. Це гарантує, що у них з’явиться новий клієнт і вони зможуть легко підключитися до своїх розумних пристроїв.

2. Пропонуйте знижки на подарунки

Люди іноді використовують веб-сайти електронної комерції, щоб робити покупки для рідних і друзів. Таким чином речі можна буде відправити безпосередньо тому, кому вони призначені. Часто, роблячи покупки для інших, люди прагнуть купити щось і для себе.

Знижки на подарунки для близьких або мінімальні покупки будуть особливо непереборними і зробити святкові покупки вигідними як для брендів, так і для споживачів. Наприклад, тренажерні зали можуть пропонувати безкоштовне членство за принципом «купи один-отримай один» на три місяці або косметику на основі підписки можна пропонувати за зниженою ціною за річну поставку.

Оскільки до Різдва залишився лише тиждень до Нового року, люди також роблять запаси на наступний рік. Роздрібні продавці можуть взяти це до уваги, пропонуючи ідеї різдвяної реклами.

3. Клубні пропозиції

Компанії також можуть об’єднатися з іншими брендами, щоб пропонувати послуги з доданою вартістю. Одним із таких співробітництв є мережа піцерій, яка співпрацює з брендами безалкогольних напоїв і пропонує клієнтам повноцінну їжу за зниженими цінами. Такі зв’язки підвищують обізнаність, а також сприяють просуванню нових продуктів.

Якщо компанія відома тим, що продає предмети високої моди, вона також може співпрацювати з іншим брендом, щоб пропонувати товари для відпочинку зі знижкою під час різдвяних свят.

Купівля в одному магазині дає змогу скористатися спеціальною знижкою, коли ви хочете купити в іншої компанії. Кобрендинг — це ефективний спосіб побудови бізнесу, підвищення впізнаваності та виходу на нові ринки. Святкові рекламні акції можуть принести значну користь завдяки партнерству з іншими брендами, які пропонують додаткові послуги для ваших клієнтів.

Це також надає певної автентичності партнерському бренду та зміцнює довіру в разі виняткового обслуговування клієнтів.

Різдвяна акція
Під час різдвяних свят компанії пропонують численні знижки та акційні розпродажі. (Рекламний банер; авторство зображення – Freepik)

4. Проводити роздачі подарунків

Кожен любить отримувати безкоштовні подарунки. Роздача в соціальних мережах може підвищити вашу присутність в Інтернеті та зміцнити довіру. Часто бренди проводять розіграші в Instagram, де користувачам пропонується надсилати фотографії, на яких вони використовують продукт і позначають компанію.

Проведення розіграшу в соціальних мережах під час різдвяного сезону є чудовим способом підвищити впізнаваність бренду для набагато більшої аудиторії.

Якщо ви хочете збільшити відвідуваність веб-сайту свого бренду, організація цифрової кампанії з роздачами — найпростіший спосіб досягти вашої мети.

Роздача подарунків може включати подарункову корзину з продуктами бренду, коди купонів для майбутніх покупок, можливість взяти участь у події бренду, квитки на концерт або будь-що, що допоможе вашому бренду сяяти в центрі уваги.

5. Безкоштовна доставка

Більшість брендів мають мінімальний ліміт покупки для безкоштовної доставки. Під час святкового сезону пропозиція безкоштовної доставки збільшить продажі та, ймовірно, стане різницею між покупкою у вашій компанії чи у вашого конкурента.

Зіппія виявив це Очікується, що витрати США на подарунки досягнуть 178 мільярдів доларів у 2022 році і 40% усіх різдвяних розпродажів припадає на 15-24 грудня.

Безкоштовна доставка допоможе тим, хто купує різдвяні подарунки в останню хвилину, надіслати свої подарунки безпосередньо одержувачу не турбуючись про те, щоб встигнути вчасно.

Безкоштовна доставка також має підсвідомий вплив на клієнтів, змушуючи їх думати, що вони економлять на покупках. Однією з причин залишення кошика є плата за доставку.

Пропозиція безкоштовної доставки допоможе вам отримати конкурентну перевагу та збільшити продажі для вашого онлайн-бізнесу. Більшість різдвяних акцій пропонують безкоштовну доставку, щоб залучити клієнтів, які інакше не бажають робити покупки в нашому бренді.

Незалежно від того, наскільки великою чи малою є ваша компанія, різдвяні акції — це простий спосіб розширити охоплення вашого бренду та привернути більше уваги до вашого бізнесу.

Leave a Comment