Санта роздає вугілля інвесторам

Індекс S&P 500 (SPY) входить до Різдва на території ведмежого ринку на 3855…20% нижче історичних максимумів. Чому акції знову падають? Чому традиційний мітинг Дідів Морозів не приходить на допомогу? І куди далі рухаються акції? 40-річний ветеран інвестицій Стів Райтмайстер розповідає про все це в цьому своєчасному коментарі. Повну історію читайте нижче.shutterstock.com – StockNews

Цього року ми пережили 2 вражаючих ведмежих ралі. Першим було зростання індексу S&P 500 (SPY) на 18% з середини червня до серпня. Потім після падіння до нових мінімумів ми спостерігали ще один відскок на 17% із середини жовтня до минулого тижня.

Усе це було б досить заплутаним, якщо ви ґрунтувалися на своїх рішеннях лише на ціновій дії. Тим не менш, для тих, хто зосереджений на фундаментальних показниках… і тих, хто читає слова з вуст чиновників ФРС, було зрозуміло, що продовження ведмежого ринку ніколи не викликало сумнівів.

Таким чином, хоча інвестори сподівалися на серйозне ралі Санта-Клауса, щоб підняти їм настрій цього тижня, на жаль, кожному поклали шматок вугілля в панчохи.

Давайте розглянемо поточну динаміку ринку і що вона говорить нам у новому році.

Ринковий коментар

Останнє зростання ведмежого ринку раптово припинилося минулого тижня в середу, коли голова Пауелл виступив після останнього підвищення ставки ФРС. Він не міг чіткіше сказати, що це довгострокова боротьба за повернення інфляції до середнього довгострокового рівня в 2%.

вище на довшеМантра ставок, яка прирівнюється до високої ймовірності майбутньої рецесії, не нова інформація. Дивно, ніби бики намагалися зіграти в покер з Федеральним резервом… назвавши їх блефом.

Однак чиновники ФРС не з тих, хто блефує. Фактично, саме вони друкують карти…роздають карти…і зрештою виграють у покері.

Щоб було зрозуміло, Пауелл визнав, що є приємні ознаки зниження інфляції в таких сферах, як товари. На жаль, є кілька областей із загальмованою інфляцією, які не вдасться вирішити так швидко. У цій категорії інфляція заробітної плати є ворогом №1 ФРС.

Звичайно, нам усім подобається ідея підвищення заробітної плати…але не тоді, коли вона повернеться до нас, як бумеранг із лезом бритви, який розрізає наші поточні рахунки вищими цінами на все.

Ця більша оцінка рішучості ФРС продовжувати боротьбу з інфляцією за допомогою вищих ставок і протягом набагато довшого періоду часу значно збільшує ймовірність виникнення рецесії на початку 2023 року. І як тільки скринька Пандори рецесії буде відкрита, вона може мати життя. власне, що знаходиться поза контролем ФРС.

Це означає, що ми можемо спостерігати тривалий період скорочення робочих місць, що породжує порочне коло, яке виглядає так:

Втрата роботи > нижчий дохід > менші витрати > нижчий корпоративний прибуток (що спонукає компанії скорочувати додаткові витрати… що потенційно призводить до кількох промивань і повторних циклів)

Зважаючи на вищесказане, ви розумієте, що важко робити ставку на економічне відновлення та новий бичачий ринок, поки не побачите, наскільки серйозною буде майбутня рецесія. Чим дрібніший спад…або навіть м’яка посадка…тоді дрібніший ведмежий ринок.

З іншого боку, чим глибша рецесія, тим глибше нам доведеться зайти на ціни акцій, щоб знайти дно. І так, незважаючи на 3000 страшних звуків для S&P 500 (SPY), ми могли б легко знайти свій шлях нижче в найгіршому випадку.

Додайте все це, і варто бути ведмежим прямо зараз. Просто не дуже логічно приєднуватися до табору биків, поки ми знову не побачимо, як економіка реагує на те, що ФРС натисне на гальма, вивищивши ставки… протягом більш тривалого періоду часу.

Чорт, їхня вся мета — знизити попит, щоб знизити інфляцію. Це дивовижний спосіб сказати, що вони радше створять рецесію, ніж залишать інфляцію на місці. Це «між рядків» повідомлення було повторено кілька разів під час останньої прес-конференції Пауелла.

Знову ж таки, ці хлопці не блефують. І вони надрукували картки…і роздають їх. Тож, мабуть, краще повірити їм на слово та продовжувати робити ставку на більший негативний вплив на економіку та фондовий ринок у 2023 році.

Що робити далі?

Подивіться мою нову презентацію: “Прогноз фондового ринку на 2023 рік” охоплює:

  • Чому 2023 рік – це а «Джекіл і Хайд» рік для запасів
  • 5 ознак того, що ведмідь повернеться на початку 2023 року
  • 8 Торгів до прибутку на шляху вниз
  • Плануйте рибу на дно на дні ринку
  • 2 Торги зі 100%+ потенціалом зростання, коли з’являється новий бик
  • І багато іншого!

Дивитися зараз: «Прогноз фондового ринку на 2023 рік» >

Бажаємо вам інвестиційного успіху!


Стів Райтмайстер…але всі називають мене Рейті (вимовляється «Райті»)
Генеральний директор, мережа фондових новин і редактор, Reitmeister Total Return


У п’ятницю вдень акції SPY торгувалися за 382,91 долара за акцію, що на 2,19 долара (+0,58%). З початку року SPY знизився на -18,07% порівняно з підвищенням індексу S&P 500 на % за той самий період.


Про автора: Стів Райтмайстер

Стів більше відомий аудиторії StockNews як «Reity». Він не лише є генеральним директором фірми, але й ділиться своїм 40-річним досвідом інвестицій у портфоліо Reitmeister Total Return. Дізнайтеся більше про історію Рейті, а також посилання на його останні статті та вибір бірж.

більше…

Пошта Санта роздає вугілля інвесторам вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment