Святковий сезон сприяє 2,5 мільйонам відвідувань столиці після COVID

Поки споживачі святкують свій перший різдвяний сезон без невизначеності чи обмежень, пов’язаних з Covid, нові дані показали, що 2,5 мільйона людей повернулися, щоб робити покупки, обідати та пити по всьому Лондону напередодні святкового сезону.

Анонімні зведені дані, зібрані службою O2 Motion, яка використовує з’єднання з мобільними щоглами O2 для визначення тенденцій руху натовпу, були зібрані на головних вулицях у центрі Лондона. Це охоплювало ключові торгові райони, зокрема Сохо, Оксфорд-Серкус, Мейфер і Фіцровія. Він виявив збільшення кількості покупок і спілкування, оскільки споживачі повертаються до звичних святкових звичок після пандемії.

У той час як у 2021 році ми повернулися до життя без обмежень, занепокоєння щодо варіанту вірусу COVID-19 Омікрон призвело до того, що багато британців вирішили триматися подалі від офісу та скасувати різдвяні вечірки. Однак дані O2 Motion за листопад 2022 року свідчать про збільшення кількості відвідувачів на головних вулицях на 5% порівняно з минулим роком, що еквівалентно понад 2,5 мільйонам відвідувачів у центрі Лондона.

Значна частина збільшення відвідуваності відбулася протягом робочого тижня – у середньому 10% зростання відвідувачів між понеділком і п’ятницею свідчить про те, що повернення в офіс для багатьох могло спричинити повернення до особистих покупок і спілкування. У вівторок спостерігався найвищий відвідувач за будь-який день, у середньому на 14%.

Серхіо Будкін з Virgin Media O2 Business сказав: «Наш рух O2 показує, що люди масово повертаються до Лондона, щоб працювати, робити покупки та розважатися — не лише у вихідні, але й протягом тижня, причому у вівторок фіксується найбільша кількість відвідувачів.

«Оскільки компанії планують напередодні Новий рік і надалі, наші знання можуть допомогти їм створити стратегії залучення нових клієнтів і забезпечити стимули та пропозиції, яких шукають споживачі».

Дійсно, кількість відвідувачів була особливо високою в ключові дні святкового календаря, включаючи «Ввімкнення різдвяного світла» та «Чорну п’ятницю». Цього року, наприклад, відвідувачі Чорної п’ятниці зросли на 11% порівняно з 2021 роком.


Leave a Comment