«Середа» від Netflix є другим за популярністю англомовним серіалом з 1,02 млрд годин перегляду • TechCrunch

Останній хітовий серіал Netflix «Середа», спін-офф «Сімейки Адамсів» режисера Тіма Бертона, досяг такого рубежу, якого вдалося досягти лише 4 сезону «Дивних справ» і «Гри в кальмара». «Середа» перевищила 1,02 мільярда годин перегляду всього за три тижні з моменту свого дебюту, оголосила компанія, причому понад 150 мільйонів домогосподарств транслювали шоу. Це означає, що тепер це другий за популярністю англомовний серіал на Netflix.

Прем’єра фільму «Середа» відбулася 16 листопада і з тих пір стала культурним явищем, надихаючи мільярди користувачів TikToker, у тому числі саму «Мати-монстра» Леді Гагу, яка відтворила танцювальну сцену Дженни Ортеги (грає Венсді Аддамс) у четвертому епізоді «Woe What a Ніч». Хештег #wednesdayaddams має 16,9 мільярда переглядів у TikTok.

Крім того, дивовижний молодіжний серіал був відповідальним за сплеск прослуховування пісні «Goo Goo Muck» від The ​​Cramps, яка на момент написання цієї статті має понад 16 мільйонів переглядів на Spotify. Подібним чином «Stranger Things» відродила пісню Кейт Буш «Running Up That Hill», яка різко стала популярною як у TikTok, так і в Spotify.

Варто зазначити, що «Середа» вкрала срібну медаль у біографічного драматичного серіалу «Дамер – Монстр: Історія Джеффрі Дамера» з актором «Американської історії жахів» Еваном Пітерсом. Раніше другий за популярністю англомовний серіал на Netflix, «Дамер» досяг 856,2 мільйона годин за 28 днів, тоді як «Середі» потрібен був лише 21 день, щоб стати хітом. Загалом знадобилося 60 днів, щоб «Дамер» перевищив 1 мільярд годин перегляду.

Це досягнення є помітним для стрімінгового гіганта, особливо після того, як він втратив понад мільйон передплатників у 2022 році. У третьому кварталі компанія нарешті отримала 2,41 мільйона підписників. Крім того, під час цьогорічної церемонії нагородження «Еммі» Netflix відстав від свого конкурента HBO Max, отримавши лише 26 перемог проти 37 у HBO/HBO Max.

Netflix є одним із найкращих номінантів на премію «Золотий глобус» 2023 року, заробивши 14 номінацій на телебачення та дев’ять номінацій на фільми. «Середа» була номінована у двох номінаціях, включаючи найкращий телесеріал (комедія), а Ортега була номінована на найкращу жіночу роль.

Чи є шанс, що шоу отримає Золотий глобус? Швидше за все ні. Але визнання сімейного шоу на будь-якій церемонії нагородження — це велика справа для Netflix, особливо тому, що серіал займає друге місце серед популярних шоу, таких як «Ебботт Елементарі» та «Тільки вбивства в будівлі».

Важливо також зазначити, що «Середа» є допоміжним продуктом, тому він гарантовано привернув купу ностальгійних глядачів. Так, серіал чудовий і бере творчий підхід до серіалу 1964 року, а також фільмів 1991 та 2019 років. Його також зняв Тім Бертон, культовий режисер фільмів «Бітлджус», «Едвард Руки-ножиці» та «Кошмар перед Різдвом». Але на відміну від «Дивних справ» і «Гри в кальмара», які абсолютно різні за своїм власним диким способом, «Середа» копіює, мабуть, перестарану тактику, яку обирають багато стримерів, – перезавантажувати франшизу за франшизою, поки щось не застрягне.

Тож хоча цього разу Netflix вдалося, потоковому гіганту потрібно випускати більше якісних оригінальних серіалів із абсолютно новими концепціями та персонажами, якщо він хоче не відставати від своїх конкурентів.

Leave a Comment