Син і дочка Леонарда Коена судяться з адвокатом за майно на 48 мільйонів доларів

Це може бути «Пташка на дроті» — або серйозна юридична змова.Evening Standard / Stringer I Getty Images

Леонард Коен у 1980 році.

Адвокат дітей Леонарда Коена стверджує, що Роберт Корі, адвокат, замінив сторінку в довірчому документі Коена 2005 року, щоб призначити себе опікуном стану покійного співака в 48 мільйонів доларів, повідомила в понеділок New York Post з посиланням на судові документи.

«Адвокати та менеджер Леонарда Коена заручилися його довірою, щоб вони могли позбутися спадщини на мільйони доларів і вкрасти спадщину Залу слави у його власних дітей», — сказав виданню адвокат двох дітей Коена Адам Стрейзанд.

Хто такий Леонард Коен?

Леонард Коен народився в Канаді в 1934 році та був видатним співаком і автором пісень протягом 1960-х і 1970-х років, написавши такі пісні, як «Bird on the Wire» і «Suzanne». Він також написав пісню «Hallelujah», знамениту кавер-версію якої Джефф Баклі зробив у 1994 році. У 2008 році Коен став членом Зали слави рок-н-ролу.

Коен також випустив останній альбом у жовтні 2016 року, менш ніж за місяць до смерті, а пісня з альбому отримала Греммі після його смерті.

Чому діти Леонарда Коена борються за його довіру?

У Коена від Сюзанни Елрод було двоє дітей: 50-річний Адам і 48-річний Лорка. І Адам, і Лорка більше року вели судову боротьбу в Лос-Анджелесі за контроль над численними активами маєтку Коена, зокрема гонорарів, а також над його творчими активами, такими як 243 журнали, неопубліковані куплети пісні «Hallelujah». (Коен написав 82 у першій чернетці), а також гонорари з інших мистецьких творів, таких як книги та фотографії, відповідно до NYP.

Нинішня ситуація призвела до того, що діти мають понад 400 000 доларів річної зарплати плюс невідому суму гонорарів за торгову точку.

Але Адам і Лорка стверджують, через цитовані судові документи, що вони обидва не мають достатнього впливу на спадщину співака, і що людина, яка має, Роберт Корі, який був соціально пов’язаний з Коеном, і адвокат, якого вибрав покійний співак. працювати у своєму маєтку — таємно встав, підробивши документ, а потім змінивши сторінку, щоб стати опікуном майна Коена.

Стрейзанд, яка протягом останніх двох місяців була адвокатом Адама і Лорки, розповіла New York Post хтось «обміняв» сторінку, яка передає контроль над маєтком Коена через довіру (і вибір довіреної особи) двом дітям Коена, а також Анджані Томас, яка була в романтичних стосунках з Коеном, «на нову сторінку … яка говорить Корі призначено довіреною особою».

Стрейзанд брала участь у серії гучних судових баталій, серед зацікавлених сторін були Los Angeles Clippers, Марлон Брандо, засновник North Face Дуглас Томпкін і маєток Мерилін Монро.

Однак інший адвокат стверджує, що Коен таємно попросив, щоб Корі був призначений довіреною особою, оскільки він хвилювався, що двоє дітей не можуть працювати разом, щоб управляти статком.

У своїх судових поданнях Корі заявив, що він не зробив нічого поганого і що він тримав дітей в курсі своєї роботи завдяки статкам Коена, які включали публікацію книги «Балет прокажених» і художню виставку в Канаді.

Це не перша юридична та фінансова драма Коена. У судовому процесі 2005 року він сказав, що менеджер вкрав 5 мільйонів доларів з його пенсійного фонду. У 73 роки він повернувся в тур, щоб повернути свої гроші.

Стрейзанд не відразу відповіла на запит про коментар, як і Корі з того, що, здається, є його профілем у LinkedIn.

Leave a Comment