Складність дилеми етики даних у метавсесвіті

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Спільнота Web3 зобов’язана створити етичний кодекс, щоб зробити віртуальний ландшафт безпечним місцем.

Уявіть собі світ, де ваша найкраща версія може втілювати мрії у відкритому цифровому ландшафті. Досвід буде всеосяжним і обмеженим лише уявою. Це привабливість метавсесвіту.

Метавсесвіт передбачає конвергенцію соціальних мереж, Інтернету та ігор в одному місці, а дані служать ДНК усієї екосистеми. Середовище, що швидко розвивається, містить персоналізовані аватари керуючих користувачів. У майбутньому технологія штучного інтелекту візьме кілька 2D-зображень і відтворить цілий 3D-світ навколо них. Зроблена фотографія може стати дуже фотореалістичним гуманоїдним аватаром за лічені секунди.

Виклики зростають

Ці аватари — онлайн-проекції найкращих цифрових версій нас самих — можуть служити для підживлення нашого власного марнославства. У світі Web 2.0 існує процвітаюча культура, яка дозволяє користувачам соціальних мереж анонімно залякувати та переслідувати один одного через порушення, які ніколи не відбулися б віч-на-віч. Це також поширене в іграх, де мислення полягає в тому, що «персонаж» не є представником реальної людини, яка грає.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Коли цей персонаж стане оцифрованою копією реальної людини — завдяки оцифровці штучного інтелекту — користувач, спостерігаючи за цим оцифрованим відображенням того, як над ним знущаються, б’ють чи ще гірше, напевно сприйме такі злочини набагато негативніше, ніж ті самі дії, застосовані до мультфільму. аватар.

Ця нова екосистема, що розвивається, створить етичні проблеми для користувачів і брендів, які прагнуть досягти глибшого зв’язку та резонансу зі споживачами в метавсесвіті. Але перш ніж компанії зможуть вирішувати етичні проблеми та нові норми взаємодії в цифровому середовищі, організації повинні почати встановлювати рамки та контекст для діалогу.

Цей перший крок полягає в розробці набору основних етичних принципів і вказівок щодо даних, які визначають поточний профіль людини сьогодні. Встановлюючи керівні принципи, які слугуватимуть повсякденним орієнтиром у прийнятті рішень, організація починає будувати свою культуру, основу, яка буде добре служити у все більш цифровому майбутньому.

Бренди захочуть брати участь у цьому просторі, щоб бути залученими до цифрового досвіду споживачів, але, безсумнівно, будуть обережні в асоціаціях з етичним середовищем.

На сьогоднішній день ми ще не побачили етичних стандартів, сформульованих і застосованих до цифрового простору, і, дивлячись у майбутнє, екосистема буде тільки ускладнюватися. Бренди повинні визначити етичні норми, до яких допускатиметься цей досвід, і вплинути на екосистему.

Цифрові технології розвиваються такими темпами, що законодавство та навіть саме суспільство насилу встигають за ними. Головним викликом, мабуть, є не метавсесвіт, а скоріше мислення та очікування користувачів, які перешкоджають цьому. Усі, хто бере участь у цифровій спільноті Web3, будуть зобов’язані створити кодекс етичної поведінки, щоб зробити віртуальний ландшафт безпечним місцем для взаємодії користувачів.

Бренди потребують ознайомлення з потенціалом метавсесвіту як нового каналу для маркетингової активації, але також мають бути «підготовленими до метавсесвіту» до можливостей і конструкцій, які будуть необхідні для управління та нагляду за тим новим і різноманітним досвідом.

Як відправну точку, багато організацій обходять справжню перевірку своїх інструкцій з етики даних, оскільки такі зусилля часто розглядаються як оперативне вправляння з дотримання нормативних вимог та управління ризиками.

Бренди, які цікавляться метавсесвітом, повинні розуміти, що відповідність даних і етика даних не є синонімами. Відповідність даних встановлює для брендів очікування щодо дотримання своїх зобов’язань щодо даних. Етика даних забезпечує внутрішню ясність щодо того, як організація повинна поводитися по відношенню до даних клієнтів після досягнення критеріїв відповідності.

Розмова про етику даних

Метавсесвіт та інші можливості Web3 лише ускладнять обговорення етики даних. Обізнаність є першим пробним каменем для розробки набору етичних принципів даних і настанов як ключового підготовчого інструменту. Брендам потрібно «пройти, перш ніж вони втечуть», провівши ретельну оцінку своєї поточної системи етики даних, перш ніж зануритися в метавсесвіт.

Розгляд теми етики даних може бути складним для організацій, оскільки ця концепція може здаватися академічною та філософською, позбавленою практичного застосування та тактики, необхідні організаціям для оперативного спілкування.

Споживачі розраховують на те, що бренди будуть готові до майбутнього та захистять свою цифрову ідентичність. Подібно до того, як вони довіряють брендам за якість, надійність або інші атрибути, споживачі довіряють брендам для створення досвіду та взаємодії в етичній та професійній манері. Наявність перевіреної та добре адаптованої інфраструктури для усунення цього невід’ємного ризику забезпечить брендам добру репутацію, щоб вони могли витримати майбутнє.

Залишається надійним у майбутньому

Можливості, які метавсесвіт може надати брендам, є далекосяжними. Незважаючи на те, що він ще лише на початку свого існування, це зростаючий і потужний маркетинговий інструмент для взаємодії з цілою новою базою споживачів, які активно використовують метавсесвіт для зв’язку з продуктами та послугами.

Організації можуть бути схильні уникати складних, але важливих розмов про те, як вони мають намір зробити внесок у етично здоровий метавсесвіт. Розпочавши сьогодні розмову з вивчення поточних принципів і вказівок щодо етики даних, бренди створять структуру та рамки для поточного обговорення, розглядаючи більш неоднозначні та складні можливості, які надасть Web3. Розвиток внутрішньої жорсткості та досвід у вирішенні цих викликів стане ключовою конкурентною перевагою.

Налаштуйте свій бренд на майбутнє та готуйтеся до захоплюючих можливостей, які відкриває метавсесвіт.

Том Корі є віце-президентом відділу консалтингових послуг у Північній Америці компанії Wunderman Thompson.

DataDecisionMakers

Ласкаво просимо до спільноти VentureBeat!

DataDecisionMakers — це місце, де експерти, включно з технічними спеціалістами, які працюють з даними, можуть ділитися інформацією та інноваціями, пов’язаними з даними.

Якщо ви хочете прочитати про передові ідеї та актуальну інформацію, найкращі практики та майбутнє даних і технологій обробки даних, приєднуйтесь до нас у DataDecisionMakers.

Ви навіть можете подумати про те, щоб написати власну статтю!

Докладніше від DataDecisionMakers

Leave a Comment