Скільки грошей ви повинні зібрати для свого стартапу? • TechCrunch

TL;DR: достатньо, щоб досягти віх, щоб отримати наступний раунд фінансування

Правильна сума Грошей, які потрібно зібрати для свого стартапу, це «стільки, скільки вам потрібно досягти етапів, щоб отримати наступний раунд фінансування». Це не ракетобудування, і все ж переважна більшість засновників, з якими я спілкувався, дуже розпливчасті щодо того, скільки це грошей, і існує багато хибних уявлень про те, як визначити, скільки потрібно зібрати.

Бути стартапом на біговій доріжці венчурного капіталу — це поетапне зниження ризику бізнес-пропозиції. Іншими словами: зараз ваша компанія справді дуже ризикована, оскільки певні частини вашого бізнесу невідомі. Ось чому вам потрібно зібрати мінімальний життєздатний продукт (який не є ані мінімальним, ані життєздатним або продуктом), щоб перевірити частину вашої бізнес-моделі. Коли ці речі будуть перевірені та доведені, ризики для бізнесу зменшаться, і ви зможете отримати наступний раунд фінансування, щоб взятися за наступну частину подорожі.

Перша помилка багатьох засновників — це спроби зібрати достатньо грошей для певної кількості злітно-посадкової смуги, яка вимірюється місяцями чи роками. Це має певний сенс, але інвестори не зацікавлені в утриманні вашого стартапу на плаву протягом наступних 18 або 24 місяців. Вони зацікавлені в тому, щоб ви вижили достатньо довго, щоб досягти певних етапів, які, у свою чергу, є проксі зниження ризику.

Давайте глибше зануримося в те, як найкраще спланувати шлях вашого стартапу через різні етапи фінансування — і деталізуємо, скільки вам потрібно зібрати на кожному етапі.

Збір коштів на основі віх

Найкращий спосіб подумати про те, скільки вам потрібно зібрати для цього раунду, це подумати про те, що вам потрібно зробити, щоб заробити в наступному раунді. Це означає врахування конкретних етапів, які ви повинні досягти, щоб довести, що ваша компанія рухається в правильному напрямку. Ці етапи можуть включати:

Leave a Comment