Скільки коштує відкрити роздрібний магазин?

Вартість відкриття роздрібного магазину дуже різна – ви повинні скласти будь-який бюджет Від 10 000 до кількох сотень тисяч доларів. Все залежить від того, де ви знаходитесь і яке у вас бачення.

Оскільки роздрібна торгівля продовжує свою висхідну траєкторію в постпандемічному світі, час для відкриття роздрібного бізнесу ніколи не був кращим. Давайте розберемо витрати на відкриття роздрібного магазину за категоріями, щоб скласти бюджет і переконатися, що ви отримуєте вигідні пропозиції.

Типова розбивка витрат роздрібного магазину

Включення вашого бізнесу

 • Реєстрація бізнесу: 50–2000 доларів США
 • Адвокат малого бізнесу: $150–$1000/год
 • Зареєстрований агент: $100–$300/рік

Створення та реєстрація вашого бізнесу є одним із перших кроків до його офіційного оформлення. Витрати на реєстрацію бізнесу залежать від вашого місцезнаходження, типу бізнесу, який ви плануєте зареєструвати, і того, хто подає документи для всіх.

У нас є розбивка LLC проти S corp проти C corp, щоб допомогти вам вирішити, яка структура бізнесу найкраща для вас. Кожен штат стягує свій реєстраційний збір у розмірі від 50 до 2000 доларів США. На зображенні нижче показано, скільки коштує реєстрація ТОВ у кожному штаті:

​​Ви можете подати документи для реєстрації самостійно або найняти юридичні онлайн-послуги, щоб допомогти. За даними UpCounsel, адвокати малого бізнесу стягують погодинну ставку від 150 до понад 1000 доларів США. Більшість власників малого бізнесу повинні мати можливість зробити цей крок своїми руками та заощадити гроші, хоча більші та складніші організації можуть отримати вигоду від сторонніх експертів.

Крім того, вам може знадобитися найняти зареєстрованого агента (RA). RA може отримувати важливі документи, пошту та іншу кваліфіковану дебіторську заборгованість від вашого імені. Зареєстрований агент коштує 100–300 доларів на рік.

Пошук продуктів для продажу

Витрати різні

Пошук продуктів — це величезні витрати для кожного підприємства роздрібної торгівлі, незалежно від типів роздрібних постачальників, з якими ви працюєте. Важко розробити середнє значення для галузі щодо того, скільки коштує закупівля продукту, оскільки воно дуже різниться.

Наприклад, ви можете виготовляти власні вироби вручну — у цьому випадку вам доведеться врахувати вартість витратних матеріалів і матеріалів, обладнання та ваш час. Коли працюєте з виробником, витрати є трохи простішими — вони надають приблизну вартість запровадження продукції у виробництво. А робота з оптовими постачальниками є ще більш конкретною та легшою для планування, оскільки вони надають єдину ціну для оптових закупівель.

пов’язані: Найкращі роздрібні виставки для пошуку продуктів

Хоча це може здатися очевидним, важливо пам’ятати, що вартість кожного товару має бути меншою за ціну, за яку ви його продаєте. Інакше ви не отримаєте прибутку.

Крім того, обов’язково поцікавтеся додатковими комісіями при роботі з постачальниками. Можуть виникнути додаткові витрати на доставку та податки, мінімальний розмір замовлень, обробку платежів та інші приховані витрати, які необхідно врахувати або обговорити за межами вашої угоди.

Пошук торгової площі

 • Придбання торгової площі: $127–$300/квадратний фут
 • Процентна ставка за кредитом: 2,2%–18%
 • Оренда торгової площі: $22/квадратний фут

Існує багато витрат, пов’язаних із створенням і обслуговуванням вашого фізичного торговельного простору. Якщо ви плануєте володіти своїм роздрібним магазином, вам може знадобитися капітал для придбання нерухомості. Ринок комерційної нерухомості в США оцінюється в 1,2 трильйона доларів, тому тут є багато місця.

Ви можете орендувати торгову площу, і в цьому випадку ви матимете щомісячну орендну плату, а також потенційні авансові застави та інші витрати на обслуговування. Якщо ви вирішите продавати оптом в інших магазинах, ці витрати можуть не стосуватися вас, хоча деякі магазини можуть стягувати плату з продавців за те, що вони мають стіл або розділ у своєму магазині.

У США об’єкти роздрібної торгівлі зі «звичайними магазинами» продавалися приблизно за 300 доларів за квадратний фут, тоді як торгові центри продавалися приблизно за 127 доларів за квадратний фут. Якщо у вас недостатньо грошей, щоб зробити пропозицію готівкою, ви можете розраховувати взяти кредит для малого бізнесу. За даними ValuePenguin, середні процентні ставки по позиках на комерційну нерухомість становлять від 2,2% до 18%. Для оренди середня орендна плата за торговельну площу становить приблизно 22 долари США за квадратний фут, вища в західних штатах і набагато нижча на Середньому Заході.

Знайти свій простір – це лише половина справи. Ви також повинні підготувати його відповідно до своїх потреб і вподобань. Деякі приміщення готові під ключ, тоді як інші потребують трохи більшого підйому. Якщо ви плануєте ремонт або серйозні зміни, ви захочете оцінити здоровий бюджет тут. Фарба, наприклад, коштує 20–100 доларів США за галон, а встановлення освітлення обійдеться вам у 150–225 доларів США за прилад, не кажучи вже про вартість самих світильників. Вітрини коштують від 50 до кількох сотень доларів, навіть більше для висококласних, а ваша касова зона становитиме кілька сотень доларів або більше.

пов’язані: Планування планування роздрібного магазину

Ви також можете встановити системи безпеки та камери, а також інші функції запобігання втратам у вашому приміщенні, кожна з яких має свої власні витрати.

Наприклад, Little Green Beans, магазин, розташований у торговому центрі в Північному Остіні, штат Техас, витратив близько 4000 доларів на ремонт і підготовку приміщення; $4500 на придбання каси, вішалок і вітрин; і додаткові 250 доларів на допомогу різноробочого та різні матеріали. Якщо вам потрібно найняти різноробочого, розраховуйте платити 50–80 доларів на годину.

Пов’язані: Розширення роздрібної торгівлі: найкращий посібник із відкриття другого закладу

Ліцензії, дозволи та страхування

 • Бізнес ліцензія: Варіюється
 • Страхування відповідальності: $790/рік
 • Композиція працівників: $540/рік

Хоча ліцензія на підприємницьку діяльність не потрібна кожному торговцю, ви захочете уточнити в місцевій юрисдикції, чи потрібно це подавати для вашого роздрібного магазину. Деякі штати вимагають бізнес-ліцензії для нових роздрібних продавців, а деякі також вимагають регулярного її оновлення. Таким чином, витрати також відрізняються залежно від місця розташування та типу ліцензії.

Можливо, вам також доведеться заплатити за дозволи та ліцензії, щоб працювати та вести бізнес на законних підставах. Ці дозволи та витрати можуть включати:

 • Дозвіл на будівництво: Для нового будівництва; зазвичай від 50 до 1000 доларів США
 • Ліцензія на перепродаж: Тож вам не доведеться платити податок на оптові покупки; безкоштовно або з мінімальною ціною
 • Податок з продажів/ліцензія постачальника: Якщо ваш штат цього вимагає; витрати різняться
 • Ліцензія оператора харчових продуктів: Для харчових підприємств; розраховуйте заплатити $5–$30
 • Ліцензія на алкогольні напої: Для продажу та/або подачі алкогольних напоїв; починається від 300 доларів США, але може досягати десятків тисяч доларів залежно від вашого місцезнаходження

Як і реєстрація бізнесу, страхування бізнесу не є вимогою законодавства, хоча деякі штати вимагають страхування певних типів роздрібних торговців або галузей. Витрати також відрізнятимуться залежно від характеру вашого бізнесу та вашого місцезнаходження. Little Green Beans, наприклад, платить 185 доларів на квартал або 740 доларів на рік за страхування відповідальності. Це трохи нижче середніх 65 доларів на місяць або 790 доларів на рік.

Крім того, ви можете стати акредитованим роздрібним магазином Better Business Bureau (BBB). Річна плата коливається від 510 до 1225 доларів, залежно від того, скільки співробітників у вас найнято.

Страхування компенсацій працівників є обов’язковим і складає в середньому 540 доларів на рік.

Операційні витрати та обладнання

 • POS: 300–10 000 доларів США
 • Створення сайту: 50–20 000 доларів США
 • Хостинг сайту: $1–$27/місяць
 • Доменне ім’я: $9–$20/рік
 • Утиліти: $2,10/квадратний фут
 • Інтернет: $64/місяць
 • Прибирання: 200$/прибирання

Крім того, стягуються експлуатаційні витрати, окрім комунальних послуг та утримання приміщення. Ці статті включають як попередні, так і поточні витрати.

Комп’ютери та обладнання

Більшість роздрібних магазинів мають комп’ютер або мобільний пристрій, який допомагає вести бізнес. Цей командний центр може обробляти транзакції, відстежувати запаси та надавати аналітичну інформацію. Комп’ютер або планшет для цієї мети може коштувати вам від кількох сотень до кількох тисяч доларів. Вам також можуть знадобитися принтери етикеток, штрих-кодів або квитанцій, а також сканери штрих-кодів.

пов’язані: Як створити штрих-код + безкоштовний генератор штрих-кодів

Щоб обробляти платежі, вам потрібно буде сплатити початкову вартість системи торгових точок (POS), а також будь-які комісії за транзакції, підписки тощо. Ви можете взяти в оренду або придбати POS, хоча ми зазвичай рекомендуємо пряма покупка — зазвичай це має найбільший фінансовий сенс. POS-система коштує від 300 до 10 000 доларів США плюс обробка платежів. Комісія за обробку платежу зазвичай становить близько 3% від вартості транзакції.

Чоловік розплачується за допомогою кредитної картки на Square Terminal.

Обробка платежів кредитною карткою за допомогою Square’s Terminal

Плата за веб-сайт і витрати на цифровий маркетинг

Навіть якщо ви не плануєте продавати в Інтернеті, гарною ідеєю буде створити веб-сайт для вашого роздрібного магазину. Це дає змогу охопити нову аудиторію та дати людям місце для спілкування, коли вони не можуть відвідати ваш фізичний простір. Веб-сайт коштуватиме від 50 до 250 доларів, якщо ви наймете фрілансерів, або від 500 до 20 000 доларів США, якщо ви наймете агентство. Ви також можете зробити це самостійно за допомогою платформ електронної комерції, які мають тарифні плани від 1 до 27 доларів на місяць.

Видатні функції Squarespace.

Приклад веб-сайту електронної комерції, створеного за допомогою Squarespace

Вам також потрібно буде заплатити за своє доменне ім’я — це включає річну підписку. Зазвичай ціна становить від 9 до 20 доларів на рік, якщо тільки ви не прагнете отримати конкурентоспроможне доменне ім’я.

Загалом Little Green Beans витратив 3515 доларів на хостинг веб-сайтів, дизайн і розробку, а також реєстрацію домену. Щомісяця він платить 50 доларів за власну електронну пошту та 100 доларів за високошвидкісний Інтернет і телефонні послуги.

Комунальні послуги та інше

Також багато поточних операційних витрат. До них належать комунальні послуги, які відрізняються залежно від розташування, розміру та планування вашого простору та того, як ви ним керуєте. Ваш місцевий клімат також є фактором.

Little Green Beans витрачає близько 4889 доларів щомісяця на оренду та експлуатаційні витрати. Якщо ваш магазин працює довго сім днів на тиждень, ви, швидше за все, матимете вищі операційні витрати, ніж магазин, який працює лише у вихідні.

Нижня лінія

Коли все підраховано, сплачено та оброблено, ви можете розраховувати витратити щонайменше 10 000 доларів на відкриття роздрібного магазину. Однак це може коштувати кілька сотень тисяч, якщо ваш магазин великий, складний або у дуже бажаному місці. Ми знаємо, що це величезний діапазон, але це тому, що є можливості для будь-яких підприємців із будь-яким бюджетом.

Leave a Comment