Споживачі з більшою ймовірністю будуть використовувати «Купити зараз, платити пізніше» на Різдво, оскільки настає криза вартості життя

Згідно з новим дослідженням, у порівнянні з минулорічними звичками витрачати більше половини споживачів мають більше шансів або вже користуються послугами «Купи зараз, плати пізніше» (BNPL).

Дані показують, що чверть споживачів, які більш усвідомлюють свої звички витрачати під час кризи вартості життя, більш схильні використовувати BNPL для святкових покупок цього року, тоді як 27% покупців уже використовують варіант оплати.

Дані також показують, що споживачі очікують витратити в середньому 293 фунти на подарунки цього Різдва. Понад чверть споживачів з більшою ймовірністю купують дорогоцінний подарунок, наприклад ювелірні вироби, якщо BNPL пропонується як варіант оплати цього святкового сезону. Фактично, покупці, які планують використовувати BNPL для святкових покупок, швидше за все, зроблять більші покупки – у середньому £325.

З наростаючою кризою вартості життя три найпопулярніші товари, які купують BNPL під час святкового сезону: електроніка, одяг і взуття та іграшки.

Дані також показують, що незважаючи на те, що існує гендерна різниця, коли жінки частіше користуються BNPL, ця розбіжність вирівнюється, оскільки цього святкового сезону чоловіки все більше цікавляться можливістю оплати. Ця тенденція збережеться у 2023 році, оскільки в середньому британські споживачі планують використовувати BNPL для 16% покупок. Для чоловіків цей показник зростає до 19% покупок, тоді як для жінок трохи знижується до 14%. Молодші вікові групи залишаються демографічними групами з найбільшим попитом на послуги BNPL: у 2023 році люди у віці 16–34 років найімовірніше користуватимуться BNPL для 30% покупок.

Оскільки індустрія BNPL швидко зростала, і на початку року 51% споживачів вважали, що постачальники потребують регулювання. Щоб краще захистити споживачів, з тих пір набули чинності нормативні акти, і 37% споживачів кажуть, що тепер їх більше заохочують користуватися послугами BNPL. Регулювання та підтримка фінансової грамотності залишаються важливими елементами відповідального використання BNPL, оскільки дані показують, що майже три з п’яти споживачів вважають, що BNPL спонукає їх витрачати більше, ніж вони можуть собі дозволити, порівняно з 54% на початку 2022 року.

Пол Маркантоніо, виконавчий директор у Великій Британії та Західній Європі компанії ECOMMPAY, який проаналізував дні, каже: «Очікується, що цього року споживачі будуть більш обережними зі святковими витратами, оскільки криза вартості життя впливає на всіх нас. Нові варіанти оплати будуть корисні як для компаній, так і для споживачів, оскільки ми ведемо курс на наступний рік. Дані показують, що споживачі віддають перевагу вибору, коли справа доходить до здійснення платежів, і компанії повинні взяти до уваги, інакше ризикують втратити ключові продажі в цьому золотому кварталі.

У рамках цього покупці вивчають альтернативні методи оплати, такі як «Купити зараз, платити пізніше» (BNPL). Хоча це надихає, що споживачі більше обізнані про доступні фінансові рішення, BNPL пов’язаний з невід’ємним ризиком того, що покупці можуть накопичити борги, які пізніше можуть поставити їх у труднощі. Тому постачальники зобов’язані переконатися, що вони проводять належну перевірку доступності перед кредитуванням».


Leave a Comment