Співзасновник FTX Гері Вонг і Керолайн Еллісон з Alameda визнали себе винними у кримінальних справах • TechCrunch

Сага про FTX/Alameda продовжується, і в середу ввечері з’явилася новина про те, що двом ключовим партнерам Сема Бенкмана-Фріда були пред’явлені звинувачення та були пред’явлені звинувачення у федеральних кримінальних злочинах у США: і колишній генеральний директор Alameda Керолайн Еллісон, і співзасновник FTX Гері Вонг визнали себе винними у кількох звинувачення та прийняті угоди про визнання провини, які пропонують пом’якшене покарання в обмін на допомогу в поточних розслідуваннях протиправних дій у FTX/Alameda, які виявилися «суттєвими».

Тим часом Сема Бенкмана-Фріда також екстрадували до США з Багамських островів у середу, йому загрожує позов SEC і CFTC за шахрайство, а також федеральні кримінальні звинувачення. Коли прокурор Південного округу Нью-Йорка Деміан Вільямс оголосив про звинувачення на прес-конференції минулого тижня, він зазначив, що його офіс «не закінчив» з точки зору стягнення додаткових звинувачень, і тепер ми знаємо, що Еллісон і Ван були принаймні деякими особами. він мав на увазі в той час.

Еллісон і Ван, ймовірно, будуть ключовими свідками федералів у справі SBF, враховуючи те, що вони, швидше за все, мають безпосередні та найкращі відомості про те, що SBF знав про використання коштів клієнтів FTX для покриття ризикованих криптоторгівельних ставок Alameda.

Це також може бути не кінець звинувачень проти осіб у FTX та Alameda – Вільямс повторив на прес-конференції, оголошуючи звинувачення проти Еллісона та Вана, що якщо хтось інший розглядає можливість виступити, щоб допомогти владі в їх переслідуванні справи в обмін на можливу поблажливість, зараз саме час.

І Еллісону, і Вангу також загрожує цивільне покарання з боку SEC і CFTC, оголошених разом із кримінальними звинуваченнями.

Leave a Comment