Ставки на результати ігор не допускаються; правила очікуються в лютому: MoS IT

Компаніям, які займаються онлайн-іграми, не буде дозволено робити ставки на результат ігор згідно з принципом, викладеним у проекті правил, заявив у понеділок державний міністр електроніки та інформаційних технологій Раджив Чандрасекар.

Міністр сказав, що наразі всі дозволені онлайн-ігри повинні бути зареєстровані в саморегулівній організації, яка буде відповідати правилам онлайн-ігор.

«Відповідно до принципів, закладених у правилі, ставка на результат [the] гра не буде дозволена. Усі компанії, які займаються онлайн-іграми, повинні будуть зареєструватися в саморегулюючому органі, який вирішуватиме дії, які необхідно вжити відповідно до правил», – сказав Чандрасекар.

Міністерство електроніки та інформаційних технологій опублікувало проект правил для компаній, що займаються онлайн-іграми, і запросило коментарі до нього до 17 січня. Метою цього правила є розвиток сектору онлайн-ігор і заохочення інновацій, додав він.

Міністр зазначив, що очікує, що правила онлайн-ігор будуть готові на початку лютого

У своїй заяві Нітіш Міттерсейн, засновник і генеральний директор Nazara Technologies, сказав: «Ми в Nazara вважаємо, що це бажаний крок, коли центральний уряд (і MEITY) виклали свій підхід до регулювання ігрового сектору. , особливо в іграх на реальні гроші, заснованих на навичках. Є низка рекомендацій, які забезпечать безпеку гравців і відповідальну гру. Крім того, тут закладено процес, за допомогою якого галузь саморегулюватиметься під керівництвом MEITY».

Додавши, що компанія надасть свій внесок після подальшого вивчення протягом місячного періоду консультацій, він додав: «Однак від імені індійської ігрової індустрії, а також Назари, ми щиро дякуємо MEITY і Шрі Радживу Чандрашекхару за те, що вони взялися за цю важливу справу. крок вперед, і ми вважаємо, що це може прискорити значне зростання індустрії, що, у свою чергу, призведе до створення значної кількості робочих місць, а також прискорить позицію Індії на глобальній ігровій карті».

Самір Барде, генеральний директор Федерації електронних ігор, сказав, що запропоновані поправки «є дуже конструктивним і багатообіцяючим кроком» і додав: «Поправки наголошують на створенні органу саморегулювання (СРО), який буде зареєстрований у Міністерство електроніки та ІТ, зосереджене на регулюванні легким дотиком.

Він додав: «СРО забезпечить надійний механізм розгляду скарг із обмеженим часом, реєстрацію посередників онлайн-ігор, сприяння відповідальній грі через перевірку віку та суворий процес KYC, а також вживе заходів захисту від залежності, фінансових труднощів тощо.

«Загалом ми вважаємо, що ці кроки врешті-решт допоможуть уряду створити регульовану та стійку індустрію, одночасно сприяючи відповідальній грі. Ми справді раді майбутньому індустрії онлайн-ігор, і Федерація електронних ігор виглядає як орган саморегулювання. готовий грати активну роль у формуванні майбутнього сектора».

Вітаючи цю розробку, Саумія Сінгх Ратхор, співзасновник WinZO, поділився: «Сектор розвиватиметься, щоб ставати більш підзвітним і, отже, безпечнішим для кінцевих споживачів. Центральна структура також поставить паузу в загальних заборонах штатів Більш передбачуване середовище залучить більше інвестицій, створить робочі місця та нове покоління експортної галузі з Індії».

Вона додала, що в міру того, як галузь розширюється завдяки інноваціям у технологіях, створенню інтелектуальної власності, що відповідає культурі, і збільшенню доступу до смартфонів і високошвидкісного Інтернету в Бхараті, необхідна стабільність прийшла саме вчасно.

Говорячи про GST, вона сказала, що це найбільша загроза виживанню для всієї галузі, оскільки в ній понад 1000 компаній, яким менше 24 місяців і вони перебувають на початковій стадії доходу. «Ми сподіваємося, що уряд продовжуватиме заохочувати компанії інвестувати в технології та створення інтелектуальної власності та розгляне можливість виживання сектора, зберігаючи 18% податку на товари та послуги на комісії — єдина стійка оподатковувана модель».

(Цитати Nazara, E-Gaming Federation та Winzo додано до цієї копії PTI для контексту.)