Стартап із догляду за шкірою зірки Боллівуду Діпіки Падуконе залучає підтримку венчурного капіталу • TechCrunch

Стартап Діпіки Падуконе з догляду за шкірою 82°E, що вимовляється як Eighty Two East, повідомив у середу, що залучив 7,5 мільйонів доларів початкового фінансування, оскільки зірка Боллівуду стала останньою високопоставленою знаменитістю, яка увійшла у світ стартапів.

DSG Consumer Partners і IDEO Ventures є одними з тих, хто підтримав 82°E, повідомив стартап, який почав пропонувати продукти для догляду за собою, такі як зволожуючі засоби та сонцезахисні краплі, споживачам у понад 30 країнах минулого місяця.

82°E стверджує, що його продукція розроблена власними силами експертів з науково-дослідних робіт і містить «індійські інгредієнти, перевірені часом».

“Печінка [Shah, the other co-founder] і я уявляв собі цей бренд як продовження моєї особистої та професійної подорожі», — сказав Падуконе в заяві.

«Ми збираємося випускати продукти високої якості, високої ефективності та справжнього відображення моїх переконань і практик. У цьому прагненні ми прагнемо зробити практику самообслуговування простою, радісною та ефективною для всіх. У нашій першій категорії продуктів для догляду за шкірою ми ретельно відбирали, ретельно створювали та клінічно перевіряли наші продукти для досягнення тривалих результатів. Для мене велика честь, що інвестори зі світовою репутацією приєдналися до нас у нашому баченні створити 82°E як сучасний бренд догляду за собою, народжений в Індії для всього світу».

(Ще далі)

Leave a Comment