Створення циклу багатства

Забезпечити свою фінансову безпеку – колосальне завдання. Люди надають пріоритет безпеці своїх коштів, оскільки інфляція зростає, а федеральні відсоткові ставки, здається, щодня коливаються. Це завдання, яке впливає не лише на вас, а й на майбутні покоління. Створення циклу багатства, який просочується у всю вашу родину, може початися — або продовжитися — з вашого фінансового вибору.Два – два

Інвестиції є основним способом створення багатства покоління, але як починається цей процес? Чи цікавитеся ви, чи має для вас значення багатство покоління, і якщо так, то які найпродуктивніші та найплідніші кроки зробити для найбільшого прибутку? Час почати готуватися був учора, тому настав час прийняти рішення щодо майбутнього ваших грошей і сім’ї.

Що таке багатство покоління?

Багатство покоління – це будь-який актив, що містить цінність, яка передається за поколіннями, включаючи:

 • Облігації, акції та криптовалюта
 • Таке майно, як будинки, нерухомість, що здається в оренду, і транспортні засоби
 • Пенсійні рахунки, такі як Roth IRAs
 • Страхування життя
 • Компанії
 • Дорогі ювелірні вироби та інші цінності

Пізніше ви зможете визначити, який із них підходить саме вам. Завжди доцільно мати більше ніж один варіант для створення багатства, якщо вам це зручно.

Люди можуть ухилятися від початку свого шляху до збагачення, припускаючи, що вони мають достатньо часу, щоб зібрати ресурси. Можливо, вони не хочуть думати про майбутнє. Реальність створення багатства полягає в тому, що кожного дня, коли ви не інвестуєте, ви втрачаєте гроші, не скориставшись перевагами складних відсотків. Навіть кілька доларів можуть бути значними, якщо потрапити в правильні руки.

Багато впливів впливають на здатність створювати та живити багатство покоління. Широта та різноманітність активів залежать від індивідуальних обставин, таких як попередні спадщини, кмітливість у інвестиціях, географічні чи расові привілеї. Не всі можуть мати ресурси, щоб впевнено інвестувати, тому починати свій шлях до багатства, можливо, доведеться почекати.

Однак створити багатство для покоління можливо, якщо це в межах ваших можливостей. Це могло бути або не складати мільйони, покладаючись на рецепт удачі, правильні рішення та дотримання порад.

Незалежно від вашої життєвої позиції, можна створити навіть скромне гніздечко, яке катапультує майбутні покоління вперед у грі фінансової безпеки. Настав час проаналізувати, яке майбутнє ви хочете забезпечити своїм близьким. Ваші дії зараз можуть дозволити їм залишити роботу, яку вони не люблять, або створити сім’ю, коли інакше вони не могли б.

Як ви створюєте багатство?

Найкращий спосіб розбагатіти – збільшити свій капітал за рахунок інвестицій. Багато хто вирішує звернутися за допомогою до таких професіоналів, як сертифіковані фінансові консультанти (CFA), або проконсультуватися в банку. Інші мають фізичних осіб, які інвестують для них, і інвестор отримує відсоток від прибутку. Якщо ти впевнений і допитливий, ти зможеш зробити все з нуля. Інвестиційний шлях різноманітний і сповнений творчого потенціалу.

У цьому секторі існує багато традиційних методів збагачення, але що, якби у вас був блиск і ви хочете знати, чи є у вас потенціал? Можливо, ви знаєте, що вважається цінним активом, але як їх придбати, щоб створити пасивне багатство для майбутніх поколінь? Найважливіше, як ви підготуєте своїх близьких до того, щоб претендувати на спадщину, і зробити процес горя максимально легким?

Сприяти створенню нематеріального багатства

Багато методів досягнення багатства включають практичні дії, такі як інвестування в S&P 500 або страхування цінностей. Однак це не має значення, якщо наступне покоління не знає, як про них піклуватися.

Будь-хто, кому ви збираєтеся залишити спадок, повинен виробити здорові звички та ставлення до грошей. Що впливає на їхні стосунки з грошима, і чи є якісь тривожні прапорці, які потрібно виправити? Чи прагнуть вони усунути розрив у багатстві для створення більшої фінансової рівності? Кожен крок у фінансовій подорожі наступного покоління визначає, як вони ставитимуться до своєї спадщини, зокрема:

 • Тенденції до оплати рахунків
 • Витрати за кредитною карткою
 • Збереження звичок
 • Поведінка, пов’язана з витрачанням грошей, наприклад імпульсивність і легковажність
 • Їхні родинні зв’язки, культура та цінності
 • Цінність їх освіти
 • Погляд на матеріальні речі

Без цієї основи цикл багатства міг би зупинитися, навіть не враховуючи, скільки часу знадобилося для його створення.

Оцініть готовність до ризику

Багато інвестицій у майбутнє включають ризик. На щастя, кожен вид інвестування має певний ступінь ризику, і кожен може вибрати найбільш комфортну ситуацію. Наприклад, інвестування в індексні фонди є низькоризикованою версією купівлі акцій порівняно з денною торгівлею або купівлею їх окремо. Це залежить від того, як вам зручніше інвестувати свої гроші, і чи є у вас час, щоб пережити будь-які корекції ринку.

Створіть різноманітне портфоліо

Створення циклу багатства залежить від різноманітності. Вкладати кожен долар в один банк небезпечно з багатьох причин, особливо тому, що фінансовий сектор є одним із найбільш нестабільних. Він схильний до інфляції, а кібератаки, крахи фондових ринків і глобальна геополітика – все це сприяє підживленню ваших інвестицій.

Щоб одна невдача не поставила під загрозу все, переконайтеся, що ресурси розподіляються широко, але не рідко. Дослідіть індексні фонди або відремонтуйте свій будинок назавжди. Ці проекти мають дуже різні перспективи, але обидва додають багатства поколінням.

Куди спрямувати гроші?

Різноманітний портфель може мати різне значення для багатьох інвесторів. Залежно від кількох факторів, таких як доступність, попереднє успадкування, культура, місце розташування тощо, може бути складно вирішити, куди розподілити інвестиції для створення різноманітності портфеля. Завжди звертайтеся за порадою до професіоналів, тому що повторне припущення може заощадити тисячі доларів, якщо не більше.

Акції та облігації

Сьогодні існує більше способів інвестувати в акції, ніж в історії. Зростання EFT та криптовалюти може призвести до появи нових можливостей на горизонті. Консультації з інвестиційним консультантом є варіантом, а також самостійна торгівля через інвестиційні програми. Робо-консультанти, які працюють на основі машинного навчання та штучного інтелекту, стають все більш поширеними — це надійні ресурси, які отримують послідовні дані про галузеві тенденції. Варіанти існують як для людей без досвіду, так і для досвідчених інвесторів.

Нерухомість

Нерухомість є одним із найкращих способів отримання пасивного доходу, одночасно збагачуючись, будь то власний будинок чи інша нерухомість, яку ви орендуєте. Уважно стежте за ринком, щоб купувати та продавати в найкращий час. Якщо ви не збираєтеся продавати та утримувати орендарів замість цього, найміть менеджерів нерухомості для вирішення ділових справ, щоб отримати справді практичний досвід накопичення багатства.

Компанії

Нерухомість сама по собі може бути бізнесом. Однак ви також можете створити зовсім іншу компанію. Він міг би процвітати за умови ретельного виконання, залишаючи спадкоємцям можливість використовувати його спадок для отримання прибутку або продати його добровільному покупцеві. Будь-який варіант підтримує їх фінансове благополуччя.

Страхування життя

Ніхто не хоче думати про те, що станеться, якби комусь довелося скористатися своїм страхуванням життя. Однак це може врятувати покоління від несподіваних фінансових труднощів. Залежно від вашої ситуації доступні кілька варіантів, наприклад повне або строкове страхування життя. Ви можете обговорити з фінансовими фахівцями, якщо сумніваєтеся, яку суму має покривати ваш поліс.

Пенсійні рахунки

Ви можете заробити безкоштовні гроші за допомогою підбору роботодавців, особливо якщо у вас є фінансований роботодавцем пенсійний рахунок, наприклад 401(k). Виділіть якомога більше на пенсійні рахунки відповідно до федеральних обмежень. Навіть якщо ви самозайнятий чи студент, такі варіанти, як IRA та CD, дозволять будь-кому інвестувати у своє майбутнє.

Благодійність

Цей варіант не створює багатства для найближчих родичів, але деякі можуть вважати це найкращим варіантом для себе. Залишення спадщини організаціям може вплинути на фінансовий розвиток багатьох людей.

Наприклад, виділення коштів на благодійну організацію, яка надає стипендії маргіналізованим громадам, може не створити багатства для найближчих родичів. Тим не менш, це дає можливість для інших почати свій шлях до створення багатства. Це зближує світ, усуваючи системну нерівність у багатстві поколінь для більш розширеного населення.

План передачі коштів

Напишіть заповіт або створіть траст. Вказівки та бенефіціари мають бути якомога точнішими, щоб уникнути ускладнень у управлінні вашим майном. Ось чому ранній розвиток фінансової грамотності та позитивного мислення про гроші є життєво важливим, оскільки це зменшує стрес під час цього процесу.

Залежно від віку та обставин бенефіціарів, певний час може бути доцільним мати юридичну особу, яка керуватиме коштами. Незалежно від обраного вами методу, час, який ви вкладаєте у фінансові інвестиції, має значення, якщо немає письмового плану — зі свідками — щодо того, куди це піде.

Спадок для гарантування безпеки покоління

Створення значної спадщини для майбутніх поколінь може бути вашим пріоритетом у фінансово нестабільному світі. Вжиття дій зараз знімає стрес близьких, дозволяючи їм здійснювати свої мрії та жити комфортно та спокійно. Це дозволяє їм зосередитися на власному управлінні багатством.

Створення циклу багатства можливо, ким би ви не були, але ви повинні мати реалістичні очікування та ставити запитання. Поглиблення ваших знань про фінансовий світ із завзятою цікавістю відкриє шляхи інвестування, про які ви, можливо, ніколи не думали. Будьте відкритими та почніть з малого, тому що одного разу прибуток може бути значним.

Повідомлення «Інвестування спадщини: створення кругообігу багатства» вперше з’явилося на Due.

Leave a Comment